Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

domca89
14. led 2014

@susanne88 no právě. Já musím fungovat... Ale už se na chvilku chystám...

susanne88
14. led 2014

@domca89 tak šupky dupky do postýlky.....🙂

domca89
14. led 2014

@susanne88 ukážu se odpoledne...

susanne88
14. led 2014

@domca89 jasně tak dobrou nocku....🙂

enalga
14. led 2014

Ahoj holky, tak se taky přidávám, zkoušíme počít už od listopadu, ale pořád se nám to nedaří, pokaždé když dorazí MS tak brečím jak malá holka (a to už jako 3 děti mám!). Pořád počítám plodný dny a tak, asi už z toho blbnu. Dnes jsem 1 DC, takže počkám až skončí MS a vrhneme se na to znovu. (snad už to vyjde, to by v tom byl čert, aby to nešlo 🙂 )Jinak všem přeji šťastné pořízení 🙂

susanne88
14. led 2014

@enalga ahoj.....neboj určitě se zadaří, hlavní je, že už máš 3 dítka...takže víš jaký je pocit být těhotná a jaký je to být maminou. Což já nevím, neboť se snažíme oprvní...🙂Já si řekla, max. dvě děti....🙂třeba jich taky potom budu chtít více....aale obdivuji tě, že chceš 4té.....🙂

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 Jasně,na červenou se přeci nejezdí 😀 Tak se mi nechtělo vyhrabat z postele,jak já bych se válela 😎 Zatím se loučím,povinosti volají 🙂 papa

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 jasně pa.....🙂

enalga
14. led 2014

@susanne88 Tak věřím, že se zadaří, však u těch 3 jsem do "toho vlítla" ani nevím jak, a teď se to hrozně se...e ☹ Prostě na to asi nesmím tolik myslet... Musím svou mysl přesunout jinam... Někdo nějaký nápad? Sice chodím do práce, domů z práce, obstarat děti a tak.... ale s myšlenkou na těhotenství usínám i vstávám...je to jako nějaký prokletí nebo co. I když mám 3 děti, pořád si nepřipadám úplně ... jestli mně chápeš... prostě ještě jedno mrně chybí

ircas1978
14. led 2014

caute holky,jak jste se bavili o tech plodných dnech....zkuste udelat ovulačni testy 🙂 ta kalkulačka plodných dnu na netu nemusi byt presná 🙂

susanne88
14. led 2014

@enalga tak to tě naprosto chápu....🙂 prostě když se necítíš plnán ebo-li celá tak pak prostě mimčo musí být....🙂jooo taky na to pořád myslím...už jsem tu někde psala, že mi přijde že okolo mě to všude rodí a těhotn a já pořád nic...:( a tu to taky asi nepřispěje, když tu už nějaké těhulky jsou, tak se člověk pak v tom utápí asi ještě více...ale jsem se sem spíše přihlášila, abych měla trochu podporu a větší víru....jakmile tu některá z nás otěhotní, tak přece musím i já...:DDD
ale jak na to nemyslet? tak to nevím...:( sama bych to potřebovala vědět...🙂

susanne88
14. led 2014

@ircas1978 ahoj.....🙂asi dneska zaběhnu do líkarny no, jak pro tu listovku tak i pro ty testíky...ale pořád si říkám, že moje mamina nic takového nepotřebovala a ani moje sestry tak proč já?...:D asi je to dobou....🙂

enalga
14. led 2014

@susanne88 Víš co, asi je fakt nejlepší se na to moc neupínat - jasný no, teď se mi to kecá a příští měsíc zas budu lítat pro testy do lékárny ☹ Prostě jak to ženská moc řeší, tak je ve stresu a ten pak dělá neplechu v těle. Partner mi říkal, že do toho budeme "bušit" denně, páč taky chce dítko, ale je lepší na to při tom sexu nemyslet a užívat si milování. A až to budeš čekat úplně nejmíň, MS se nedostaví 🙂

prisscilla
14. led 2014

Ahojky děvčata, to se to tu krásně rozjelo 🙂...Ale to jsem tady fakt jen já, které je už 35 ☹ ?
K těm ovu.testům, absolutně nevím, jak bych je používala já. To bych je musela mít na celý cyklus a testovat každý den. Protože první MS, bez té po vysazení HA, mi přišla po 46. dnech. Takže bych asi ani netypla, kdyby mohla být ovulka...

susanne88
14. led 2014

@enalga to je hezký, že i on je takhle aktivní...tedy chce být....🙂věřím, že to přijde, ale ta čekačka je šílená....🙂já jsem schopná si udělat test hned po pár dnech i když vím, že ta nic nebude....🙂bylo by fajn dojít k tomu, že na to myslet nebudu a pak se budu divit kde mám své dny a ejhle, jsem v tom....🙂jakože překvápko, ale o tom silně pochybuji....🙂protože to by se musela stít něco, co by mi úplně přeměnilo myšlení a zěmřila bych se na něco jiného....🙂
taky jsem tu někde psala, že se nechci dostat do stádia, že se budeme milovat jen kvůki dítěti a ani jeden si to neubude užívat....jako už jsem někde slyšela...že on pak od ní raději utekl, že už byla moc posedlá....to nehcic....🙂

susanne88
14. led 2014

@prisscilla ahoj, však na věku nezáleží...každému je tolik na kolik se cítí....🙂
no já už HA neberu 2-3 roky, ale přítel si dával pořád pozor...takže nechtěné nebylo, tak doufám, že se chtěné povede...🙂

tak třeba se ti to teď nějak upraví a pokud ne, snad jsou nějaké léky na upravení, myslím, že tu psala @domca89 že neměla též pravidelnost a že si byla pro léky...až se připojí, tak ti určo poradí...ted spí po noční....

já to taky měla předtím po vysazení HA rozházené, ale po nějakém čase se mi to upravilo a teď už vím, že mi přijde po 28 dnech....🙂

susanne88
14. led 2014

@prisscilla jsem něco našla...🙂

Za plodné dny je považováno období mezi 10-17 dnem od začátku menstruace. Tak třeba to pomůže...🙂

susanne88
14. led 2014

@aneetkka1 dobré ráno....🙂

enalga
14. led 2014

@susanne88 No právě, a to je na houby, milovat se jen kvůli plození. Já nemám strach, že by partner kvůli tomu odemně utíkal, on má sex moc rád, a vidina každodenního milování je pro něj úžasná a má se tak vždy nač těšit.

susanne88
14. led 2014

@enalga tak to máš pak dobrý a velikou možnost počatí....🙂

prisscilla
14. led 2014

@susanne88 to by bylo super, to jsme se teoreticky hned na poprvé trefili na plodné dny - 11.DC 🙂. Tak uvidíme, je to utopie, ale třeba se už zadařilo. Kamarádka čeká mimi v půlce května a úplně na poprvé...Už baštím FEMIBION a piju kontryhel.
Ale už si připadám jako blázen, pořád o tom musím aspoň mluvit, prohlížím kočárky, přemýšlím, sním...Je to normální ? Už si připadám hloupě. Navíc, přesně jako když jsem plánovala syna, všude kolem je plno těhulek...

enalga
14. led 2014

My už se ale takhle milujeme přes tři měsíce, prostě denně, a pořád nic, to mi přijde divné 😖

enalga
14. led 2014

@prisscilla Já se takhle cítila, když jsem toužila po druhém dítěti (Gabrielka), tenkrát jsem dokonce skoro přestala chodit mezi lidi, protože jsem ty těhule chtěla střílet 😀

ovce11
14. led 2014

Ahoj holky, taky se k vám přidávám 🙂. My tedy čekali první miminko v říjnu, ale bohužel jsme o něj přišli. Teď od února můžeme začít snažit znovu, tak už se těším. První nám vyšlo téměř hned, tak snad i teď to vyjde 🙂. jinak držím všem pěstičky 🙂

xrozarka
14. led 2014

Holky k cemu je dobry ten kontryhel?

domca89
14. led 2014

Vstávám a vezu drahou polovičku do práce

domca89
14. led 2014

@prisscilla Ahojky, už to čtu, už to vidím, je několik léků na upravení cyklu, mě doktorka předepsala proveru, jsou to malé modré tabletky, co se bere 2x denně jedna, ale všechny léky tohohle typu jsou jen na předpis, takže ke svému doktorovi určitě musíš. Poku mu však řekneš, jak to je a že by jsi chtěla něco na upravení cyklu určitě ti něco předepíše. Hodně štěstí. ;)

ircas1978
14. led 2014

@xrozarka kontryhel je dobrý na upravení cyklu a podporje ovulaci 🙂

ircas1978
14. led 2014

dobrý je i nosifol,gynex.....nebo tinktura z jeřábu ptačího to je levnější verze gynexu....ale pokud máte pavidelný cyklus tak bych to moc nehrotila a stačí je kys.listová.....

ircas1978
14. led 2014

no jinak holky já mám dostat mrchu kolem 18.1 takže jeste 4 dny....doufám že ji nedostanu no 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru