Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

maarika
21. led 2014

no,tak to chápu,....tak jak to teda bude?Bude mimi,nebo to odložíte? 😉

martinakl
21. led 2014

@maarika Neřekla bych, že budem čekat dlouho 🙂
@chrobacik13 Já jsem před měsícem začala pracovat na poloviční úvazek. 1 den jsem v kanceláři, zbytek z domova po večerech. Je to docela náročný, ale ten jeden den mezi lidma je fajn a to si spíš odpočinu 😀

chrobacik13
21. led 2014

@maarika Tak protože jsem se v neděli pilně snažila,tak jěště počkám jak to dopadne 😉

maarika
21. led 2014

@chrobacik13 a ono to jiště vyjde,to je jasné 🙂

maarika
21. led 2014

@martinakl te´d to moc nechápu 😀 takže MS nedorazila??? 😉

martinakl
21. led 2014

@maarika Jojo, dorazila.. Já jsem to myslela tak, že máš pravdu, že to vyjde napodruhé..případně napotřetí..prostě že nebudem čekat dlouho 😀 Ale teď to nebude, to už je jistý 🙂

chrobacik13
21. led 2014

@maarika No tak protože zákon schválnosti funguje dokonale,taky si myslím,že to vyjde 🙂

maarika
21. led 2014

@martinakl jo ahááá 😀 Já jsem fakt tupec 😀 😀 Je super,že to bereš takhe pozitivně... 😉 to já jsem neuvěřitelnej nervák....a tak se bojím,že to nepůjde... 😒

maarika
21. led 2014

@chrobacik13 no právě 😀 jako u mého prvního těhu.Já dostala tu nejlepší nabídku na práci.Fakt místo o kterém jsem snila a hups.Den na to jsem zjistila,že čekám Nicoláska 😀 😀 😀

martinakl
21. led 2014

@maarika Já se spíš bojím, aby to pak dobře dopadlo.. 😒

susanne88
21. led 2014

@zuzajda20 to je fakt jak to letí...jj teprve první, no zašli jsme od prosince už tak, že si partenr nedává pozor, ale oficiálně od ledna...🙂

susanne88
21. led 2014

@chrobacik13 ahoj, má šu mě černý puntík...:D pěkně na mě prdíš...:DDDD ne sranda....🙂 jak je?

chrobacik13
21. led 2014

@susanne88 Tk to tedy ne,žádný puntíky nebudou,já na tebe totiž celou dobu myslím,víš 😀 Joo,jde to,dneska morče šíleně zlobí,jinak fajn 😀 Co ty?něco novýho 🙂

chrobacik13
21. led 2014

@maarika Jéééééééééééééé to je ale nááádherné jméno 🙂 Já miluju tyhle netradiční jména,taky mám doma exota 😀

maarika
21. led 2014

@martinakl no,samozřejmně,že to dopadne dobře !!!!Jak jinak 😉

maarika
21. led 2014

@chrobacik13 děkuju,děkuju 🙂 Já si všimla,taky miluju netradiční jména 🙂 Prý exota 😀 😀 😀 😀

teraolli
21. led 2014

@maarika Zatím to nechávám na přírodě 😉 Manžel má na Appelu aplikaci na plodné dny a ovulaci 🙂 ,tak se tam inspiruji 🙂

chrobacik13
21. led 2014

Holky,kde jste všechny?? 😕 se tak poctivě snažíte,nebo co 😀

martinakl
21. led 2014

@maarika Po mých zkušenostech mám prostě strach, ale snažím se být pozitivní 🙂

martinakl
21. led 2014

@chrobacik13 Já jsem byla zcela výjimečně na pivu 😎 😝

chrobacik13
21. led 2014

@martinakl jéé,zavidím 😠 Já byla v sobotu-ouvejj 😀

martinakl
21. led 2014

@chrobacik13 Jsme se byli rozloučit s naší hospůdkou (v pátek se stěhujem) a taky oslavit to, že dnes syn začal konečně chodit 😀

maarika
21. led 2014

@martinakl jooo,tak to já taky.... ☹ Bohužel mi to pozitivní myšlení nějak nejde 😒 Nějaký recept,jak na to? 😉

martinakl
21. led 2014

@maarika A co se ti přihodilo, smím-li se zeptat?

susanne88
22. led 2014

@chrobacik13 .D:D:D a já proč pořád škytám...:D u nás dobrý...🙂 ještě netestuji a zatím asi nebudu....🙂

chrobacik13
22. led 2014

@susanne88 Jakto,že nebudeš testovat,ty takový nadšenec těhu testů 😀

zuzajda20
22. led 2014

@susanne88 My to máme taky, že od ledna začínám oficiálně a předtím jsme si dávali bacha, tak snad se nám to brzo podaří 🙂

domca89
23. led 2014

Teda dámy, začínám si říkat, zda nejsem v tom. Beru proveru od 16DC. Tudíž do 24DC měla přijet MS, ale.... No prostě dnes je to 30DC a mrška stále nikde. 😒

martinakl
23. led 2014

@domca89 A test sis nedělala? 🙂

kakulenka1
23. led 2014

@domca89 držím pěstičky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru