Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

kakamilca
7. únor 2014

No holky já už z toho veškerýho snažení začínám být docela unavená a manžel už taky včera říkal, že toho je na něj moc. Takže pokud se to nepovedlo teďka tak další snažení odkládáme až na neděli 😀 Je přesně půlka cyklu tak uvidíme co a jak. 😅

urmakart
7. únor 2014

My se taky poctivě snažíme, dnes jsem 13DC, sice nevím, kdy mám přesně ovulku, ale myslím, že ji mám přibližně v polovině cyklu...(poznám pak přesně podle hlenu, nesledovala jsem na který den to vychází přesně) Dneska budeme mít po sto letech hlídání, pokud se malá umoudří a nebude chtít nakonec domů... je zní poslední měsíc hroznej mamánek. 🙂) Tak si na to dáme i pár skleniček, možná je to naposled zase na dlouhou dobu, tak oslavíme to naše snažení a třeba se i zadaří.. přítel bude mít zrovna teď i týden dovolený, takže nám to krásně vyšlo a můžem na tom v klidu pracovat. 😀

urmakart
7. únor 2014

@kakamilca Vždyť to je akorát, ono stačí 1x za 2-3dny... 😉 Prý je to i lepší, ať se ty potvory mrňavý nahormadí.. 😀

domca89
7. únor 2014

tak bolest v podbříšku jako při MS stále pokračuje.

ivca1986
7. únor 2014

Ahoj holky, tak my se snažíme od ledna, ale "nevyšlo" to - bylo z toho biochemické těhotenství. Tak teď zkusíme jak to dopadne v únoru - jsem 8DC. 😕

neube
7. únor 2014

Ahoj holky,chtela bych vas poprosit o nazor. Dneska jsem 25DC. Nejsem si jista,kdy presne byla ovulace. Testy nedelam,vzdy to poznam podle bolesti bricha. 14dc me trochu zacalo bolet bricho,ale 17 dc to byly vetsi bolest,takze ovulka nejspis 17 dc. Snazili jsme se 14 dc a 18 dc. Posledni 2 dny me pali zaha,jsem neskutecne unavena,mela jsem posledni dva dny vytok,takovy bily vodovy. Dneska ale jsem cca ve 2 hodiny odpolko zacala spinit,tmave hnede spineni a ted uz jsem utrela i cerstvou krev,ale neni to vubec silne,ta krev byla pouze pri utreni. Beru proveru uz 3.mesic a nikdy se mi tohle nestalo. Ms mam dostat v utery,tj. Za 4 dny. Nevite,co to spineni a trocha cerstve krve znamenalo??? :(

neube
7. únor 2014

Jeste doplnim ze tehu test dneska odpolko negativni,ale byla to citlivost 25

ivet1987
7. únor 2014

@neube Třeba uhnizďování 🙂

anit_001
7. únor 2014

Holky, mně dnes doktor na přání vyjmul nitroděl.tělísko a ještě navrch oznámil, že mám ovu. Tak jdeme na to 🙂 První mimi jsem neplánovala a nečekaně otěhotněla, no a teď u druhého jsem z toho fakt nervozní jestli už jako jo, nebo ne... 🙂

neube
7. únor 2014

@ivet1987 trochu me zarazi ta cerstva krev :(

anit_001
7. únor 2014

@urmakart Já být tebou to opravdu zkusím, změníš prostředí než budeš zase doma s druhým prckem, vyčistíš si hlavu. Něco si přivyděláš. Já osobně bych pracovat šla, bohužel jsem se nedomluvila se šéfovou. V min.těhu mi taky bylo hrozně zle, holt jsem v práci končila dřív nějakou dobu a dva týdny v nejhorším byla doma, pracovala jsem pak až skoro do porodu 🙂

chrobacik13
7. únor 2014

@susanne88 Jéé ahoj kočko 😉 Kdepak těhule,tá svině červená každou chvíli zase přijde,už je za dveřma se asi přestěhuju aby mě nenašla 😀 😀 Nějak už mě to opravdu začíná štvát,nechápu jak to,že se nedaří,nedělám to přeci poprvé 😀 😀
Copak ty máš novýho,už sis našla dvě čárky na testu?

kakamilca
8. únor 2014

@urmakart No tak super já myslela, že musíme každý den 😀 😀 😀 Což bychom nedali takže obden, ale stejně únava tak si to budeme šetřit na zítra 😀

jaropa
9. únor 2014

Holky, taky jsem to dostala 31.1. - přesně na tu poslední zkoušku ...

@kakamilca tak co ta škola - všechno hotovo???

stacheta
9. únor 2014

Ahoj holky, rada bych se k vam přidala, ale snažime se už tak pul roku a pořad nic, takže jsem vlastně takova nova lednovo unorova snažilka

kakamilca
9. únor 2014

@jaropa Jé tak to mě mrzí :( No zdaleka všechno hotové nemám :( Mám ještě 14dní takže poslední den budu dodělávat poslední zkoušku 😀 Začínám být unavená a to jsem bakalářku ještě nevidela 😨

jaropa
9. únor 2014

@stacheta vítej mezi náma 🙂 my se snažíme už také pár měsíců, tedy spíš nějakej ten rok .. a tenhle už to určitě vyjde!! To je jasnačka 😀 Musí to vyjít!!!! Musím říct, že jsem si nemyslela, že si během snažení stihnu dodělat celou vejšku... nějak se to snažení protahuje.. 🙂 Možná je to velký nápor - práce, škola, plánování budoucnosti..

@kakamilca - zrovna mi dneska děkan vrátil část diplomky na předělání, je to fakt děs 🙂 ale zvládli to všichni před náma, zvládnem to taky!!! 🙂 času dost na psaní prací!! 🙂 Jaký téma máš vypsaný?

stacheta
9. únor 2014

Stacheta@jaropa uvidiš tento rok určitě bude kouzelny a povede se nam to a nejen nam, ale všem snažilkam 🙂

kakamilca
9. únor 2014

@jaropa Guns, violence, culture and history in USA 🙂 Píšu to v aj 😅

kakamilca
9. únor 2014

@jaropa Zatím ani nevím jakým směrem se ubírat... jak přesně specifikovat to téma. Je dost široký na bakalářku.

jaropa
9. únor 2014

@kakamilca Ty blázne! No tak to je šílenství 😀 jsi šikulka!!!! Opravdu klobouk dolu! A je super, že se můžeš odpíchnout z jakýkoliv strany si vybereš - takhle rozsáhlý téma není vůbec špatný! To bych fakt nedala 😀 se peru s češtinou, natož psát v cizí řeči 😀 ufff! Aspon nebudeš mít tolik času myslet všechno kolem ,o) to je taky plus, ne 🙂

jaropa
9. únor 2014

@kakamilca a pak si budeš v pohodičce pokračovat v tomhle tématu na DP v navazujícím - další plus 😀

jaropa
9. únor 2014

@stacheta musím říct, že v širokým okolí jsem zůstala sama bezdětná, takže opravdu doufám, že tenhle rok bude opravdu stát za to!!!! 🙂 jinak mi všechny ostatní tetky utečou zpátky do práce a na procházky budu chodit sama!!

kakamilca
9. únor 2014

@jaropa No na navazující mě už nikdo nedostane 😀 😀 😀 Jak píšeš peru se s aj... nemám nadání na jazyky - baví mě to, ale vše je vydřené! 😠

jaropa
9. únor 2014

@kakamilca To já jsem před bakalářskejma státnicema říkala taky - už nikdy mne tam nikdo nedostane - dala jsem si rok pauzu a začlo se mi po měsíci stejskat!!!???!!!!!! a tak jsem dala přihlášku na navazující a za pár měsíců to skončí a zas to nenávidím 😀

uvidíš, třeba se nevrátíš, ale téma na to máš dobrý!!! ,o)

kakamilca
9. únor 2014

@jaropa To jo ale nemůžu se rozhodnout z jaké strany ho uchopit abych si to hezký téma nepo....

jaropa
9. únor 2014

@kakamilca vedoucí práce nasměruje ,o) to bude ok ,o) tak hodně štěstíčka a spoustu myšlenek ,o) já si jdu udělat horkej vanilkovej puding! 🙂

viwy
9. únor 2014

ahoj holky, aj u nás nebude Valentín s prekvapením, test opäť vyšiel len s 1 / 😒 takže musíme pracovať ďalej 😀 a tak nejako ma už to snaženie prechádza, takže to nechám na voľný priebeh a snáď sa podari 😉 prajem ešte peknú nedeľu 😵

stacheta
9. únor 2014

Jojo to mam podobne, sice mi je 24 ale taky všichni okolo buď rodi nebo čekaj, vždycky jsem si řikala že mam ještě dost času ale už to neumim vydržet 😎 😔

danielka1985
9. únor 2014

Ahoj holky, jsem tu zase, jinak mám ve středu první termín, kdy by mi mela přijít mrcha, nejpozději v sobotu, tak se uvidí🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru