Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
11. kvě 2014

@makuka88 Ahojky, tak jak to s tebou vypadá? Kdy má dorazit MS?

nolies
11. kvě 2014

@ivetka16 Ach Bože ☹ Je mi to moc líto, čím si musela projít. Přeji ti hodně síly, aby si to překonala. Bude líp 🙂

nolies
11. kvě 2014

@bozenavedralova Ahojky, jj budeme rády 🙂 Snažíte se o první miminko?

bozenavedralova
11. kvě 2014

Dekuji nn snazime se uz o druhy uz mam doma 8 letou Natalku 🙂

nolies
11. kvě 2014

@bozenavedralova My se taky snažíme o druhý, máme doma 21 měsíčního kluka 🙂 A teď chceme tu holčičku. Tak snad nám to oběma brzo vyjde 🙂 Za pár dní budu vědět, jestli to tento měsíc vyšlo.

bozenavedralova
11. kvě 2014

uz se snazime od unora a zatim nic taky doufam ze nam to obema brzy vyjde 🙂

nolies
11. kvě 2014

@bozenavedralova My taky od února, minulý měsíc jsem myslela, že to vyšlo a nic ☹ A ty teď vyčkáváš ovu nebo čekáš, jestli to vyšlo?

nolies
11. kvě 2014

@lennaaa Ahojky maminko 🙂 Tak jak je? Četla jsem, že už to manžílek ví??

bozenavedralova
11. kvě 2014

@nolies ted cekam jestli to vyslo ale abych pravdu rekla ted sem jeste nejak nespozorovala jestli uz ovu byla

nolies
11. kvě 2014

@bozenavedralova U mě se uvidí příští neděli nebo až v pondělí...to čekání je dlouhý ☹

bozenavedralova
11. kvě 2014

@nolies ja to mam dostat az 23 vazne je to cekani dlouhe ale boleji me prsa

nolies
11. kvě 2014

@bozenavedralova To mě taky 🙂 Ale bolí mě každý měsíc...A holčička se povedla hned?

bozenavedralova
11. kvě 2014

ta byla neplanovana s predeslim pritelem
@nolies

ppetrac
11. kvě 2014

@ivetka16 Ahoj taky jsem potratila v 10. týdnu a pak se pořád sama sebe ptala proč? Nic špatného jsem neudělala....už je to skoro 5 měsíců a zatím se nedaří :( Držím palce, ať jsi brzy znovu těhotná.

nolies
11. kvě 2014

@bozenavedralova A jak to neplánovaně rychle jde, že? My jsme se snažili dva roky, tak snad teď to bude rychlejší 😉

bozenavedralova
11. kvě 2014

no abych pravdu rekla tak ja nejak ty plodny dny nehlidam proste zkousime a bud to se trefime nebo ne ale doufam ze uz to brzy vyjde
@nolies

nolies
11. kvě 2014

@bozenavedralova Já už si je hlídám, protože dva roky už opravdu čekat nechci 😉

bozenavedralova
11. kvě 2014

taky jsem si rikala ze bych mohla skusit nejak ohlidat ale merit teplotu si fakt nechci
@nolies

nolies
11. kvě 2014

@bozenavedralova Já dělám ovu testy a jsem spokojená. 🙂

bozenavedralova
11. kvě 2014

taky si je mam v planu koupit ale porad nevim jak to z nich poznam

nolies
11. kvě 2014

@bozenavedralova To je snadný 🙂 Dělají se mezi 10 až 20 hodinou (ne z ranní moči), 2 hodiny před testem by se měly omezit tekutiny. Každý den se dělají ve stejnou dobu, v návodu je napsáno kolikátý den bys měla začít testovat. Ale většinou je to tak, že začneš 2-3 dny před polovinou cyklu. Test je pozitivní pokud je testovací čárka stějně silná nebo silnější, než kontrolní. Pokud je slabší, tak musíš testovat další den až bude pozitivní. 🙂

bozenavedralova
11. kvě 2014

@nolies je dekuju no uvidime tenhle mesic a dyztak si je koupim

lennaaa
12. kvě 2014

@nolies jj, už to ví...byl dojatej.v sobotu byla oslava, to jsem řekla že beru antibiotika na močák...byly tam připomínky že jsem těhotná atd..ale to jsem vyvracela 😀 dneska jdu k doktorce jsme zvědavá co mi řekne.je to celkem záhul ale,ty bolesti podbříšku, večer někdy uplně křeče, až mě to děsí, snad to nebude mimoděložní.záda začínaj bolet, ráno žaludek na vodě, a připadá mi že musím častěji něco zobat ať nemám tak ten žaludek vláčný. víc mi vadí různé pachy, k jídlu celkem nechuť.furt se mi říhá...takže takové všelijaké.a co ty, jak seš na tom? co čekáš ovu nebo ms??

nolies
12. kvě 2014

@lennaaa Já už čekám MS, mám ji dostat v neděli nebo další pondělí. Dneska jsem 7DPO, tak uvidíme 🙂 Ten týden je dlouhý čekání ☹

lennaaa
12. kvě 2014

@nolies jj to znám, čekání na ms je vždy to nejdelší. tak uvidíš, snad se taky zadařilo 😉 musíš dát určo vědět.

nolies
12. kvě 2014

@lennaaa No to víš, že se pochlubím 🙂 Já mám naštěstí kratší cykly (25 dní), tak aspoň v tomhle to mám dobrý 🙂

lennaaa
12. kvě 2014

@nolies to máš dobrý , já je měla 33-38 den takže dlouho čekání na ovu a pak na ms...všechno nekonečné..

lennaaa
12. kvě 2014

@makuka88 ahoj, tak jak to vypadá, dorazila mrcha??

nolies
12. kvě 2014

@lennaaa U mě je čekání na ovu v pohodě, protože skončí MS a za pár dní už ovuluju, ale po tom je to nekonečný, však si rozumíme 🙂 No a chcete chlapečka nebo holčičku?

lennaaa
12. kvě 2014

@nolies tak víš jak, hlavně ať je to zdravý🙂 jinak já bych si více přála holku a manžel logicky kluka...takže uvidíme🙂 zatím bojuju s těma všema ,,nevolema v těhotenství,, celkem závidím kámošce, která ani pomalu nevěděla že je těhotná, žádné problémy, vše v pohodě, žádné nechutenství, prostě nic...jen ke konci těhu trochu už únava.a tu mám já už teď 😀 stejně tomu tak nějak pořád nemůžu věřit, že to konečně vyšlo...už jsem si říkala že mi to asi není souzeno..opravdu zázrak !

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru