Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
15. kvě 2014

@nolies Asi 🙂 ale po tt budu chytřejší 😀 😀

makuka88
15. kvě 2014

@enalga Tak to je super, snad se zadaří teď 😀

enalga
15. kvě 2014

@makuka88 popravdě tomu nevěřím, nechci už další zklamání a slzy. Partner mi taky říká " neboj, povede se to" ale copak chlapi ví, jak se cítíme???

hanule89
15. kvě 2014

@enalga no to mě nenapadlo, že by to mohlo být nervového původu 🙂

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 Kdy to máš dostat?

nolies
15. kvě 2014

@makuka88 To každopádně 🙂 Ty jo, já jsem za tebe nervózní 😀 😀

hanule89
15. kvě 2014

@enalga jj přesně tak mě utěšuje i ten můj ... ale oni to s námi mysli dobře a myslím, že nikdo neví jak se citi druhý pokud si to sám nezažije ..

hanule89
15. kvě 2014

@enalga měla jsme to dostat v sobotu

makuka88
15. kvě 2014

@enalga Ono je opravdu lepší na to vůbec nemyslet, nebo alespoň to nemít jako prioritu jen se tak postupně tešit s tím že to JEDNOU přijde 🙂

@nolies já skoro vůbec 😀

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 A test je negativní?

nolies
15. kvě 2014

@enalga U nás je to v bledě modrým 😀 😀 Ale měl pravdu.

enalga
15. kvě 2014

@makuka88 Přesně tak, nemyslet na to, přijde to jednou samo a paradoxně, když to člověk čeká nejmíň.... Pamatuju si jak jsme s bývalým mužem počali Aleška. Říkala jsem mu : " Co blbnmeš, já nemůžu mít další dítě, já ho nechci, neutáhneme to!!!" a za 10 dní byly // na testu :-/

enalga
15. kvě 2014

@nolies Já vím, že Juráš má taky pravdu, už mohl 2 děti mít, ale jeho partnerky byly moc mladé a potratily, takže neplodný nebude...prostě to vázne na psychice ☹

makuka88
15. kvě 2014

@enalga Ne asi, já toho budu příkladem pokud se teď zadařilo ...a moje kamarádka otěhotněla s jedním vaječníkem v měsíc kdy jí dr řekla, že má naplodný měsíc, tak s tím nepočítala a bylo

nolies
15. kvě 2014

@enalga Hm, na někoho ta psychika hodně působí. Já nevím, jestli bych dokázala na to nemyslet. Taky jsem si to říkala, ale prostě nešlo to.

enalga
15. kvě 2014

@makuka88 No a o tom to je. Žádný tabletky, čajíčky pí*oviny.... prostě to brát tak, že otěhotnět můžeme všechny ( teda pokud v tom nejsou zdravotní problémy)

nolies
15. kvě 2014

@makuka88 Jj taky mám jeden vaječník a funguje perfektně 😀 😀 😀

enalga
15. kvě 2014

@nolies Já na to nemyslím jen když nejsem na Modrým koníku 😀

hanule89
15. kvě 2014

@enalga jj včera byl negativní ale měla jsem jen 10mg ..

enalga
15. kvě 2014

@nolies A to ses tolik bála, že to nepůjde co??? 😀

nolies
15. kvě 2014

@enalga Tak to je mi jasný, je to těžký dívat se na ostatní ☹

hanule89
15. kvě 2014

jj holky psychika děla hodně aspoň si myslím .. říkám si pořad buď teď a nebo na to kašlu ... ale moc stím pořad nepočítam i když mam tak dlouho spoždění .. Moje kamarádka taky prostě vysadila prášky ze zdravotních důvodu a hned byla v tom ..

nolies
15. kvě 2014

@enalga Hrozně jsem se bála, když první trvalo tak moc dlouho. V lednu neprasklý folikul s cystou. v únoru cysta, v březnu nekonečný špinění, duben konečně vše ok. 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@enalga hele tím že jsi přišla tady tak teď otěhotníš, tady to je plodný téma, už včera jsme to řešily že buď jsme v tom nebo čekáme ms a ta nikde, takže
@makuka88 je v tom a ty zaděláš a pak bude na testu // uvidíš a ** tfuj tfuj **

hanule89
15. kvě 2014

@makuka88 a nechceš mi poradit jak se na to nemyslí 😀 😀 ? nějak to mám pořad v podvědomí

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 desítka je nejcitlivější, ukazuje // už v 9 DPO, tak to bude spíš biochemické. Zajdi si k MUDr.

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 V podvědomí to má každá, která touží. Musíš umět svou mysl zaměstnat jinak 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

známá má taky jeden vaječník a zrovna v pondělí porodila,takže žádná překážka

enalga
15. kvě 2014

@lennaaa Jsi hodná, kéž bys měla pravdu. Chodím sem už dlouho a pořád se nic neděje 😀 asi jsem výjimka pravidlo potvrzující 😀

hanule89
15. kvě 2014

@enalga no nikdy jsem stím neměla problém chodí mi to jako hodinky 🙂 ale pro jistotu jsem se k mudr. objednala ale jsem až na 30. tak uvidíme..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru