Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
27. kvě 2014

@nolies ahoj, tak oznamuju svoje dnešní první ranní zvracení 😀 až do dnes mě pořád jen natahovala a jen jsme plivala sliny,ale dnes ráno jsem uplně nechápala...vodu co jsem se napila a 2x kousla do rohlíku a bylo to... a vůbec nevím co bude dál 😖 😀

nolies
27. kvě 2014

@lennaaa Tak to si mě pobavila 😀 A je ti už líp, ne?

lennaaa
27. kvě 2014

@nolies no potom přišla úleva,posnídala jsem jen rohlík..ale teď žaludek zas pořád na vodě...no,jako vždy... 🙂 asi jsem si naivně myslela že když se vyzvracim že mě ta celodenní nevolnost přejde,ale to jsem se asi spletla..

nolies
27. kvě 2014

@lennaaa A jak to zvládáš v práci?

hanule89
27. kvě 2014

@nolies Ahojky Markét tak to vypadá, že dneska ta potvora dorazila :( ... tak uvidíme .. zítra bych tím pádem měla jít na krevní testy na hormo. profil

nolies
27. kvě 2014

@hanule89 Je dobře, že už dorazila můžeš začít nanovo a teď to vyjde. Čajík máš koupený?

hanule89
27. kvě 2014

@nolies nn čajík si musím koupit teď jsem se nějak nedostala do lékarny ... ale budu papat všechno možné a pít všechno možné jen aby to vyšlo 🙂 sice už mě to nebaví a unavuje jednu chvíli jsem uvažovala, že se na to vybodnu 🙂, ale asi je ten pocit mít mrňouse silnější 🙂 a jak se vede tobě?

hanule89
27. kvě 2014

@lennaaa chudáčku ... tak tohle ti nezávidím :( snad to brzy přejde.. 😉

enalga
27. kvě 2014

@verunka_korunka No já mám spoustu plánů, v červenci je svatba, do srpna se stěhujeme, takže pořád něco řeším a hlavu zaměstnávám i v práci...nepomáhá ☹

nolies
27. kvě 2014

@hanule89 Bylinkama a ovocem nic nezkazíš. Ten grepový džus stačí pít tak 5 dní před ovu a ananasový 5 dní po ovu. Kdyby ti náhodou dr. dala nějaké léky, tak tu fytosoju neber, jo? Mám se moc dobře, nepřipadám si těhotně. No a včera na ulrazvuku byla malinká dutinka, emryjko ještě ne, jsem opravdu hodně na začátku. Říkala, že sliznice je krásně vysoká a vypadá to na pěkný začátek těhu. Fakt ten čaj zabral 🙂) Na kontrolu jdu až 12.června, je to taaak za dlouho 😉

enalga
27. kvě 2014

@nolies Vzala jsem si příklad a už taky nakupuju grapový a ananasový džusíky...snad to pomůže, no a pak v lékárně opět selzink pro manžu a Nosifol pro mně, a pak už to vzdáme

hanule89
27. kvě 2014

@nolies neboj to ti uteče 🙂 ani se nenadaš a půjdeš a to už určitě půjde něco vidět 🙂 jj džusiky a čajiky pít budu a navíc mam brat ten nosifol tak budu brat tohle a uvidíme 🙂 už to nějak přestavám řešit 🙂

lennaaa
27. kvě 2014

@nolies no musím přiznat že nic moc...jde to ztěžka ☹

@hanule89 musím vydržet,nedá se nic dělat...

enalga
27. kvě 2014

@hanule89 Taky si tenhle měsíc koupím Nosifol. To musí vyjít... nebo se zblázním a pak už to nadobro vzdám a přesunu na neurčito

nolies
27. kvě 2014

@hanule89 To už by mělo být i srdíčko 🙂 Pro mě je ten začátek vždycky hrozně dlouhej ☹ Dobře, že to neřešíš, ale hlavně se nezdávej a neupadej do deprese.

nolies
27. kvě 2014

@enalga Teď už to přece musí vyjít 😉

hanulka184
27. kvě 2014

@nolies Ahojky.Děkuju.Ale myslím,že se to druhé vstřebá.Hledala jsem něco o tom na netu a našla jsem tady na MK diskuzi na téma Syndrom mizejícího dvojčete.A to je přesně můj případ.Má to hodně těhulek...Ikdyž by to byla fakt makačka mít dvojčátka,tak stejně doufám,že to druhé mimi bude v pořádku...Příroda nejspíš ví,co dělá.Asi to tak má být... 🙂

enalga
27. kvě 2014

@nolies Uvidíme no, když ne, tak to necháme být, snad mám ještě čas, je mi třicet a půl, a některé ženy rodí i po pětatřicítce, tak to odsuneme na neurčito, však tímto rokem život nekončí ne???

nolies
27. kvě 2014

@hanulka184 Já jsem o tom dost četla a asi každé třetí těhotenství jsou dvojčata, akorát jedno hodně rychle zanikne a ani se na to nemusí přijít. Možná, že kdybys šla za týden, tak dr. už nic neuvidí. Tím ti to samozřejmě nepřivolávám, každé miminko je dar. Ikdyž mít dvojčátka je hrozně náročný. 🙂 Já jsem včera trošinku doufala, že uvidím tečku, ale jsem opravdu na začátku. A ty jsi ji taky ještě neviděla, že?

nolies
27. kvě 2014

@enalga Přesně tak. Teď spíš koukám v okolí, že holky mají první dítě až kolem 31 let. Takže jsme mladice 🙂

hanule89
27. kvě 2014

@nolies neboj do deprese neupadám to už mě přešlo 🙂 měla jsem sice někdy dny kdy jsem nad vším moc uvažovala a tak, ale nějak už mě to unavuje pořad to řešit počítat... tak si říkám tento měsíc opravdu budu si dělat ovulační testy projdu těmi vyšetřeními a uvidím...pít a papat všechno možné i nemožné 😀 ...jak ani tohle nepomůže tak na to kašlu a až to přijde tak to přijde 🙂 😉

hanule89
27. kvě 2014

@enalga přesně buď a nebo ... ale věřím, že nám to vyjde 😉 😉

enalga
27. kvě 2014

@nolies No jo, ono se to snadněji plodilo ve dvaceti, teď když na to člověk čeká jak na smilování a fakt by si to užíval, tak to jak na potvoru nejde. kamarádka mi říkala, že všechno má svůj čas, že miminko přijde až budeme mít všechno vyřešené ( měla na mysli svatbu, stěhování do bytu a podobně) tak snad do konce roku i já najdu // na testu. Už jsem je měla 7 DPO ale pak se zase ztratily ☹

enalga
27. kvě 2014

@hanule89 To víš, že vyjde, jen to chce trpělivost a čas ....

nolies
27. kvě 2014

@hanule89 Dej tomu 3 měsíce a uvidíš. Chvilku bude trvat, než to zabere 😉

nolies
27. kvě 2014

@enalga To je mi líto ☹ Do konce roku se to určitě povede, taky jsme měli takový termín.

enalga
27. kvě 2014

@nolies njn, to se nedá nic dělat no, je to na přírodě my s tím nemůžeme nic dělat.... snad jen se hodně milovat 🙂

nolies
27. kvě 2014

Přesně. My jsme to zkoušeli ob den, jak se všude píše a nic. Pak jsme se na to vykašlali a zkoušeli to denně a to vyšlo hned 🙂 @enalga

hanule89
27. kvě 2014

@nolies jj počkáme ty tři měsíce než to vše zabere a uvidíme 🙂 to by v tom byl čert, aby se nám to nepovedlo 😀 😀

nolies
27. kvě 2014

@hanule89 Určitě povede 🙂 A zítra půjdeš na ten horm.profil?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru