Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

hanule89
16. kvě 2014

@lennaaa @makuka88 @nolies holky jak to tady čtu tak je mi smutno ☹ a mám slzí na krajíčku ....

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Neboj, ty se dočkáš příště. Nasadíš tu ovocno-bylinou léčbu, pošlu ti ovu testíky a povede se to. První miminko mi trvalo 2 roky, já vím, jaký to je ☹

lennaaa
16. kvě 2014

@hanule89 mysli hlavně pozitivně.zadaří se ti co nejdřív, uvidíš.hele, já čekala 11 měsíců a dočkala se.osttaní třeba čekaly 2 roky. vím že tohle asi slyšet nechceš,ale i tvůj čas přijde.hej ale ty máš příznaky jak já - já teď furt nad všim bulim a jsem hrozně citlivá

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 A dá se i bylinkama podpořit růst folikulů - taky jsem si je koupila, že je budu používat od přištího měsíce a už na ně nedošlo.

nolies
16. kvě 2014

Já brečím pořád, jsem citlivka i normálně natož teď. Čtu články ve fotoblozích a u toho řvu. 😀 A u televize ani nemluvím.

hanule89
16. kvě 2014

Holky moc děkuji za podporu já vím, že i na mě dojde řáda 🙂, ale je to strašně těžké ...a jakymi bylinkami to jde podpořit? ...

@lennaaaa .. fakt jo ... jsem poslední dobou nějaká přecitlivěla ... :( všechno mě hned dojme a rozbulím se

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Hormonálně se ovu podporuje Clostylbegytem. Fytosoja je přírodní prostředek a má stejné účinky jako právě Clostylbegyt. Hlavně fytosoja se dá brát dlouhodobě bez vedlejších účinků 🙂 Můžu ti ji taky poslat, jestli budeš chtít, je mi už na nic 🙂

hanule89
16. kvě 2014

@nolies jo byla bych za to rada, ale pošlu ti za to penízky to takhle nejde aby si mi to darovala ... si moc hodná děkuji 🙂

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Jéžiš, já nechci peníze, mě by to tady jen leželo a pak bych to vyhodila. My 3 mimi neplánujeme. Jen ty máš kratší cykly, že? Musím ti napsat, jak se přesně bere, je to trošku složitější.

hanule89
16. kvě 2014

@nolies jévanky tak moc a moc děkují 🙂 jj mám cykly 26 dnu krom teda tohohle 😀 ten ještě nedošel ...

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 A nejsi alergická na soju nebo nemáš problémy se srážlivostí krve?

hanule89
16. kvě 2014

@nolies nn ani jedno ...

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Super 🙂 Takže 3-4DC 5 tabletek, 5-6 DC 6 tabletek, 7 DC 7 tabletek. Vzít ráno a zapít dostatečně vodou.V jednom balení je 60 tabletek. Mám 3. Dávky se můžou o 1-2 tabletky navýšit 🙂

hanule89
16. kvě 2014

@nolies okej můžeš mi to když tak připsát na papírek k tomu 🙂 si zlatá tak mi pak pošli tvou adresu a á ti taky něco pošlu 😉 😉

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Jestli chceš, tak v pondělí bych ti to mohla už poslat 🙂

hanule89
16. kvě 2014

@nolies jj fajn pošlu ti hnedka tu adresu 🙂

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 🙂 Snad se hned první cyklus zadaří. Je toho hodně k braní, ale pomůže to. Lepší než nějaká chemie. 🙂 Tak v pondělí pošlu.

hanule89
16. kvě 2014

@nolies ještě jednou moc moc děkují 🙂

makuka88
17. kvě 2014

@lennaaa
@nolies holky dnes jsem se probudila a veškerý tlak v prsou je pryč... co to? Asi mam očekávat MS ...?

nolies
17. kvě 2014

@makuka88 Neboj, každou prsa nebolí...MS bych teda nečekala 😀

nolies
17. kvě 2014

@makuka88 třeba teď taky necítím tlak v prsou, jen když si na ně zatlačím tak trochu bolí

makuka88
17. kvě 2014

@nolies ja taky musela zatlacit jinak jsem je necitila. Ale při usinani jsem nevěděla kam s nima a teď v pohodě.

nolies
17. kvě 2014

@makuka88 Protože seš odpočatá, však ony se během dne zase projeví 😀

makuka88
17. kvě 2014

@nolies taky me to napadlo.. 😀😀

nolies
17. kvě 2014

@makuka88 No vidíš, žádný stres, ty seš jasná 😀

makuka88
17. kvě 2014

@nolies Takže dobrý, už se vrací k sobě 😀

nolies
17. kvě 2014

@hanule89 Ahojky, tak už mám pro tebe nachystaný balíček...jen ho v pondělí odeslat a je to 🙂

cokoladaaa
17. kvě 2014

@nolies a taky pozor na léky na stitnou zlazu! Třeba u Letroxu ovlivňuje soja vstřebávání

lennaaa
17. kvě 2014

@makuka88 me prsa taky nebolej naštěstí pořád 😉

makuka88
17. kvě 2014

@lennaaa ja o nich vím jen když běžím ze schodu.. ale ráno jsem se probudila a nic v posteli tak jsem se lekla a pak jsem byla venčit a.už to bylo v pohode 😀 jinak mam blbou otázku bolí Te po sexu břicho ? Me vždycky 10min PO mírně poboliva jako při MS pak to prejde ale slabé a pak dobry chytne me tak 5x za den i tak. Jinak ani.nespinim nic. Vypadá to nadějné. V pondělí to bude týden od termínu ms

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru