Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

hanule89
5. čer 2014

@nolies tak snad ti bude dobře i když vstaneš z postele ... no právě, že doktorka říkala, že ty anovulační cykly souvisi s těmi polycystickymi vaječníky ... že ten testosteron je jen lehce zvednutý a tím pádem by neměl dělat paseku ..no ještě jdu přiští měsíc na kontrolní odběry ... a malý ti tak dlouho spí?

nolies
5. čer 2014

@hanule89 Neboj, oni moc dobře ví, co mají dělat. A tuhle diagnózu má bohužel spousta holek a děti mají, jen si musí nechat pomoct a na tom není nic špatnýho. No Tobík bojkotuje už dva dny odpolední spaní, takže teď ještě vyspává. Nejsem z toho moc ráda, protože by dítě odpolko mělo spát a hlavně, já jsem si mohla odpočnout. Teď je to zápřah od rána do večera. 😒

hanule89
5. čer 2014

@nolies no už mě to nějak psychický zmaha, nebyt přítele a kamarádky tak už jsem to asi vzdala ... dokonce už jsem to řekla od přítele segře tak ta mě v tom drží taky ... A máš pravdu taky jsem zastance, že děti by odpoledne měli spát je to pro ně lepší. Tak musiš Tobíka nějak přemluvit, že maminka s miminkem si taky odpočinout a třeba to pomůže nebo mu pustit pohádku jestli u toho ho to nevezme 🙂

nolies
5. čer 2014

@hanule89 Na něho vždycky zabíraly písničky, ale teď prostě nechce spát 😒 Předevčírem jsem ho uspávala 3 hodiny a včera 2 a nic. A dneska to taky nevypadá, že půjde, protože vstal teď 😒 Kamarádka má taky PCO, bere léky teď 3 měsíc a naskočila jí ovulka. 🙂

nolies
5. čer 2014

@hanule89 A kolikáty jsi DC?

hanule89
5. čer 2014

@nolies dneska jsem 10DC ... tak snad se u mě taky objeví dostala jsem taky nějaké léky, ale musím čekat na další cyklus ... pak to začnu brát a pak mi řikala p.doktorka, že přijdu zase na ultrazvuk a že pokud u mě bude ovulka tak mi pichne ještě nějakou injekci a uvidíme ... tak jsme teda zvědavá

nolies
5. čer 2014

@hanule89 A nechceš si zkusit uděla ten ovu testík? Teď by přesně byl ten čas. 🙂

hanule89
5. čer 2014

@nolies asi ho zkusím udělat zajdu pověsit prádlo a otestuji to 🙂 a uvidíme ... ale byla jsem na ultrazvuku včera a říkala p.doktorka, že u mě ovulace neprobíhá tak nevím zda to není zbytečné, ale uvidíme 🙂

nolies
5. čer 2014

@hanule89 Je to jen papírek, za to nic nedáš...mě po odebrání komplet levé strany říkali, že budu ovulat max.ob měsíc. No a já jsem zjistila, že ovuluju každý měsíc. Takže všechno je možný 🙂 Jestli si teď dost pila, tak počkej tak 2 hoďky.

hanule89
5. čer 2014

@nolies právě, že jsem měla u snidaně jenom kafčo a to už jsou dvě hodky tak já to vyzkouším a uvidíme 🙂

nolies
5. čer 2014

@hanule89 Tak dej hned vědět 🙂

hanule89
5. čer 2014

@nolies tak jsem si test udělala ... no a vypadá to, že ta čárka má tendenci sílit, ale pořad ještě tomu dost chybí do ovulace... tak to budu zkoušet každý den a uvidíme 😉

nolies
5. čer 2014

@hanule89 Zkus jí sem dát, ať se podívám 🙂

hanule89
5. čer 2014
hanule89
5. čer 2014

@nolies Markét nějak mi to nechce poslat :(

nolies
5. čer 2014

@hanule89 Tak mi to pošli do soukr.mailu 🙂 Jsem fakt zvědavá...

hanule89
5. čer 2014

ovu test

hanule89
5. čer 2014

@nolies tak na 3 pokus se mi to povedlo 🙂

nolies
5. čer 2014

@hanule89 to je krásný test, zkus aji zítra 🙂

hanule89
5. čer 2014

@nolies jj vyzkouším a uvidíme 🙂

makuka88
5. čer 2014

Ahoj holky, tak se musím podělit s dnešní havárií co nastala ráno .... ☹ jsem o 3 roky starší a nikomu to nepřeju ... ráno jsem normálně pracovala měla jsem zákaznici a v tom jsem začala ale ukrutně krvácet ... takže jsem hned jela do nemocnice, protože jsem myslela, že je konec a dr mi nebrala tel ....v nemocnici mi udělali utz a naštěstí to dobře dopadlo, miminko žije, srdíčko bije, ale mám klidový režim bez sexu ... nejspíš mi prdla cévka ☹ ale prdla jak !!!! krev jsem měla úplně všude ☹ teď se strašně bojím a jdu na kontrolu až ve četvrtek .... 😕

makuka88
5. čer 2014

a dala jsem si na profil fotku novou 🙂 je to už 13,8mm veliký a dokonce mi posunula termín porodu na 17.1.2014 ....asi bude po tatínkovi ... ale jak se bojím ☹

hanule89
5. čer 2014

@makuka88 Marti neboj všechno bude dobré .. uvidíš neboj všechno dobře dopadne 😉, ale chapu tvé nervy a stres tak hlavně teďkom buď v klidu a neboj

makuka88
5. čer 2014

@hanule89 Děkuju, doufám, že bude ☹ nikomu bych to nepřála ... ještě teď jsem úplně v šoku a už se bojím ...

nolies
5. čer 2014

@makuka88 Ahojky Marti, bože co to čtu?? Strašně jsem se lekla. Jsem ráda, že jste oba dva v pořádku, uff. Hodně odpočívej a dávej na sebe pozor. Fotka je kouzelná, je už tak veliký 🙂

makuka88
5. čer 2014

@nolies dekuju. Musím ti rict, ze větší strach jsem ještě neměla ☹ a ještě furt se bojím... ve čtvrtek se uvidí .. vůbec nevím jak to preziju a jak poznat kdyby se něco dělo. Teď už ani nespinim tak snad se to nevrátí a bude to v pohodě...

hanule89
5. čer 2014

@makuka88 Marti neboj určitě bude vše dobře. Vím, že se to lehce říká, ale musíš být v klidu a nestresovat se ten prcek to cítí. A fotečka je užasná 🙂 dost porostl 🙂

makuka88
5. čer 2014

@hanule89 vím vím .. ale te krve bylo fakt dost ☹ v té čekarne mi bylo příšerně ☹ ale věřím, že to dobře dopadne ... věřit musíme !!

hanule89
6. čer 2014

Ahojky holky jak se dneska mate?? a co ty Marti jak se citiš? a jak ti je?
@makuka88

nolies
6. čer 2014

@makuka88 Ahojky Marti, neboj se, všechno bude dobrý. Měla si včera křeče, nebo si jen krvácela? Já jsem dneska ráno objevila mírný narůžovělý výtok, tak jsem se šíleně lekla, ale našla jsem na netu, že je to normální, uff. Taky jdu na kontrolu ve čtvrtek, ale u moje dr. nemá tak dobrý ultrazvuk, tak fotka nebude tak pěkná jak u tebe.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru