Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

enalga
19. kvě 2014

Holky, všem čerstvým těhulím moc gratuluju, já jsem dnes 3 DPO, tak uvidíme koncem měsíce, jestli i nám se zadařilo. Nechci se tím moc stresovat a trápit, ale bylo by to moc pěkné 🙂

nolies
19. kvě 2014

@enalga Děkuju. Taky ti bude držet pěsti, musí to vyjít 🙂

enalga
19. kvě 2014

@nolies Díky, no uvidíme za 10 dní - je to dlouhá doba ☹

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies takže ve čtvrtek bude potvrzeno od mudr 😉 musíš dát vědět

lennaaa
19. kvě 2014

@enalga budu držet pěsti, hlavně klid a pohodu 🙂

enalga
19. kvě 2014

@lennaaa Jde to stěží, ale musí to jít no... Mám teď dvě noční, už z toho jsem na prášky, a to čekání na MS...no katastrofa 😀

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa Jj dám, ale podle mě tam ještě nic neuvidí. Ty jsi byla kolik DPO když jsi byla u Dr?

lennaaa
19. kvě 2014

@enalga čekání na ms po ovu je v celém cyklu to nejdelší, všechny to známe...

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies já jsem byla asi 22 dpo. mám strašně dlouhé cykly 33-38den .ovu byla 19.-20.4 a já byla u dr 12.5.a byla vidět tečka ve váčku. ale nevím...nezáleží taky na tom kdy bylo uhnízděno?

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies to je v ***** ta cola moc nemohla,spíš naopak....ještě víc mě z ní nadýmá 😀 jestli to není tím že není vychlazená

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa Záleží 🙂 Vím, že se mi uhnízdilo dřív, v ten čtvrtek budu 17DPO a nevím, jestli to není zbytečně brzo. Přemýšlím, že pokud bude krev ze středy míň než 1000, tak se přeobjednám na příští týden.

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa To bude tím 🙂

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies no a já třeba nevím kdy bylo uhnízděno.jen vím že 40dc už byla krásná dálnice...

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa U mě byla cca 21DC, ale tohle je hrozně individuální. No uvidím ve středu a pak se možná přeobjednám.

enalga
19. kvě 2014

@lennaaa Však ty už nemusíš 🙂 na tebe teď čeká úmorných 8 měsíců čekání 😀 Teprve poznáš, jak vypadá nekonečno 😀

enalga
19. kvě 2014

@nolies
@lennaaa : Vidíte holky, pořád se na něco těšíte, nejprve na //, pak na viditelný UTZ , pak na první pohyby miminka, na screening atd... je pořád co řešit 🙂 Moc vám to přeju, je to fakt krásnej pocit...no snad se taky ještě dočkám 🙂

nolies
19. kvě 2014

@enalga A ty se dočkáš teď 😀

enalga
19. kvě 2014

@nolies Ty jsi taková moje věštkyně 🙂 no kéž bys měla pravdu 🙂 Bylo by prima vám sem 1.6. hodit // na testu co? Přesně na den Dětí - jé to by bylo super 😀

nolies
19. kvě 2014

@enalga Třeba i dřív, u mě byla pozitivita už 8DPO odpoledne 🙂

lennaaa
19. kvě 2014

@enalga jj, od mrchy teď bude chvíli klid.za to nastanou jiné věci.hlavně si přeju jediné - ať je to zdravé a je vše ok. vše ostatní je mi jedno...a věřím že ty se teď taky dočkáš 😉

@nolies ty jsi asi s malým doma, že? co třeba děláte celé dny?

enalga
19. kvě 2014

@nolies Já jsem si dřív nehlídala termíny MS, takže nevím, kdy jsem měla první pozitivní testy. Ale 8 DPO bych to asi ani nezkoušela 🙂 Jsem trochu konzerva, počkám, jestli dorazí a pak testnu, což mi vyjde na toho prvního června

enalga
19. kvě 2014

@lennaaa Doufám, že ano. Určitě bude všechno v pořádku, věřím, že miminko zdárně donosíš a budeš se těšit z každého okamžiku 🙂

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa Ráno chodíme nakoupit, pak na hřiště, houpačky atd. Jak přijdem to je cca 10 hodin, začnu vařit a ve 12 ho dávám spinkat. Ve 3-4 se probudí a to jdem pak taky ven. Akorát teď jak bylo hnusně, jsme byli zavření. Někdy chodíme do dětských kaváren, nebo dětských heren.

nolies
19. kvě 2014

@enalga Taky jsem chtěla počkat, ale přítel mě ukecal, ať si ho udělám takhle brzo. Věděl, že bude pozitivní 😀

enalga
19. kvě 2014

@nolies Dobře on !!! 😀 To Juráš doufá pořád, ale nějak o tom se mnou nemluví. Moje intuice mně nikdy nezradila, takže pokud to teď vyjde, pak to i pro mně bude obr překvápko, páč já už teď vím, že z toho nic nebude ☹

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies a nejde ti z toho někdy hlava kolem? jako nemáš někdy potřebu od ,,toho vypnout,, ? jako zas na druhou stranu ta představa že budu 3-4 roky doma tak už teď vymýšlím co budu dělat😀 jako nějáká společnost nebo takhle...uvažovala jsem i že bych třeba pracovala na pár hodin v týdnu,jenže zas to nebude jednoduché s hlídáním. jako nevím co mě pořádně čeká,ale každá mamča si stěžuje jak potřebuje vypadnou atd...že už te domacnosti a toho kolem maj plné kecky.

lennaaa
19. kvě 2014

@enalga tak to že to ten měsíc nevyjde, jsem si říkala taky.cítila jsem ms na každém kroku, opravdu. jakmile byly příznaky, chtělo se mi brečet. a jaké překvápko přišlo..

lennaaa
19. kvě 2014

@enalga jako příznaky na ms...

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa Já jsem si říkala, že dám mimču všechno, že nechci pracovat, chtěla jsem se mu plně věnovat. Jasně, že někdy je to na palici, hlavně teď, když má vztekací období. Ale přítel malýho k večeru pohlídá a já jedu do Brna za kamarádkama si někam sednout a tak. A naštěsí teď existují maily atd, tak jsem pořád s někým v kontaktu, to taky pomáhá.

nolies
19. kvě 2014

@enalga Tak tohle přesně jsme už tady slyšely od makuky88 a včera měla krásný test a dneska tečku na ultrazvuku 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru