Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies stejně je super, že nám to vyšlo takhle stejně ... a mimochodem jsem velice spokojená, protože se to i narodí v dobrou dobu, teď si řikám, že mi vůbec nevadí těch pár měsíců čekání

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Tak jestli chceš počkat rovnou na kontrolu u Dr., proč ne. Ale obdivuju tě, já bych to teda nevydržela. Ikdyž u malýho jsem test dělala až opravdu po vynechání MS a pozitivní výsledek jsem v žádným případě nečekala. Byl to krásný šok.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Jako klidně počkám 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 A dr. zavoláš příští týden nebo až ten další?

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Myslím si, že se to povedlo 🙂 takže proč si nepočkat na fotku z UTZ 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Klkidně teď v pondělí zavolám, kvůli té štítné žláze se musím domluvit zda to hoří, nebo vydrží do 8tt nechci to podělat ... takže spíš jen proto bych si dělala testík a pak šla na krev kvůli hodnotám

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Máš pravdu 🙂 Jako k Dr. se taky nijak neženu, chci jít až na srdíčko, jen ten pocit, že mám pozitivní test, je nádherný.

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Třeba moje Dr. vůbec na krev neposílá. Pozve si pacientky až na 6-7 týden.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies mě stačí pocit, že už to bude týden vynechání a vše je v pořádku 🙂 těším se na naše fotky 😀

makuka88
18. kvě 2014

@nolies To budeme mít stejně i termín pomalu ... 😀

makuka88
18. kvě 2014

@nolies mě na krev poslala, protože jsem byla strašně smutná 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 To já taky 🙂 Teď když vím do čeho jdu, si to chci pořádně užít. Strašně to utíká.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies viď ... mě to dochází pomalu, ale i tak je to příjemné zjištění a určitě to bude ještě lepší 🙂 😎

makuka88
18. kvě 2014

@nolies já vědět do čeho jdu tak nevím nevím .. 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Tenkrát, když jsem přišla na první kontrolu, už byla tečka, takže nemělo smysl mě posílat na krev a další týden už bylo srdíčko. Vypočítala jsem si termín 26.ledna, ty budeš mít trošku dřívější termín, ale jen o trošku.

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Myslíš porod?

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Fakt jo ? já doufala, že to bude přelon Leden/únor ... no to je asi jedno .. 🙂 já bych moc chtěla jít až na to srdíčko 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies všeobecně celé těhu ... porodu se až tak nebojím ... 🙂 a furt doufám, že to bude vše pěkné jak píšou některé maminy, že kdyby neměly pupek tak nevědí, že jsou těhotné 🙂 tak nějak bych to ideálně chtěla 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Ty budeš mít termín cca 20.ledna 🙂 Tak ten případ jsem já, těhu úplně super, nebýt břicha ani o tom nevím a porod rychlý a snadný.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies wow 🙂 no to jsem zvědavá 😀 to ti závidím, fakt je to i můj sen ... 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Ale u tebe to vypadá dobře, říkala si , že ti není špatně nebo tak, ne?

makuka88
18. kvě 2014

@nolies V podstatě nic ... může to přijít, ale já si řikám, že mojí mamče nic neblo tak mě taky nebude 🙂 SNAD ... Jestli mám chvílema během dne maličko žaludek na vodě ... tak to je prd 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Bolej mě svaly trochu a cítím se oslabeně občas během dne, ale pracuju v sedě takže všechno v poho.

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Tak to nic není, to mám taky. Za chvilku budeš usínat večer v 7 😀 😀 😀

makuka88
18. kvě 2014

@nolies nevadí, normálně chodím do 22hod 😀 akorát vstávám v 6 hodin každý den dobrovolně !!!!

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Já jsem vstávala v 5, abych pak mohla chodit dřív domů. Jak jsem usínala v 7, tak už jsem ráno byla vyspalá, ale v práci bych už delší dobu nevydržela.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Presně tak, jak je naspáno tak je to sílený ... My včera obědvali rajskou v 10h dopoledne, protože jsem od 8mi vařila ... Magoooor 😀 Práce mě taky vyčerpává, ale nasštěstí nedělám moc hodin a mám 3 -4 dny v týdnu volno 🙂 musím dělat co nejdýl to půjde...

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Pracovala jsem do posledního dne, kdy to šlo. Skončila jsem v úterý a ještě ten samý týden v pátek porodila. 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Jinak já mívám taky v 10 hodin uvařeno 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Tak to jsi obdivuhodná 🙂 takhle nějak si to představuji já, protože by se zákaznice asi zbláznily .. 😀 😀 Pak že to nejde 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru