Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

domca89
17. led 2014

@susanne88 no řeším furt práci, neustále se soustředím, abych si nezapomněla vzít prášky na MS. Takže asi taky nic nového. A aby se to povedlo? To se modlím.

chrobacik13
17. led 2014

😕 je tu někdo 😕

susanne88
17. led 2014

@domca89 neboj povede...🙂

susanne88
17. led 2014

@chrobacik13 já tu jsem.....)

angell83
17. led 2014

Taky se mezi vás hlásím..... blbý je jen to, že mám špatně vypočitatelnou ovulaci. Si hold ta "tetka"přijiždí kdy chce.....

susanne88
17. led 2014

milé dámy...zanedlouho to bud ei u nás všech....:D

https://www.youtube.com/watch?v=wzDCfYMmAEo
susanne88
17. led 2014

@chrobacik13 jsi tu?

domca89
18. led 2014

@angell83 To znám, jednou po 31dnech, jednou po 24, jednou po 38atd,. Tak jsem si zašla pro prášky a uvidíme.

angell83
18. led 2014

@domca89 když já nemůžu brát žádné hormony, mám leidenskou mutaci krve (rychlou srážlivost) tak to u nás bude spíš o štěstí než o plánování;/

teok
18. led 2014

@angell83 tak zkus ovu testy a ty ti to řeknou 🙂, taky nemůžu žádné hormony 🙂

martinakl
18. led 2014

@angell83 Já taky nevim, kdy mám ovulaci, nesleduju to. Prostě tomu necháváme volný průběh. Už se nám takhle podařilo počít třikrát napoprvé, a z toho dvakrát to bylo s jedním vejcovodem..tak spoléháme na to, že to půjde zase tak snadno 🙂

tsterinka
18. led 2014

ahoj mohu se k Vám přidat??

zuzajda20
18. led 2014

@susanne88 Je to asi nejlepší, on už se nám ten život o nějaké to překvapení postará 🙂

domca89
19. led 2014

@angell83 Já už tohle štěstí pokouším 3roky a nic, takže jsem si pro ty prášky zašla a doufám, že už se konečně povede. A Vám toda hodně štěstí.

susanne88
19. led 2014

krásné nedělní odpoledne dámy...🙂 včera jsem brala lékárnu útokem....a ám ovu testy a těhotenské, ale na co jsem opět zapomněla je listovka...:D

zuzajda20
19. led 2014

@susanne88 A jakou listovku si kupuješ? Já brala předtím femibion, ale teď bych chtěla asi něco levnější 🙂

susanne88
19. led 2014

@zuzajda20 no ještě žádnou, vždy na ní zapomenu...🙂

susanne88
19. led 2014

@zuzajda20 nechám si v lékárně poradit...🙂

susanne88
19. led 2014

@chrobacik13 ahoj, neříkej, že ještě spinkáš po včerejší párty....🙂 jsem si dělala uvu test, a jsou dvě čárky....tak mě to tak nadchlo, jako kdyby to byl těhotenský test...a byla jsem v tom....:DDDvčera jsem byla na narozeninové oslavě a ženský mi říkaly, že mám nějaké jiné oči...a zda nejsem v tom, tak říkám, že po takové chvilce by to asi nepoznaly, kdybych byla pár dní...:D prý se pletu a jde to hned poznat....kéžby měly prevdu....:D

chrobacik13
19. led 2014

@susanne88 Ahojky 🙂 Né nespím,ráda bych spala jsem asi 2 hod'ky 😒 tak to věřím,že tě to nadchlo-dvě čárky vždycky potěší 😀 Hele mě kdysi jedna cikánka asi 4 měsíce říkala,že jsem určitě těhotná,no a prd 😀 Ale bodet' by měli pravdu a už jsi byla maminkou 🙂 Co jinak,jakkej byl víkend 🙂

rull
19. led 2014

Ahoj holky, taky jsme začali se snažením na konci roku, chci se zeptat, jsem právě 21DC a ovulace stále nikde, cyklus mívám nepravidelný cca 30 – 38 dní, je to poprve, co zkouším testy, testuji od menstruace, takže minout bych ji nechtěla. Máte některá zkušenost s tím, že by ovulace proběhla a testy ji nezaznamenaly? Nebo ovulaci mít nebudu? Moc děkuji, už mne napadají všelijaké myšlenky.

ajuse21
19. led 2014

Ahoj holky. Můžu se přidat 🙂 Zrovna jsem vysadila prášky a očekávám MS,tak snad to půjde dobře 🙂

vikky999
autor
19. led 2014

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se odpojila, ale mám ve škole a v práci toho hrozně moc a jsem tuhá :D ale našla jsem perfektní program, zadáte si tam, kdy máte mensces a ono to samo počítá kdy máte ovulaci a neplodný dny atd!!! A pak i se z toho zjistí den početí dítěte ... tady je odkaz na stažení 🙂
http://en.kioskea.net/download/download-13964-a...

zuzajda20
19. led 2014

@susanne88 Tak se tam asi taky stavím poptat, jestli mi něco poradí

susanne88
19. led 2014

@chrobacik13 chudinko,já přišla z oslavy v 1 ráno a chrupkala do 12:D tě opravdu lituji...tak dneska mazej dříve...🙂
no kdyy to vyšlo, yla bych ráda....aale taky tomu moc nevěřím...🙂

susanne88
19. led 2014

@vikky999 ahoj, děkujeme za odkaz...tak doufám, že to za nějaký čas zpomaly a udeš tu častěji...:D

susanne88
19. led 2014

@zuzajda20 to bude asi nejlepší, měli by přece vědět co na co je....a poradit...:D však od toho tam jsou...🙂

susanne88
19. led 2014

@ajuse21 ahoj, jasně vítej v klubu....🙂 snad se ti brzo povede otěhotnět...🙂

susanne88
19. led 2014

@rull ahoj s tím ti asi moc já osobně neporadí, prootže já mám menstruaci pravidelnou, ale možná to bude tou nepravidelnou menstuací....holky se tu na nějaké stránce povídaly o nějakých tabletácj na předpis, které upraví menstruaci. Nebo jukni na net, tam by to taky mělo být čím to je....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru