Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

l_baruska
16. únor 2014

@danielka1985 třeba 🙂, když mě ti spíš přijde, jak kdybych to měla dostat

danielka1985
16. únor 2014

@katynka1 no, ten můj je z rodiny myslivců..ale on se drží dál, jen pomáhá na zabijačce:D..tak tam jezdime🙂

danielka1985
16. únor 2014

@l_baruska uvidíš..dej tomu dva dny..🙂

anit_001
16. únor 2014

@danielka1985 No taky mám žravou, mám návaly horka, píchá mě v podbřišku, test negativní. Ale tak na test je ještě brzo, zkusím ho taky ve středu znova.

danielka1985
16. únor 2014

@anit_001 takže mrcha by ti měla dojít ve středu?

anit_001
16. únor 2014

@danielka1985 ne, až o víkendu 🙂 Jen jsem nedočkavá 🙂

danielka1985
16. únor 2014

@anit_001 tak to počkej, to je brzy🙂abys nebyla zklamaná :(

anit_001
16. únor 2014

@danielka1985 Já vím, že je to brzo.. ale zase ovu mám hodně posunutou na začátek cyklu, taky by to mohlo jít poznat celkem brzo... Já ani nevím, jak moc bych byla zklamaná, snažíme se první měsíc teprve ... tak ještě o nic nejde 😅

viwy
16. únor 2014

@vikky999
@kakamilca
@kakulenka1 kočeny moc ďakujem 😉 ale radosť vypršala, mrcha dorazila!!! 😢 bolo to strašné, také bolesti a krče som ešte nikdy nezažila... už sme fakt mysleli, že to klaplo... to snáď ani nie je možné a to sklamanie je ešte väčšie ako pri negatívnom teste... fakt ma to dosť vzalo, preplakala som celý večer ☹ ešte dobre, že ten môj to berie športovo a hlavne zahlásil, že on žiadnych duchov nerobí 😀 njn, musím sa naladiť ako on!

danielka1985
16. únor 2014

@anit_001 tak to jo..jinak hlásím, že ještě mrška nedorazila:D..a zítra je max. delka mého cyklu:D

danielka1985
16. únor 2014

@viwy tak to mě mrzí, a jak dlouho si měla spoždění?jinak ty bolesti ti nezávidím:-/

ladkaspackova
16. únor 2014

ahoj holky proč nepíšete v soukromé diskuzi?

anit_001
16. únor 2014

@ladkaspackova No já jsem pro, udělat soukromou... Můžu ji zkusit založit...

viwy
16. únor 2014

@danielka1985 ☹ mrcha meškala 4 dni a potom dorazila a v plnej kráse 😒 nikdy som nič také nezažila a vlastne ani bolesti nemávam... teraz to bolo neskutočné a ešte k tomu motanica v hlavne, rozbolelo ma celé telo, ako keby som mala svalovicu a miestami mi bolo na omdletie a zvracanie, trvalo to asi 4 hoďky kým to ustúpilo... tak snáď to vyjde aspoň tebe 😉 🙂 moc, moc držím pästi!!! 😵

ladkaspackova
16. únor 2014

@anit_001 já myslela že už je...a dokonce jsi členem

anit_001
16. únor 2014

@ladkaspackova ne, to je trošku jiná... snažilky od jara. Tu jsme zakládaly s kámoškou, snažilky leden/unor soukromou nemají. Leda že by se holky přesunuly do té jarní, což je taky možnost. Každopádně by bylo určitě lepší psát si v uzavřené skupince.

danielka1985
16. únor 2014

@ladkaspackova ahoj, a jaký je rozdíl mezi tím?do soukromé nemůžou jít nové holčiny, které se taky snaží přeci..🙂

danielka1985
16. únor 2014

@viwy tak to jo, takže ti nikdy nemeškala?..zítra to bude u mě 3 den spoždění, tak uvidím, mývám to pravidelné..jinak ti držím palečky do dalšího kola, třeba to vyjde🙂

vikky999
autor
16. únor 2014

@ladkaspackova Ahojky, já jsem zakládala tuhle skupinu a ani nevím, že soukromá jde udělat :D Klidně to někde zakliknu, ale nevím kde :D

anit_001
16. únor 2014

@danielka1985 v soukromé si můžeš dopisovat, nikdo to nevidí, kromě těch, kteří jsou ve skupině. Pokud by někdo chtěl se přidat, tak napiše správci té skupinky (některá z nás holek co tu diskuzi založí), a správce ji normálně dá přístup 🙂 Takže nově příchozí snažilky se můžou kdykoli přidat.

meduza13
16. únor 2014

Ahoj, my jsme se začali snažit v Lednu. Dokonce jsme měli úspěch, bohužel jsem se z těch dvou čárek neradovala dlouho. Prý se tomu říká raná ztráta. Takže mě čeká měsíc klidu a pak zas hurá na to.

anit_001
16. únor 2014

@vikky999 ona by se musela udělat nová skupinka, tato zůstane otevřená. Aspon ty snažilky, kt. se chtěji přidat do soukromé v této zjistí, že soukromá existuje 🙂

ladkaspackova
16. únor 2014

přesně jak říká @anit_001 ..já myslím že jedna soukromá skupina na jaro stačí, ikdyž tedy nechci mluvit za zakladatelku..a nebo si tady uděláme svojí soukromou.....do soukromé může přispívat jen člen a nikdo jiný než člen příspěvky nevidí....já to mám třeba raději...protože pak můžu psát otevřenějí......
@vikky999 tak jestli ti navadí....tak můžeš založit i soukromou 🙂 ...myslím že postup je podobný jen v soukromé musíš přidat uživatele...

danielka1985
16. únor 2014

@anit_001
@ladkaspackova tak zase, když chce někdo fakt něco psát uplně soukromě, tak je interní pošta o tom..ale jako asi jo, pro někoho je lepší taková soukromá debata🙂

ladkaspackova
16. únor 2014

@danielka1985 víš když je to soukromá tak tě nikdo nemůže šmírovat...jsou prostě i holky které jen čtou a nepřispívají a potom to řeší v jiných diskuzích....

vikky999
autor
16. únor 2014

@ladkaspackova Já jsem IT dement, nemohla bys to založit ty, pro ty kdo to chtějí? 😀

danielka1985
16. únor 2014

@ladkaspackova dobrý: jinak jsem na dvou diskuzích na téhle a ještě na druhé, a zajímají mě názory, poznatky atd🙂

viwy
16. únor 2014

@danielka1985 myslela som, že som nikdy nezažila také bolesti, ale mrcha sem tam meškala, ale nebolo to pravidlom... naposledy ako som písala, dorazila na 44 deň 😕 raz to predsa musí klapnuť 😉 a to bude nádherne 😵

danielka1985
16. únor 2014

@viwy já takové bolesti jsem měla po zákroku,když mi bral vzorky,jestli mi ha kvůli leidenské mutaci neuškodila,naštěstí ok, pak mrcha přišla, jak přichází a to jsem myslela, že nepřežiji,pač mi to tam dorůstalo a já byla z toho hotová..ale pak další byla mírnější a pak už zase bezbolestná ms..takže se holka drž, za pár dnů ti bude hej, a nastartuješ další kolo🙂

ladkaspackova
16. únor 2014

@vikky999 jasně....holky které chcete jít do soukromé skupiny...napište mi...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru