Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 to jo, ale s ty rdoinné návštvy moc nebudou, nebot žijeme daleko...🙂já na tyhle ''bláboly'' moc něvřím...jako sedi si na místo, kde seděla těhotná a zaručeně otěhotníš...haha....nebo šáhni ji na břichi...haha....:Dale vyzkoušet se má vše co dyby vid...:Dabychom nakonec neměli dvojčátka...:D

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Prdlajz jsme unosili 😕 Ono asikaždá máma to tak má,že má prostě oblíbený věcičky které nejvíc dáva,já měla takový náádherný věcičky a pak jsem je ani nepoužila,ja byla holka droboučká,bylo pro obě nemyslitelné dávat bodycka a trička přes hlavu takže za mě zbytečnost-ted' už vím,tak jenom zavinovací 🙂 Hele,ono jak přibližně bude velký poznáš trošku podle bříška ataky podle tebe a chlapa 🙂 A dudlíky nemám,nebudu je používat,ani malé jsem nedávala-chtěla ale měla malinkatou pusinku,všechny jí byli velké a pak je ani nechtěla druhýmu taky nedám 🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Tak to je jasný,taky máme rodiny daleko,ale právě že u nás to bylo tak,že předtím,než se narodila malá tak to švagrová nasbírala od všech a přivezla,pak zas z mojí strany takže to taky pomůže 🙂 Já jsem byla pověrčivá ale už nejsem 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 no paráda, pak nemsíš přemýšlet jak odnaučovat....🙂
no to nejde odhadnout jak bude velké, neboT můj přítel má skoro 2 metry a štíhlé postavy no a já mám 164 cm a plnoštéhlejší postavy....no co říct přes Vánoce jsem nabrala 7 kg a ted jdou zase pomalu dolů...takže opravdu nevím...🙂

to je pravda a některé toho mají azse zbytečně moc a neunosí se to jak říkáš, ale já taky asi budu taková že nakoupím až aža moc....🙂jen doufám že to mimčo nerozmazlím...🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak to ségry mi taky nakoupí, věcičky už asi nemají ty buď odpordaly a nebo darovaly....ale asi mi nakoupí, takže to strach nemám....🙂
já bych nakupovala, ale až budeme v novém domě...hledáme si nový dům větší...tak až se přestěhujeme bude víc místa a můžu nakupovat...🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Neboj,budeš skvělá máma 🙂 Já myslím,že každé dítě se musí trošku rozmazlit,nevím sice po kom to moje dítě je,ta asi rozmazlená bude až až,protože mi n\a ulici oslovuje cizí chlapy a říká "čau bejby pod' na kache(kafe) 😀 😀 a jo,nemusíš odnaučovat,navíc má hezký zoubky a tak nějak mi to přišlo v tu chvíli lepší si s ní povídat a mazlit,než jí zacpat pusu 🙂 Možná i to je důvod že ted' tak krásně mluví-si s sní člověk pokecá jak s dospělou ženskou 😀

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 tak to strašně závidím,taky jsme chtěli domek,ale prozatím to necháváme být a jsme v pronájmu 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 to je dobrý......D

no doufám, že budu dobrá máma...ale věřím si, že ano...nebboť po tom drobkovi už nějaký ten měsíc, rok toužím...🙂

chrobacik13
13. led 2014

To víš,že jo 🙂 Ale víš taky,že budeš někdy šílená a zoufalá? 😀 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 no my jsme taky v pronájmu v domě....ale už nám zase zvýšili nájem, tak jsme si řeli dosta hledáme...ale tu v Německu je to děs....hrozně drahý narodzíl od čr....:(....ale říkáme si nač platit tak vysoký nájem, když si můžem platit své bydlení...🙂

neboj, určo se baráčku taky dočkáš...🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 hele a jak se tam žije,v porovnání s čr,myslím tak všeobecně jestli se třeba vyplatí jít tam za prací i když tam člověk bydlí a není ti tam smutno? 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak mě tak napadlo, dávala si malé ty látkové plenky ze začátku kvůli těm kyčlím, nebo jak se to říká, nebo hned pemprsky....?...🙂to má otázky co? a to ještě nejsem v tom...🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Tak co,člověk musí sbírat info,já lituje,že jsem se víc neptala předtím,mohla jsem si ušetřit spoustu starostí,my jsme museli látkové i pampersku,pak jsme měli takovou tu podložku co se dává mezi nožky,my ale měli s kyčlemi problémy,jinak se to dává jen v porodnici a pak už se nemusí,když je prcek v pořádku 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 smutno mi moc neni, neboť tu mám přítele a známé už taky máme...🙂ale občas se zasteskne, to nemůžu hát...🙂

no pokud děláš v Německu na nějak= turnusy a pak se vracíš do čr domů, tak je to paráda...tedy pokud je dobrý kurz....:D tak se nemusíš bát o svoji existenci...no tu jsou ceny přiměřené k platu, takže je to tu dražší, ale y platy k tomu jsou ne jako v čr, že dražují a ještě ubírají na platech....taky se asi tu v Německu najdou lidi, ktěří bojují jak přežít z výplaty do výplaty, ale celkově ekonomicky je to tu lepší....shrnula bych to takto, je tu tu dražší ale odpovídá to platům, narozdíl od čr....:( což je smutné

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 aha a ted už je to u vás ok?

já si myslela, že budou potřeba i ty látkové....🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Mám tam ted' švagrovou ale ona je trdlo,jí se nedá na nic zeptat 😀

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 JJ kyčle jsou v pořádku 🙂 Ale pak jsme měli horší problém s očima,následky řešíme doted' tak mě to pořád trápí,ale jinak mám čipernou holčičku a těším se z ní 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak hlavně, ž je šiperná a má se....neboj i očka se zlepší....

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 No snad máš pravdu,dělám proto psí kusy,nejdůležitější je že vidí a jěště bych ráda dala dobrou radu všem maminkám nastávajícím i vám opravdu neskutečně pečlivě vybírejte pediatra!!Já se nějak moc neinformovala a Ted' to lituju ☹

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 ještě k tomu Německu, je výhodné si v Německu kupovat elektroniku, ta je tu levnější a celkově i potraviny. Byly jsme na Vánoce v ČR a ty ceny děs běs, když to porovnám podle narvaného koše, tak v ČR jsme měli zaplněné dno košíku za 2900 kč, v Německu nám ten koš přetéká....

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 uvidím, bude to dobré...když proto děláš vše ta s to zlepšía nemůžeš vyměnt doktora? můžeš ne? tak pokud si s ním nespokojená, poptala bych se jinde

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Už se stalo 🙂 Už dávno,před třema lety,to se nám přihodilo dva týdny po návratu z porodnice,proto jsem psala,že jsem si jí neužila jako miminko,jsme pořád řešili něco ☹

Hele,že jsi byla kouřit 😀

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Dám ti adresu pošli mi mrkev 😀 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 no jasně, že byla....🙂ty detektive....🙂

tak hlavně, že se vám zadařilo najít lepšíhoa teď jsi spokojená?

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 mrkev?....🙂...:DDDD se s tebou dnes řehním už od lentilek....🙂

chrobacik13
13. led 2014

jojo ted' jsem spokojená,tamtu krávu jsem chytla pod krk 😒 Ted' už má po řemeslu-nejsem nijak šílená,ani nepřeju nikomu nic zlýho,aby sis nemyslela,ale když je něčeho moc..
Já to vím,že jsi byla,cítím až sem,já taky byla 😎

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 No a? 😀 Však když je to tam lacinější a navíc,mám chlapa taky pořád v práci,co ty víš,kdy se může mrkev hodit 😀 😀 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 se tu řehním, až sem s emálem utopila...🙂 se mě ted ptá, čemu se zase řehním....🙂prý máme roupy...:D

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 a byla dobrá viď, tak vždycky uděláme kouřovku....🙂

no tak hlavně, že už jsi spokojená....a pokud už nědělá, tak to asi nebyla moc dobrá doktorka....pak je nejšpíš dobře, že už nedělá

jukám na hadřky a hračky atp....🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 To ten můj jen sedí a čumí 😀 Mě bude podezřívat,že tady mám milence 😕 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru