Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp 😀 budeš ráda i když ti bude blbě, to mi věř 😉 .ale je fakt že taky závidim těm holkám, které ani pomalu nevěděly že jsou těhu, věděly to vlastně jen díky tomu že rostlo břicho 🙂 třeba kámoška to tak měla...nikde ani nic nenabrala,žádný ,,špek,, měla jen břicho,jinak postava pořád stejná, žádné nevolnosti, nechutě, nic. a pak zas někde slyším jak některé mají celé 3 měsíce hlavu v míse, no někde se to vykompenzovat asi musí, že 😀

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Já myslím.. I když mi přijde, že blázním 😀 ... čtu diskuze, fóra, názory, zkušenosti... A najednou mi je blbě od žaludku, jednou je mi zima, pak teplo... bolí mě břuch... 😀 mi naroste i břicho, aniž bych byla těhotná... 😀

lennaaa
22. kvě 2014

@enalga jj, hodně holek tady během měsíce otěhotněly...takže to taky vidím hooodně nadějně.

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa Přesně taak... 😀 Jedna se do mísy ani nepodívá a druhý přijde, jak kdyby nad ní i spala... 😀 Musí se to vyvážit, no... 😀

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp ať žije autosugesce 😀 já jsem měla každý měsíc příznaky, celých 10 měsíců snažení jsem měla prostě vždy příznaky, už jsem si připadala jak blázen 😀 a ten poslední nebyl zrovna ani jeden 😀

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp a jak dlouho se snažíte?

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa Já si tak taky začínám připadat... 😀 Hlavně mi furt kručí v břichu... 😀 Takhle než otěhotním naberu 30 kilo jen to hvízdne... 😀

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Jak jsem psala, jsme na startu.. 🙂 Měla jsem za to, že 2-3 týdny, ale bude to nakonec asi o malinký trošek déle.. jelikož jsem vysadila, snažení a teď by měla přijít M... mám v tom zmatek... 😀

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp takže je možné že by jsi mohla byt v tom? moc bych ti to přála, aby se ti to splnilo co nejdřív ... 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp já teď začla více jíst,ale fakt jen proto ať mi není pořád tak blbě..páč když mám hlad tak je mi ještě víc špatně..takže jím méně a častěji.a kdy čekáš mrchu?

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Nebo měla přijít...přišla včera večer, mrcha... 😀 bylo to teda spíš takové slabé zašpinění, ale dorazila... a dnes trvá... slabá, spíš do hnědé barvy, než červené, ale je... 🙂 takže to musí být déle než 2 týdny... 😀 Než jsem sem vlezla, tak jsem to nesledovala a teď si budu asi vše zapisovat, jak jsem vyblázněná... 😀

enalga
22. kvě 2014

@lennaaa No my už jedeme 6 tý pokus....

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa Mrchu jsem čekala v pondělí a dorazila včera... MRCHA!! 😀 takže další měsíc čekaaat...

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp já mam z tažený v mobilu kalendář a tam si vše píšu je to lepší máš ve všem přehled 😀

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 To určo ne, jak jsem psala... dorazila 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 No já ho nemám vůbec.. opravdu až do doby, co jsem se připletla do téhle diskuze, tak zjišťuji, koukám.. přemýšlím, počítám.. 😀

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp je to opravdu fajn mít kalendář .....

lennaaa
22. kvě 2014

@enalga to pořád nic není, nám vyšel až 11tý 😉 takže i kdyby náhodou to nevyšlo, buď v klidu. ale kámošce se to taky podařilo 6tý měsíc.

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp a odkud jsi?

enalga
22. kvě 2014

@lennaaa Je mid neska super blbě. Návaly horka a zimy, zpocený ruce, bolí mně i v krku...no to by mi tak chybělo, abych byla ještě nemocná ☹

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp každopádně se ti teď po vysazení HA bude srovnávat cyklus..chtělo by to dělat testy na ovu...je možné že ti teď 3 měsíce po sobě přijde jinak mrcha. vše si znač,poznáš své tělo, někdo pozná i jak má ovu...
@hanule89 já si to značila vše do toho normálního papírovýho menstruačního kalendáře🙂

lennaaa
22. kvě 2014

@enalga hej,to vypadá nadějně🙂 spousta holek se cítila jak nemocná před těhu. je pravda že mi taky byla větší zima.nebo to opravdu bude jen viróza,se uvidí.ale je to moc moc nadějný 😉

hanule89
22. kvě 2014

@lennaaa jj teď jsem ho dostala od Mudr. že si tam mam všechno značit 🙂 aby jsme věděli co a jak 🙂

enalga
22. kvě 2014

@lennaaa já to vidím spíš na tu virózu, protože Juráš je teď taky nějakej nachcípanej, tak mi předal vira 😀

lennaaa
22. kvě 2014

holky a konečně mi taky trochu rostou prsa z těch mojich nulek 😀 ,manžel má vánoce 😀 bolest ale jak ****** může se ale jen dívat, nešahat 😀

lennaaa
22. kvě 2014

@enalga no však uvidíš 😉

lennaaa
22. kvě 2014

to jsou nervy ten hokej 😠

nolies
22. kvě 2014

@lennaaa Tak jsem se probudila s migrénou, no super ☹

lennaaa
22. kvě 2014

@nolies nebudeš mi věřit ale mě před chvíli taky chytla 😒

nolies
22. kvě 2014

@lennaaa Jsme chuděry, že? Já s migrénou mám docela problémy, když mě občas chytne, tak třeba trvá i několik dní ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru