Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

enalga
15. kvě 2014

@nolies Vidíš, že jde všechno, jen to chce opravdu chtít 🙂 A všechno, co si v životě přejeme, nám jednou do cesty přijde 🙂

nolies
15. kvě 2014

@enalga No ale my jsme se všechny rozhoupaly až tento měsíc, takže ty budeš další 😀 😀 😀

lennaaa
15. kvě 2014

@enalga musíš se alespoň snažit myslet optimisticky, vím že se to dobře říká,ale ono ti nic jiného nezbývá. tím že se budeš trápit a budeš pesimistická tak se nic nezmění.

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 Taky mi párkrát v životě vynechala MS, ale pak jsem dostala injekci "vyvolávačku" a všechno se zase spravilo. Je to hodně o hormonech

lennaaa
15. kvě 2014

jj květen - lásky čas a my těhotníme 🙂

enalga
15. kvě 2014

@lennaaa Víš, já jsem od přírody hodně optimistický člověk, na všem špatným si umím najít to dobrý 🙂 Nemyslím si, že se tím, že nám nejde počít dítě, budu trápit navěky. Brzy mně ta mánie opustí. Už jsem to takhle měla před tím, než jsem měla Gábinku. Tenkrát se mi chtělo ty těhule i střílet 😀 dneska na tom nejsem tak jako tenkrát ani z desetiny 🙂

enalga
15. kvě 2014

@nolies byla bych za to moc ráda 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@enalga tak to já jsem brala HA a od října kdy jsem ji vysadila tak jsme měla cyklus úplně úkazkový a předtím jsem taky nemívala problémy... no prý hodně záleží i na tom jak rychle se uhnízdi vajíčko... no uvidíme ... ještě to testnu buď zítra nebo v sobotu

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 ok, ale to rande s MUDr. si stejně dej, za to nic nedáš a aspoň budeš klidnější. Třeba máš v cestě nějakou cystičku 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@enalga tak to vím, že nemam byla jsem tam před týdne na preventivce a říkala, že jsem v pořádku

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 V tom případě testuj testuj 🙂 Držím ti pěsti. Snad příště budu na řadě já 🙂

makuka88
15. kvě 2014

@hanule89 Nevím, ono to přišlo samo, začala jsem život bez dětí brát jako pozitivum, s tm, že ještě je čas a nemusí to bejt hned

hanule89
15. kvě 2014

@enalga děkuji no budu a uvidíme ... a snad se Vám to taky brzo povede ...

makuka88
15. kvě 2014

@enalga tabletky a čajíčky nejsou na škodu 🙂 Já občas tu listovku jednu lupnu když si vzpomenu a teď jsem pila i čaj, ale já byla po tom biochemickym, kdy se vajíčko oplodnilo ale neuhnízdilo, tak jsem koupila kontryhel na sliznici 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@makuka88 kontryhel jen doporučuju!

makuka88
15. kvě 2014

@lennaaa Ja nejspíš taky 🙂

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Ti řeknu, že mě je teda dneska pěkně zle, už tak malý a zlobí 😀

hanule89
15. kvě 2014

@makuka88 @lennaaa tak kontryhel taky mužu asi jen doporučit 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies jj, vím o čem mluvíš 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@makuka88 hele ty mě nadráždi těma řečma a testuj 😀 já su snad víc napnutá než ty, je to vůbec možné...

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies a jsem ráda že v tom nejsem sama 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies jako s tím že ti je stejně blbě jak mě....jako ne že bych ti to přála. si musim zacpávat noc jakmile otevřu ledničku, fuuuuuj

lennaaa
15. kvě 2014

*nos ne noc* 😀 bože na co já nemyslím, už bych asi zas nejradši spala 😀 ale to pořááád, sotva se držim na nohách

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa 😀 😀 Jsem si ráno vzala jogurt a málem jsem ho neudržela. Tohle vůbec neznám!!

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies bez toho bych už neměla dobré ráno 😀 jsem tak zhnilá a unavená a je mi tak blbě, že se mi nechce vstanout ani tady z te židličky a odejít z práce...to už je vážné 😀 touto dobou už bývám pryč.no nic, musím se pohnout a jít 🙂

hanule89
15. kvě 2014

holky tak to, že je Vám špatně to Vám nezávidím..

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Ale stojí to za to 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@nolies jj to věřím .. taky bych byla ráda i přes to všechno 😀

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Kdyby to teď nevyšlo, tak se prolívej džusama, čajíkem, dělej ovu testíky, (nebo i Nosifol) a bude to tam 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@nolies jj to už dělám delší dobu brala jsem dva měsice inofolic a minulý měsic jsem pila kontryhel a k tomu teď papam listovku 🙂 ... takže kdyby to náhodou nevyšlo tak k tomu přidám džusy a v tom by to byl čert aby to nevyšlo 😀 A co už je ti lépe?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru