Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

jaropa
11. únor 2014

@katynka1 já to měla v prosinci taky tak - mrcha nikde a došla 49 DC - hold člověk, když se snaží... 🙂 ale jednou to vyjde!

ivet1987
12. únor 2014

@jaropa a v tom prosinci jsi měla ovulaci kdy?

zuzajda20
13. únor 2014

@enalga Já mám pocit, že kontryhel má vliv i na růst sliznice, proto by se měl pít cca od konce MS do ovulace a pak už ne, já to tak dělala u prvního těhu a myslím, že mi tělo super fungovalo. MS jsem měla po 24 dnech a jenom 4 dny a většinou ten 10 den cyklu jsem cítala ovu, ale jestli to bylo tím čajem nebo ne, to nevím, pila jsem ho ale poctivě

urmakart
13. únor 2014

Tak, coooo, kdo se kdy chystá testovat ? Já budu až jestli se mi zpozdí ms, měla bych to (ne)dostat 25.2., tak jsem zvědavá. 🙂

manoma02
13. únor 2014

urmakart tak to jsme na tom uplne stejne! 🙂 Tak nam vsem,ale i nam obema budu drzet pesti,at nam ten test hezky vyjde! 🙂

danielka1985
13. únor 2014

ahojte, tak hlasím, že je zhruba 2den spoždění a test negativní..a ani zmínka, že ms dorazí,takže pokud nepřijde,tak za týden testnu🙂

anit_001
13. únor 2014

@urmakart Jéé, já doufám, že to nedostanu 23. 🙂 Už odpočítávám dny, kdy se testnu 🙂

@danielka1985 No sleduju to na snažilkách prosincových, držím pěsti aby jsi ty dvě čárky našla 😉 Třeba jsi měla ovu později, tak to ten test ještě neukazuje. Ale teda, divím se, že chceš vydržet týden se netestovat, to já bych to zkoušela denně 🙂

danielka1985
13. únor 2014

@anit_001 no, vydržím,jelikož bych si musela koupit :D a ted není čas, jelikož mám přítelova malého, a zítra ráno ten můj přijede a jedeme se hned podívat na hokej a pak za babičkou a pak podvečer doma..a v sobotu bude relax a v neděli jde zase do práce..takže ani čas nebude...a co ty? jak si na tom?..jinak ovu jsem tentokrát nespozorovala, tak nevím, kdy byla, dnes či včera měla být ms,nevím ,pač jsem ji měla divnou..a navíc mi vůbec nic není, je mi dobře🙂

anit_001
13. únor 2014

@danielka1985 No já bych byla teda zvědavá a ten čas na to dojít do lékárny si našla 🙂 Ale aspoň pak budeš už určitě vědět na čem jsi, když počkáš.
Mně pátý den po prvním snažení začalo píchat v podbřišku a měla jsem nafouklé bříško, teď už nic. Jak si sleduješ ten čípek? Já ani nevím kde je a jak má vypadat... 😅 Ani mě nenapadlo ho sledovat, až když jsem četla tu vaši diskuzi 🙂 Je ještě nějakej příznak, co bych mohla zkusit, když na test je ještě brzo? Ten čípek fakt nepoznám 🙂
Jinak mně u prvního těhu taky víceméně nic nebylo, nepozorovala jsem se ani, netušila že jsem těhu. Ale den před ms jsem normálně vytuhla v práci u PC - jako na pár sekund, ale bylo to divný. Jinak mi nic nebylo - a to bylo divný, normálně už mi bývalo blbě před ms...

danielka1985
13. únor 2014

@anit_001 no a mě vůbec blbě není🙂jen mám slabý krémový výtok🙂a dle čípku to nepoznám, prý má být měkký a uzavřený a já ho mám nějaký divný..heh🙂ale dle toho by se to prý nemělo pozorovat..a navíc pro ověření těhu je tak test a to ho dělat týden po předpokládáné ms...takže si počkám🙂..takže ty už máš raráška?

urmakart
13. únor 2014

Můžeme mít příznaky, jaký chcem a stejně to podle toho nepoznáme, můžem jen doufat... 😀 Já potom, co jsem si myslela fakt celý leden, že jsem v tom a to jsme to ještě neplánovali, tak už nevěřím ničemu a nebudu se pozorovat.... Prostě buď jo nebo ne. 🙂 Podle děložního čípku se nepozná nic, maximálně ovulace.. když si něco přečtete od odborníků, tak děložní číek se na začátku těhotenství většinou vůbec nezmění, akorát si jeho ochmatáváním můžete zanést infekci. Takže já fakt nic neřeším, snažím se si vychutnávat možná podlení dny relativního klidu s jedním dítětem a toho, že se ještě nemusím nijak omezovat cítím se dobře, protože bůhví, co přijde pak.. 😀DD

anit_001
13. únor 2014

@danielka1985 Mně dvě čárky ukázal den před ms, jak jsem přišla z práce a měla divnej pocit z toho vytuhnutí, tak jsem si udělala test... A hned po pár sekundách se tam ta čárka objevila! Jsem nechápala 😀 Začala jsem hystericky běhat po baráku, pak vysávat, uklízet a asi po hodině a půl si udělala druhý - opět pozitivní, ale pak už jsem se zklidnila a řešila, jak to řeknu chlapovi 🙂
Jo, mám ročního kluka, včera měl přesně rok 🙂
A příští týden kdy budeš testovat? Já asi nejdřív ve středu.

danielka1985
13. únor 2014

@anit_001 heh..takhle hned druhé za sebbou?dobrý🙂,,,asi taky tu středu, pač ten můj je v práci,takže hned ráno jak odejde testnu🙂pokud mrcha nebude rychlejší🙂

lascie
13. únor 2014

Holky poradíte mi jak se pije ten čaj z kontryhelu? 🙂

kakamilca
13. únor 2014

@anit_001 Taky bych to měla dostat 23 tak jsem zvědavá ;) Testovala jsem dnes ráno a nic 😅

l_baruska
13. únor 2014

tak mám velké dilema 🙂. Koupit nebo nekoupit pernamentku na zumbu??? mám to dostat taky 23..., nic na sobě nepozoruju, až na čirý hustý hlen.... nic mě nebolí 😒

anit_001
13. únor 2014

@kakamilca @l_baruska A kdy se budete testovat? Kdy myslíte, že by tam nějakej dušík mohl být? kakamilca - dnes se nedivím, že tam nic nebylo, ale taky jsem měla chuť to zkusit 😀

anit_001
13. únor 2014

@danielka1985 no jo, je to brzo po sobě 🙂
On chce hlavně manžel, já sama jsem z toho v rozpacích... nechci aby to vyznělo blbě pro někoho, kdo se snaží dlouho... ale dnes jsem mu řekla, že pokud to vyjde teď tak to bude super, ale pokud ne, tak to snažení chci posunout až na léto. Vždycky jsem si přála mít miminko na jaro/léto, klidně i podzim, ale v zimě, kolem vánoc, to už tak je člověk v presu z nákupů dárku, chystání se na svátky a do toho řešit narozeniny, další dárky, obchody vykoupené... Navíc, ted bychom museli řešit novej kočar - sourozenecký, plíny 2x, sunar 2x, musela bych ho i s bříškem zvedat, nosit... to by v létě už částečně odpadlo, to už by syn byl větší přecejen. Ani nemáme kam spěchat. Takže se nechám překvapit, jestli to ted vyjde, nemůžu se dočkat - to každopádně 🙂 😅

l_baruska
13. únor 2014

@anit_001 až když ms nebude, dřív testovat nebudu, ještě jsem ani testy raději nekupovala, neměřila jsem ovulaci a nic, chtěla bych to zatím nechat na přírodě, až kdyby to nešlo, začnu plašit 🙂

urmakart
13. únor 2014

@anit_001 Já se cítím podobně, přítel je uplně v pohodě, neni ani trochu nervozní a to ví, jaká je naše dcerka drak... taky jsem si říkala, že buď to vyjde teď hned nebo to odložím.... taky mi přijde lepší mimčo na jaro 😀 navíc teď se mi naskytla dobrá práce sice jen dpp, ale i tak se to do živototpisu bude hodit a v červnu máme lísty na moji milovanou skupinu Lucii, na který jsem nikdy nebyla a s břichem bych si to asi moc neužila... na druhou stranu si představuju to krásný čerstvoučký voňavoučký miminko a vše kolem něj.... 🙂 Asi jsem prostě nervozní z toho, jak je to naplánovaný.. první jsme nijak neřešili, přišlo to samo a já se od začátku těšila.. prostě vše bylo přirozené.. Já nevím, co chci... chci mít děti brzo od sebe a teď je už na to nejvyšší čas ! Ale nějak se toho bojím.. ☹

danielka1985
13. únor 2014

@l_baruska a kdy ti má mrška dojít?

anit_001
13. únor 2014

@urmakart přesně, mluvíš mi ze srdce. Malej je taky děsně akční, navíc pořádně v noci nespí - kolikrát prostě zůstane vzhůru a řve, nebo jen pruďákuje, uspávání je horor... Ale taky mi chybí to malinký miminko.. 😵 Jako naše rozpaky jsou na místě 🙂
Jak máš starou dcerku? O té práci vím, to jsme si psaly, taky jsem měla jít pracovat na částečný úvazek, ale nevyšlo to... jinak bychom se určitě začli snažit až v létě.

@l_baruska Já už testy mám koupené, ale vyčkávám zatím. Ovu mám brzo po ms, takže na testech bych mohla vidět výsledek docela brzo, ale dřív jak ve středu to smysl mítnebude.

susanne88
13. únor 2014

zdravím vás snažilky...tak už se některé zadařilo?....🙂 doufám, že zítra na Valentýna se zadaří každé z nás....🙂

susanne88
13. únor 2014

@chrobacik13 ahoj, kde zase vězíš?....🙂

l_baruska
13. únor 2014
chrobacik13
13. únor 2014

@susanne88 Ahojky,jsem tady,jak se vede? 🙂

danielka1985
13. únor 2014

@l_baruska aha..tak to je za deset dnů...tak to ti asi nervy pěkně pracují☹

susanne88
13. únor 2014

@chrobacik13 no, ale pěkně to flákáš....:DDD co připravuješ na zítra?...🙂

l_baruska
13. únor 2014

@danielka1985 spíš jsem zvědavá 🙂

kakamilca
14. únor 2014

@anit_001 No já už mám doma jen jeden testík tak uvidíme. Buď to testnu koncem příštího týdne a nebo počkám jestli se M dostaví. To kdy testovat fakt nevím... zkoušíme první měsíc a tak zatím poznávám sama sebe co a jak ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru