Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
15. kvě 2014

@makuka88 U syna jsem měla srdíčko 6+0, je to opravdu individuální. Ale 5+5 je asi brzo. Ale tečka by tam byla.

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Jj, to bohužel znám. Snažili jsme se od února a 3x jsem byla zklamaná ☹(

makuka88
15. kvě 2014

@nolies No jasně.. už zase moc přemýšlím. Jdu pracovat radši 😀

nolies
15. kvě 2014

@makuka88 Jj 🙂 🙂

hanulka184
15. kvě 2014

@nolies to nám to krásně vyšlo 🙂 A byla by fakt sranda,kdybysme si to prohodily a já měla kluka a ty holku 😀 Kamarádka mi teď do telefonu řekla,že tuší,že to bude kluk 😀

hanule89
15. kvě 2014

@nolies tak to my se snažíme intenzivně od prosince, ale již od října neberu prášky ☹ takže jsem zklamaná byla už hodně krát, ale tak uvidíme 😉

nolies
15. kvě 2014

@hanulka184 No já mám docela nevolnosti a to jsem u malýho neměla. 😀

hanulka184
15. kvě 2014

@hanule89 Děkuju moc a tobě držím pěstičky 😉

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Po HA to trošku trvá, ale pokud máš cykly pravidelný, tak to vypadá dobře. Já jsem ještě pila před ovu grepový džus a po ovu ananasový džus.

hanule89
15. kvě 2014

@hanulka184 taky děkuji 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@nolies jj pravidelný to mám ... na já tento měsíc pila kontryhelový čaj 🙂

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Ten jsem pila taky, je výborný na sliznici.

hanule89
15. kvě 2014

@nolies no právě, že mi to doporučili dva lidí a hlavně kolegyně říkala, že po měn vždy otěhotněla 🙂

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Pila jsem ho 3 měsíce, jsou to bylinky, tak chvilku trvá, než zabere. 🙂 Já mám plno ovu testíku, tak jestli chceš, pošlu ti je poštou. Mě jsou na nic. Písni do IP adresu 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@nolies no uvidíme jestli nám to teďkom neklapne tak bych byla ráda 🙂

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Ok, tak pak dej vědět. Já jsem jich minulý měsíc nakoupila dost a to jsem netušila, že už nebudou potřeba.

hanule89
15. kvě 2014

@nolies jj dobře děkuji ... no snad je nebudu potřebovat ... mizím něco dělat zatím pa

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies gratulace ještě jednou. jak se cítíš? co manžel už to ví??

@makuka88 jak seš na tom? ms pořád nikde , co? 😉 tady to vidím taky jasně 🙂

@hanule89 taky gratulace 🙂

holky vy mi děláte radost!!! budeme rodit v lednu jedna za druhou...jak na běžícím páse 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@hanule89 samozřejmě gratulace🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@hanulka184 gratulujuuuu...jsem si ty hanulky nějak popletla 😀

hanule89
15. kvě 2014

@lennaaa u mně ještě není k čemu gratulovat ... já pořad ještě čekám .. ale ms ještě nedorazila a dnes je to 6 den .. tak uvidíme

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Děkuji. Přítel je nadšenej. Dneska mě říkal, že je škoda, že ten digi test neukazuje i pohlaví 😀

lennaaa
15. kvě 2014

@hanule89 a co tt? nevyšel?

@nolies to jo no, ten muj by taky hned nejradši věděl co to je.cítím holku, dává mi zabrat 🙂

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Já teda mám taky nevolnosti a to jsem u malýho neměla...

hanule89
15. kvě 2014

@lennaaa test jsem si dělala včera ale vyšel negativně ... tak jsme řikala že další si udělám v sobotu a holky mi poradili koupit s ten clear blue ... tak uvidíme

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies ono se prej říká že když jsou bolesti tak by to měla být holka. nevím jestli to platí i o nevolnostech...třeba jo.a že jsem měla ty bolesti zatraceně bolestivé, než mi doktorka dala magnesium...v noci jsem se budila s křečema.

@hanule89 a jinak nějáký příznaky? jak dlouho meškáš? ms pravidelně? jááááj si těma otazkama připadám jak doktorka na gyndě 🙂

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Víš co, hlavně ať je to zdravý...zase mám všechno pro chlapečka, takže v tomhle by to bylo snadnější. Slyšela jsem, že podle jedlé sody, se dá zjistil pohlaví miminka.

makuka88
15. kvě 2014

@lennaaa ja furt nic 😀

enalga
15. kvě 2014

@nolies Teda, obrovská gratulace 🙂 My stále nic... ale to nevadí, už to nechávám být 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies no tak jistě, halvně ať to je zdravé o tom žádná. jak jako podle sody se to dá zjistit?
@makuka88 no vidíš a ms chodí přesně ne? kdy budeš testovat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru