Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Ty se taky vyznáš v BT?

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies ještě moc nee ale zvýšená teplota ti tam jede... 😉

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Já ji měřím tento měsíc poprvé. Sice dělám ovu testy, ale ty ukážou, že ovu bude a já jsem chtěla vědět, jestli opravdu pak přijde. 🙂

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies a jak je vidět tak byla 🙂

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka JJ, přesně to sedělo na ovu test. Ten byl poz.ve čtvrtek a ovu probéhla z pátku na sobotu (měřím hodně brzo ráno), tak předpokládám, že v noci.

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka minulý týden 🙂 a teď už musím jen čekat...

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies já ještě ovu testy nezkoušela ani měření bazální teploty, ale u tebe na grafu je to pěkně vidět... 😀

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Já si je pro jistotu dělám, kvůli tomu jednomu vaječníku. Že všechno probíhá dobře.

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies já jsem si právě říkala,že pokud to nevyjde ani tedˇ tak začnu taky...tak uvidíme...snad to vyšlo tak jak ukazuje test... 🙂

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Tak jestli to není duch a je to slabá čárka, tak je to jasný 🙂 🙂 Za dva dny už bude krásně vidět. 🙂

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies jo jo slabá čárka...ale pořád se bojím když mě bolí to břicho(jak když to máš dostat) pak ty záda...a zas trochu špiním ☹

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies no, nebudu stresovat, že? a budu se snažit myslet trochu pozitivně 🙂 a taky bych měla jíd chvíli s Tobíkem ven...moc se mi ale nechce 😉

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Mě u Tobíka bolelo břicho jako na menzes, je to další příznak 🙂 A to špinění je taky normální, neboj.

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka My jsme byli venku ráno a teď spinká 🙂

cimprdlicka
18. dub 2014

@nolies dobře dám na tebe 😉 Děkuju 😅 tak pujdem tedy ven...tak zatím ahojky 🙂

nolies
18. dub 2014

@cimprdlicka Pá pá 😉

enalga
19. dub 2014

ahoj holky, včera jsem si dělala OVU test, a čárka byla slabounká, nicméně v noci mně probudil silný tlak v podbřišku, no až jsem si musela vzít prášek na bolest. je to u ovulace normální?

nolies
19. dub 2014

@enalga Ahojky, konkrétně mě se to nestává, ale znám holky, co to tak mají 🙂

enalga
19. dub 2014

@nolies No já se trochu bojím aby to souviselo opravdu s ovulkou a neměla jsem nějakou cystu.... no každopádně jdu příští pátek na gyndu (prevence), tak se gyndařky zeptám

nolies
19. dub 2014

@enalga Já jsem měla folikulární cystu a ta teda bolela, když mě praskla ☹

enalga
19. dub 2014

@nolies Já bych tuhle bolest mohla přirovnat k poslíčkům :-/ i když normálně prášky nejím, tak teď to bylo nutný ☹

hanulka184
21. dub 2014

@nolies Ahojky.Tak píšu jak jsem slíbila 🙂 Bohužel nám to teď nevyšlo.Dostala jsem to po 8 dnech,takže jsem nemusela ani k doktorce 😒 Takže snad příště....Ale nevzdám se 😀 Tak držím palečky alespoň tobě,abys měla dvě čárečky 😉

nolies
21. dub 2014

@hanulka184 Ahojky, tak to je mě líto ☹ U nás se uvidí příští týden 🙂

nolies
21. dub 2014

@hanulka184 Jinak jsem si všimla, že si psala dotaz ohledně RD. Pokud si zvýšíš částku a na poslední měsíce ti to nevyjde, tak se ti RD nezkrátí, jen doma budeš zadarmo.

hanulka184
21. dub 2014

Děkuju 😉 No snad nám to co nejdříve vyjde.Máme zatím čas do října.Nejdéle v říjnu musim otěhotnět,aby mi to pak vyšlo s mateřskou.Abych na ní nastoupila dříve než malé budou tři roky,abych nepřišla o peníze.Ale ráda bych,aby to vyšlo už teď 🙂 Ty jo,tak to jsem na tebe už zvědavá,jestli se to povedlo nebo ne 🙂

hanulka184
21. dub 2014

@nolies Jj,psala 😀 Děkuju za odpověď.Tak to já si v týdnu skočim na úřad a navýšim si to 😀

nolies
21. dub 2014

@hanulka184 Právě my řešíme to samý. Chtěla bych taky hned jít z rodičáku na další mateřskou. My máme čas do konce roku. A díky za podporu. Dneska mám 10DPO, ale na test je ještě brzo 🙂

hanulka184
21. dub 2014

@nolies Hezký,to jsme na tom stejně.No já si ten rozdíl co budu mít navíc chci zatím odkládat.A pokud co nejdříve otěhotnim a pak nastoupim na mateřskou,tak aspoň mi z rodičáku nepropadne tolik peněz 😀 To víš,musíme jít na to fikaně,když nám dávají takovou almužnu 😀 😀 To už si určitě nedočkavá,až si ho uděláš,co? 🙂 Já už bych to asi nevydržela a udělala si ho,ikdyž je na to ještě brzo 😀 Já jsem hrozná,všechno musim hned 😀 😀 😀

nolies
21. dub 2014

@hanulka184 Já se hrozně bojím si ho udělat. V lednu jsem ho měla pozitivní a nic. Takže si ten týden počkám. Ale to čekání se mě vleče. No máš pravdu, že je to almužna ☹

hanulka184
21. dub 2014

@nolies Ajaj...Tak to chápu,že radši čekáš... 😒 No,jinak se to ani nazvat nedá,než almužna ☹ Kdyby přítel nejezdil po práci ještě vydělávat,tak jsme totálně v pr... ☹ V dnešní době je to docela luxus mít dítě.Ale zvládnout to musíme.Že? 🙂 Co by člověk pro dítko neudělal...Hold se trošku uskromnit a je to 🙂 Tak já padám.Princezna se nám vzbudila,tak jdeme na chvilku ven.Tak ještě jednou moc moc držím palečky.Budu na tebe myslet do příštího týdne 🙂 Až se nám to NĚKDY povede,tak dám vědět 😉 zatím papa 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru