Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

janinka186
18. dub 2014

@nolies to není, určite bych na to nespoléhala 🙂 ale jak říkáš je fajn vědět, že vše probíha jak má, aspoň po tuhle fázi 🙂 tam jsem na jarmarku ještě nebyla.. My jedeme na svatky do Olomouce, mame tam vlastně oboje rodiče, takže proto. Můj brácha zůstal v Praze s přítelkyní, tak aby naši nebyli sami 🙂 ja jsem teď taky zvědavá na tu svoji lutélní fázi, jak bude dlouhá 🙂

janinka186
18. dub 2014

@nolies jo a zkus teda měřit teď v té puse když jsi zvyklá a příští cyklus vaginálně, uvidíš 🙂

nolies
18. dub 2014

@janinka186 Já vím, že ji teď mám 13 nebo 14 dní. Což je úplně optimální. Natáhla se mě porodem - zvláštní, říkají, že je pořád stejná. A jak jste se dostali do Břeclavi? V Mikulově jsou pěkný trhy a ten zámek je krásnej.

nolies
18. dub 2014

@janinka186 Já jsem dneska měřila obojí naráz 🙂) Jsem byla zvědavá. Ale zapisuju si teplotu jen z pusy. Píšu si je na net, protože já se v tom nevyznám a samo mě to vyznačí ovu 🙂 Jsem ještě amatér. 🙂

janinka186
18. dub 2014

@nolies jj to je optimální, uvidíme 🙂 třeba nebude ani potřeba u tebe dál měřit 🙂 manžel je vinař, pracuje u Hustopeč a tak jsem šla za ním, mě bylo jedno, kde budu, hlavne, když budeme spolu 🙂 a mě se vždy na jižní Moravě líbilo 🙂

nolies
18. dub 2014

@janinka186 Tady je pěkně 🙂 A moc daleko od Olomouce to taky není 🙂 Kamarádka má taky za manžela vinaře, možná se znáte. Jiří Šílínek.

janinka186
18. dub 2014

@nolies jj tak jsem si to udělala od toho minuleho cyklu 🙂 a kde sis to udělala? Hako to mám na fertilityfriends, ale porad to po me chce, abych zaplatila poplatek, aby jsem to mohla dal vyuzivat, tak jsem si to udelala i na womanzone 🙂

janinka186
18. dub 2014

@nolies já určitě ne, ale možna manžel, zeotám se ho 🙂 oni se tady dost znají dohromady 🙂 Adam pracuje v rodinném vinařství a myslim, ze je spokojeny, delaji jen bio vino, tak od doby co jsme spolu piju i vino 🙂

nolies
18. dub 2014

@janinka186 Tak já to mám stejně, taky mám na obojím. Možná se mě trochu víc zamlouvá Womanzone. Taky mají rodinný vinařství 🙂 Já celkově moc nepiju, nechutná mě to. Za rok mám max.jednu skledničku. A přítel ten je na tom stejně. 🙂

janinka186
18. dub 2014

@nolies já měla od začatku jenn fertilityfriends, az ted mam i womanzone tak uvidim, ale asi si necham zatim oboje 🙂 tak treba tvrdy alkohol nedam do pusy, ani ja ani manzel, ale to vinko si dame radi 🙂 takze vy jsteprakticky abstinenti, to aspon nebudes muset skryvat a vysvetlovat az bude drobek v brisku proc nepijes 🙂

nolies
18. dub 2014

@janinka186 Přesně. Když jsem byla na začátku těhu, tak se nikdo nepozastavoval, že nepiju. Věděli, jaký mám na to názor. A stejnej mám i na cigarety. 🙂 A ty děláš v Břeclavi klasickou dětskou doktorku?

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies ahojky...včera jsem už musela jíd něco dělat.Ale máš pravdu,v porodnici jsem taky psala Melču... 🙂 Dneska jsem nevydržěla a udělala si test...vyšel mi pozitivní 😀 tak počkám a budu zkoušet znova...byla bych strašně moooc štastná. Však to víš... 😉

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Jéžiš, tak to moc gratuluju !!! Tak tě ty příznaky opravdu neklamaly 🙂

janinka186
18. dub 2014

@nolies tak vigarety nesnasim, i ten hnusnej pach! U nás nikdo nekouří, fakt to nemuzu ani citit :( nevim co si predstavujes pod "klasickou" 🙂 to jsem jeste neslysela 😀 proste pracuju a detskem oddeleni v Breclavi 🙂

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies no,nechci to zakřiknout...dnes teda zatim nešpinim ale strašně mě bolí záda...tak se snažím nic nedělat... 😒 u Tobíka jsem nešpinila a záda mě taky nebolely...těd teda joo.Ale klidně to přetrpím,když bude vše jak má být... 🙂

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Říká se,, že každý těhu je jiný 🙂 A máš silnou čárku nebo slabší?

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies slabší...ale je tam...dívala jsem se asi 20x 😀 abych tomu věřila

nolies
18. dub 2014

@janinka186 Myslela jsem jako obvodačku pro děti a dorost, víš? No já jsem na cigára vysazená, tak smrad je šílenej 🙂

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Tak to je čerstvý...jé, já ti tak závidím a zároveň samozřejmě přeju. Vánoční miminko 🙂 🙂

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies Kéž by... 😀 a třeba na tom budeš za týden stejně... 😉

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Tak ať testy sílí 🙂 🙂 No já taky doufám, sice jsme si dali čas do konce roku, ale čím dřív tím líp. A manžel (přítel) už to ví?

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies Děkuju 😉 ne ne, nevím jestli mu to mám říct hned nebo až to bude jistý 🙂 ale nevydržím to. A jelikož jsem dost akční osoba a tedˇ radši sedím nebo ležím, tak asi tuší... 🙂

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Já jsem to tenkrát taky řekla hned. Test jsem měla hodně silnej, tak jsem neměla pochyby 🙂 Myslím si, že to stejně ten chlap vycítí a vidí 🙂 🙂

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies jo,máš pravdu. Ježíši já jsem tak ráda,že si o tom můžu s někým promluvit (kdo ví o čem mluvím) všechny moje kamarádky do toho vlítli hned jak si řekli, žádný komplikace a pak se jim to radí...tím samozřejmě nemyslím nic zle.Jen to mají jiný a mi vymodlený... 🙂

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Moje kamarádky to mají tak půl na půl. Jedna se snaží dokonce 10 let a nic ☹ Já mám bohužel je jeden vaječník, tak někde v hlavě mě to pořád bliká, že to nepůjde tak snadno atd... ale zase podle ovu testů to vypadá dobře. Tobíka jsme měli po dvou letech snažení, ale je to hodně zkresleno, protože jsme se kvůli práci vídali jen o víkendech a to ne všechny. Z toho důvodu jsem ani nešla k dr., aby mě udělala testy - profil atd. Kdo nezažije, nepochopí, jaký to je, když se nedaří. ☹

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies Jé,to jsem nevěděla ☹ ale pokud ti ovulace jede jak má, pak to určitě bude brzy 😉 Moc moc to NAM všem snažikám přeju 🙂

nolies
18. dub 2014

@janinka186 Jani, co myslíš, je to OK? Jak si měřím BT první měsíc, tak v tom nejsem zběhlá 🙂

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Už to dávno přebolelo, měla jsem obrovskou cystu a ta mě vzala levou stranu, šílený bolesti. Ale už mám krásnýho chlapečka. Jinak dr. tvrdí, že jeden vaječník stačí, že se zvětší a funguje za oba.

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies tý jo, tak ještě že takhle asponˇ....budu ti držet ty pěstičky 🙂

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Děkuji 🙂 Já mám takový pocit, že to půjde i bez pomoci doktorů. Tobíček tak taky šel. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru