Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
4. čer 2014

@nolies to je blbééé 😀 😀

nolies
4. čer 2014

@lennaaa Neboj, já vím 😀

lennaaa
4. čer 2014

@nolies ale beztak to ví, v rodině tamtamy bijí rychle 😀 😀

nolies
4. čer 2014

@lennaaa U nás se to taky rychle rozkřikne až to řeknem.

lennaaa
4. čer 2014

@nolies a i ona byla na te operaci..

lennaaa
4. čer 2014

@lennaaa tak si na mě vzpomeň až ji uvidíš 😀

lennaaa
4. čer 2014

@nolies tak si na mě vzpomeň až ji uvidíš 😀

nolies
4. čer 2014

@lennaaa Vzpomenu. Ona tam vždycky tak proběhne 🙂 Asi lítá pořád z těch sálů 🙂

lennaaa
4. čer 2014

@nolies to je možné.začínala tam jako sestra, pak povýšila na staniční sestru a teď něco dělá na sálech..vím, že k tomu dělá i nějakou vyšší školu. má toho hodně, úplná workoholička ale,žije prací...soboty,neděle atd...no celkem síla.

lennaaa
4. čer 2014

@nolies pádim na oběd 🙂

hanule89
4. čer 2014

AHoj holky .. tak jsem se dozvěděla, že krom PCOS tak ma anovulační cykly ☹ ☹ ☹ prostě jsem si vybrala opravdu vše z hormo profilu ma sice na hranici, ale mam zvšený testosteron :( prostě samé lepší zprávy ☹

lennaaa
4. čer 2014

@hanule89 ahojky.opravdu VŠECHNY cykly jsou anovulační? slyšela jsme že to není u každého cyklu, ne?! moc o tom nevím,ale jestli máš zvýšený ten hormon tak na to jsou tabletky a dá se to odstranit určitě, ne?! a je dobře že se na to přišlo...

hanule89
4. čer 2014

@lennaaa co jsem četla tak nemusí být všechny anoovulační ... ale u těch Pcos vesměs jsou :( ... řikala že třeba můžu mí za rok jen 3 krat ovulační cyklus a zbytek anoovulační ... takže to budeme hlídat... už nějak stacím nadějí :(

lennaaa
4. čer 2014

@hanule89 a jak se to zjistí? na to nejsou léky nebo nějáká léčba? a ten zvýšený testosteron je důvodem těch anovulací? neztrácej naději,Hani...bude dobře uvidíš.naděje umírá poslední. a vždy je šance otěhotnět.nic není nikdy ztraceno.

hanule89
4. čer 2014

@lennaaa vůbec nevím jak se to zjistí .. jj nějaká léčba je tabletkami, ale uvidíme jestli to vůbec vyjde (už tomu nevěřím) ten zvyšený testosteron by neměl byt takový problém je to prý na hranici ... prostě budu teď běhat furt jen po vyšetřeních a doktorách :(

lennaaa
4. čer 2014

@hanule89 Hlavně že se to řeší, takhle byste se snažili a celé by se to prodlužovalo.uvidíš, že všechno dobře dopadne a taky se dočkáš. hlavně tomu musíš věřit a snažit se myslet pozitivně..vím že si asi říkáš že se mi to dobře mluví.ale slyšela jsem o případech co jim doktoři řekli že prostě nikdy nebudou mít svoje děti a teď jezdí s kočárkama. nesmíš tomu podlehnout 😉

hanule89
4. čer 2014

@lennaaa jj ja vím, ale lehko se to říká a hůř se to dělá .. taky mám kamarádku, které řekli že manžel nemuže mít už děti a teď mají pul roční holčičku 🙂 ... takže vím, že je vždycky naděje, ale momentálně je mi mizerně :(

lennaaa
4. čer 2014

@hanule89 to přejde,uvidíš. Za pár dní to zase uvidíš jinak.tak užívej *** sluníčka * tepla * léta * a bude fajn *** 🙂

hanule89
4. čer 2014

@lennaaa děkuji asi to zbytečně moc prožívám :(

lennaaa
4. čer 2014

@hanule89 asi bych to prožívala úplně stejně jako ty...je to úplně pochopitelné co teď cítíš. ale hlavu vzhůru .

lennaaa
4. čer 2014

@nolies tak co, vidělas ji i dneska? 🙂

makuka88
4. čer 2014

@enalga Ahoj, mě taky asi pomohl kontryhel 🙂

@nolies jaktože tě to takhle přepadlo ? ☹ třeba to bude jen chvilkové a zmizí to ... 😔

makuka88
4. čer 2014

@hanule89 Ahoj to je teda radost ☹ ale víš co, alespoň víte kde je problém a budete ho řešit a určitě se vyřeší ... !!!!!!

nolies
4. čer 2014

@lennaaa Jj, viděla, lítala tam 🙂 Jednou v bílým, pak hned v modrým 🙂 Jinak mě všichni pogratulovali a na další kontrolu jdu až po šestinedělí.

nolies
4. čer 2014

@makuka88 No já doufám Marti, fakt mě dneska není dobře. 😒

nolies
4. čer 2014

@hanule89 Ahojky Hani, neboj, testoteron se dá celkem dobře léčit tabletkama. Za 3 měsíce už budeš mít krásné ovulační cykly. 🙂

makuka88
4. čer 2014

@nolies snad bude zítra líp ... mě furt bolí hlava, FURT !!!!

hanule89
5. čer 2014

@nolies Ahoj Markét ten zvyšený testosteron mi nedělá starost jako ty anovulační cykly ... no uvidíme ... taždopadně bez pomocí lékařu a prášku asi neotěhotním .. Jak se daří tobě?

hanule89
5. čer 2014

@makuka88 Ahoj slyšela jsem, že hlava v těhu bolí, že málo piješ tak si zkus pohlidát kolik toho za den vypiješ...

nolies
5. čer 2014

@hanule89 Ahojky Hani, no já si právě myslím, že ten testosteron zabraňuje ovulaci, jak ti ho sníží a dají estrogen, tak budeš ovulovat. 🙂 Dneska je mi trochu líp, ale to bude tím, že jsem ještě nevstala z postele....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru