Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies jj, já jak jsem volala doktorce tak mě chtěla hned vidět, aby se to prý 100% potvrdilo a vyloučilo mimoděložení. měla jsem taky ty silný křeče, tak jsem se toho mimoděložního taky trochu bála i když dálnice byla jak vyšitá. já chtěla jít až později,ale ona trvala na tom že mě chce vidět co nejdřív. jinak bych šla asi až ten 8 tt.

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa Jsem zvědavá, co mi řekne moje dr. Vzhledem k tomu, že jsem už těhu byla a bez problémů a nemám žádný bolesti, že si mě pozve až na ten 7-8 týden. Budu jí volat za hoďku. A u tebe tam viděla co, takhle brzo? Já jsem minule byla v 5+6 a viděla tam krásnou tečku, o týden pozdějí 6+6 tlouklo srdíčko.

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies byl tam ten váček a v něm tečka..takže asi tak 🙂 jdu k ní zas za týden ve čtvrtek...tak uvidíme co uvidíme 🙂 stejně tomu pořád nějak nevěřím...jiné to asi bude až uslyším bít srdíčko.

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa Je to nádhera. A už i na fotce je něco vidět.

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies hrozně se na to těším 🙂

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa A ještě je úžasnej NT screening. Tak ukazují kde má miminko jednotlivé orgány a pokud je správě natočeno, tak zjistíš i pohlaví.

makuka88
19. kvě 2014

@lennaaa
@nolies holky mam foto
Musela jsem kvůli štítné žláze na utz dneska a bylo vidět ... !!!

nolies
19. kvě 2014

@makuka88 To je nádhera 🙂) Gratuluju ještě jednou. A na kdy ti vypočítali termín?

makuka88
19. kvě 2014

@nolies dekuju!! Ještě nevypocitala ale bude to kolem toho 20.ledna 🙂 krasny

nolies
19. kvě 2014

@makuka88 Jsem se trefila 🙂 Přítel byl s tebou?

hanule89
19. kvě 2014

@makuka88 jééé to je krásné ... moc a moc gratuluji ještě jednou 🙂

hanule89
19. kvě 2014

Holky mě je ale zlé .... :( já myslela, že když něco sním tak, že mi bude líp, ale to mi bylo asi pul hodky a teď znova....

makuka88
19. kvě 2014

@nolies byl ale ne u toho fotku má 🙂
@hanule89 dekuju !!!

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies ani mě nedráždi, už se na to všechno hrozně moc těším.a myslíš že bych mohla na ten žaludek studenou colu po lžičkách? prý to taky pomáhá...

nolies
19. kvě 2014

@hanule89 Ty máš fakt příznaky, to je zvláštní. 😒 Příští pátek jdeš k té dr. že?

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa Určitě jo, tak je moc dobrá na žaludek a mímu nevadí 🙂

lennaaa
19. kvě 2014

@makuka88 krásnéééé!! tohle jsem taky viděla minulej týden v pondělí.váček a v něm tečka,ale obrázek jsem nedostala.příště si řeknu.kdy jdeš zas?

nolies
19. kvě 2014

@makuka88 A ty ses tak bála, že to nevyšlo 🙂 🙂 🙂

lennaaa
19. kvě 2014

@makuka88 kdy budete oznamovat rodině a povídej jak ti jéééé???a co přítel?jak reagoval?? 🙂

hanule89
19. kvě 2014

@nolies j jdu až příští pátek ... ale zvažovala jsem, že ji dneska zavolám, zda bych nemohla aspoň přijít dříve na krev .. vždyt to není normální připadam si jak blbec 😒 ... jé mi šoufl .. nedokažu se na jídlo ani podívat ..

nolies
19. kvě 2014

@hanule89 Zavolej, prostě jí řekni, že je to urgentní. To tě musí vzít.

hanule89
19. kvě 2014

@nolies akurát nevím zda to není zbytečné ji volat :( ať zas nevypadám jak nějaká nedočkává ženská 😀

nolies
19. kvě 2014

@hanule89 Nevypadáš, nechceš nic podcenit. Tohle musí pochopit.

makuka88
19. kvě 2014

@lennaaa rodina uz to vi.. máme radost ... !!! A je mi dobře.. a co u tebe ?

hanule89
19. kvě 2014

@nolies tak fajn jdu ve středu 🙂 i sestřička to pochopila a taky říkala, že raději pořad volat než něco podcenit tak uvidíme ... myslím, že do středy ani nedospím ... jé mi to opravdu záhadou

nolies
19. kvě 2014

@hanule89 Tak super. To už nějak dáš 🙂 A ve středu už konečně budeš vědět, na čem jsi.

hanule89
19. kvě 2014

@nolies jj konečně se mi uleví, protože teď jsem pořad taková nejista ... a to už budu vědět konečný verdikt a ať už to dopadne jakkoliv, tak budu ráda 🙂 ta nejistota je hrozná

lennaaa
19. kvě 2014

@makuka88 teda to je supr!! jak jste jim to řekli,ukázali jste obrázek? samé dobré zprávy při pondělku 🙂 mě je pořád od žaludku blbě...včera jsem nemohla ani vlézt do obchodu 😒 výpary mi vadí, vadí mi když jídlo vidím, čtu o něm nebo cokoliv...ledničku otvírám s odporem.snažím se aspoň jíst málo a často.musím se s tím nějak naučit teď žit, nic jiného nezbývá.naštěstí nezvracím,ale celý den žaludek na vodě a pocit na zvracení pořád.no nic, bude hůř - třeba porod, že 🙂

nolies
19. kvě 2014

Takže holky, volala jsem k dr. a ve středu půjdu na krev a ve čtvrtek na ultrazvuk. Vůbec nevěděla, jak mě má objednat, říkala, že mám krátké cykly a navíc tak brzká pozitivita. 😉

enalga
19. kvě 2014

@nolies Držím pěsti ať je vše ok 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru