Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

hanule89
23. kvě 2014

@hanulka184 Haničko děkuji 🙂 jj věřím tomu, že budu těhotná než řeknu švec... musíme myslet optimistický a věřit tomu 🙂 i když jsem propadala panice a zoufalství tak díky holkám tady a díky opory přítele tomu zase začínám věřit 🙂 A jinak od toho jsme tady, aby jsme si postěžovaly 😉 😉 😉 takže klidně si stěžuj 😉 😉

lennaaa
23. kvě 2014

jj ať si tady nestěžuju jenom já 😀 😀

hanulka184
23. kvě 2014

@hanule89 Jj,tady je to fajn.A holky jsou fajn 🙂 Je super,že něco takového existuje a člověk si má s kým "popovídat" o tom špatném i o tom dobrém.Je to smutné,když lidi,které člověk zná léta a jsou mu blízcí,nad těmi problémy mávnou rukou a vesměs cizí holčiny nás dokážou podpořit.Jsem ráda,že jsem tuhle stránku objevila,ikdyž tu nejsem každý den 😀 Hlavně je to mnohem lepší,než nějakej podělanej facebook,kde každý řeší jen pí...viny 😀 Tady se řeší aspoň pořádné a životasmyslné věci 🙂

hanulka184
23. kvě 2014

@lennaaa 😀 😀 😀

lennaaa
23. kvě 2014

taky jsem ráda že se o tom mám s kým pobavit...vzhledem k tomu že okolí vůbec neví že jsme se snažili a že už je ,,zaděláno,, 😀 manžel to ví,ale víte jak... s tím to zas probírám,,jinak,, 😀

hanulka184
23. kvě 2014

@lennaaa Jj,je mi to jasný 😀 No,u nás jsme sice říkali,že se snažíme o druhé mimi,ale ještě jsme taky neřekli,že už se zadařilo 😀 Teda pár kamarádkám jsem se pochlubila,protože to se nedá se nepochlubit 😀 Ale rodině jsme to ještě neřekli.Těm to chceme všem najednou oznámit až na svatbě,jestli to do té doby vydržíme tajit 🙂

kachnivp
23. kvě 2014

Holky děkuji za přijetí a slova podpory...je to prima drbárna. Přijde mi, že za toho půl roku co jsem spolkla poslední pilulku těma věčnýma řečma o těhotenství, nepravidelném cyklu, sledování ovulace, laparoskopii apod. lidi okolo sebe už otravuju ( teda krom přítele, ten to řeší možná víc než já 😀 ) Tady se nejen může člověk svěřit, ale i sledovat osudy ostatních a spoustu věcí se dozvědět.

lennaaa
23. kvě 2014

@hanulka184 a svatba je kdy?? my to chceme říct asi až tak za 2-3 týdny nebo měsíc...uvidíme podle situace.za týden jdu na další utz tak se uvidí i podle toho

hanulka184
23. kvě 2014

@lennaaa Ta je za dva měsíce... a vychází to,že budu ve 14.tt 🙂

lennaaa
23. kvě 2014

@hanulka184 no každopádně by to bylo moc pěkné oznamovat to na svatbě 😉 takže vydržááj 🙂

hanulka184
23. kvě 2014

@lennaaa No,zatím se snažíme a držíme,ale čekam,kdy se neplánovaně prokecnu 😀 A já jsem toho schopná 😅 Nebo spíše doufam,že to na mě někdo nepozná 😲 😀

kachnivp
23. kvě 2014

@hanulka184 Já už jsem z toho všeho plánování, počítání a doufání tak vyblázněná, že se vidím až budou // nebudu schopná to vydržet neříct ani 24 hodin, natož 2 měsíce 😀 Ale držím pěsti, svatba je fakt supr příležitost 😉

hanulka184
23. kvě 2014

@kachnivp Děkuju 🙂 I já tobě držím pěsti,ať se co nejdříve zadaří a taky uvidíš ty vysněné dvě čárky 😉

nolies
23. kvě 2014

@bozenavedralova Tak to takhle nedokážu říct. Když si v dřepu zasuneš 2 prsty, tak je čípek vzadu a je to takový tvrdší výstupek. 🙂

kachnivp
23. kvě 2014

@hanulka184 Děkuju, ale nějak tomu přestávám věřit.U obou kluků to bylo dřív než jsem se nadechla a teď...ani nevím jestli a když, tak kdy mám ovulaci,v únoru jsem se už už těšila,celý měsíc zpoždění, pak to přišlo samo a teď na čarodějnice jsem byla na laparoskopii tak ani nevím jestli to vůbec půjde 😒

nolies
23. kvě 2014

@hanulka184 Ahojky, tak já jsem to řekla taky pár kamarádkám (hodně kamarádkám 😀 😀 😀 ) a z rodiny jen mé sestřenici, protože o jejím těhu, jsem taky věděla první.

nolies
23. kvě 2014

@kachnivp A zkoušela si třeba měřit bazální teplotu? U tebe by asi ovu testíky neměly smysl, vzhledem k nepravidelnosti. 🙂

nolies
23. kvě 2014

@hanule89 No to si piš, že budeš těhotná, než řekneš švec 🙂

hanulka184
23. kvě 2014

@kachnivp Naděje umírá poslední... Dříve či později to určitě přijde.Uvidíš 😉 Tady na těchto stránkách se určitě "nakazíš".Už spoustu se jich tu "nakazilo" a jedna za druhou zjišťujeme,že jsme těhule.Uvidíš,že za chvíli to bude i tvůj případ 😉

hanulka184
23. kvě 2014

@nolies No,ještě asi třem kamarádkam jsem to neřekla,ale až s nima budu mluvit,tak se samozřejmě pochlubím i jim 😀 A je fakt,že jeden člověk z rodiny to taky ví.Je to přítelovo sestra.A když tak nad tím přemýšlím,tak vlastně i ona mi to řekla jako prvnímu člověku z rodiny,když byla těhotná 😀 Ale jinak nikdo z rodiny to neví 😎 Zatím 😅

nolies
23. kvě 2014

@hanulka184 To se nedá udržet, že? Mě se vždycky zeptají, co je u mě novýho a já to prostě vykecám 🙂 Jestli budeš v pondělí 5+4, tak už tam budeš mít tečku 🙂 🙂

hanulka184
23. kvě 2014

@nolies To máš pravdu,to se nedá 😀 A já jsem takovej debil,že vždycky na sebe všechno vykecam 😀 😀 No já doufam,že už tam ta tečička bude 🙂 🙂 A to,že chci jít už teď v pondělí má ještě jeden závažnější důvod,než nedočkavost...Začala mě trápit mykóza ☹ ,tak to potřebuju začít co nejdříve léčit a sama si netroufnu v lékárně kupovat na to léky,když je to těhotenství tak "čerstvé".Abych tím fazolce ještě víc nepřitížila.Takže radši ať mi doporučí doktorka jaké leky můžu.... 🙂

nolies
23. kvě 2014

@hanulka184 Jestli ti na to vůbec něco dá, v těhu je to celkem normální a oni se bojí, to léčit. No uvidíš. Já jsem byla ve středu na krvi kvůli hCG a bylo hodně vysoký, tak si myslím, že i u mě v pondělí něco bude vidět. Jdu tam až na 11:30 - to se snad nedočkám.

hanulka184
23. kvě 2014

Já myslím,že mi něco dá.V prvním těhu jsem s tim taky měla problém a dala mi léky.Ale to jsem byla v 21.tt.Ale je fakt,že teď jsem teprve v 6.tt,tak mi třeba nic nedá,protože je to ještě moc maličké,tak aby to tomu mimísku nějak neublížilo...No,uvidíme v pondělí 🙂 Já tam pojedu hned na 7.hod.ráno.Jelikož když nejsem objednaná,tak je lepší tam jít hned na otevíračku.Vždycky to takhle dělam,když tam jdu a pokaždé jsem měla štěstí,že jsem byla první nebo druhá na řadě 🙂 A když jsem tam šla dýl,tak jsem čekala třeba i dvě hodiny 😒 Takže si radši přivstanu 😀 Ale taky se už nemůžu dočkat.Si nedokážu představit,že bych tam šla ještě o týden dýl 😀
@nolies

nolies
23. kvě 2014

@hanulka184 Tak si vem fotku 🙂 Ať ji sem můžeme obě hodit 🙂 🙂

hanulka184
23. kvě 2014

@nolies tak to každopádně 🙂 Bez ní od doktorky neodejdu 😀 😀

kachnivp
23. kvě 2014

@nolies právě o tom jsem teď uvažovala, koupím si svůj sólo teploměr a dám se do toho hned po MS

nolies
23. kvě 2014

@kachnivp Já jsem se do měření pustila před 2 měsíci a musím říct, že se mi to osvědčilo, že teď přesně vím, kdy jsem otěhotněla 🙂

bozenavedralova
23. kvě 2014

@nolies mam spozdeni 4 dny dnes jsem si delala test a byla tam jedna carka ☹ ☹ ☹ tak nevim

kachnivp
24. kvě 2014

@nolies já bych hlavně chtěla vědět jestli vůbec ta ovulace u mě probíhá při takové nepravidelnosti.Než jsem šla na laparo,měla jsem zase 38. DC a pak jsem krvácela asi 5 dní, jenže vůbec nevím jestli to byla MS nebo důsledek zákroku, pokud MS, čekám to teď příští pátek a pak půjdu pro teploměr...a Tobě gratuluju k miminku 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru