Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

enalga
15. dub 2014

@marikaki my se snažíme už od.prosince, no stále nic .... Já teda dělám ovu testy, pauzy mezi tulením děláme.minimální protože mužskej je dost náruživej, teď bereme oba vitamíny, ale co.se týče stresu, tak tomu se nevyhneme, já hlavně teda z toho, že nám.to.nevychází.

makuka88
15. dub 2014

Ahoj já se přidávám.. v lednu vysazení HA a nyní poprvé zmeškaná MS o 5 dní, mám asi 6 slabě pozitivních testů, včera jsem mírně špinila světle růžově a dnes na UTZ samozřejmě nic a ve čtvrtek budu mít výsledky z krve.... pěkné nervy musím říct ... 😀

nolies
15. dub 2014

@enalga Ahojky, já jsem zase příteli nasadila Fertilan 🙂 Doufám, že to trošku pomůže. Taky si dělám testy, jsou krásně pozitivní, ale zatím nic ☹ V tom období se tulíme každý den, tak nevím, jestli to spíš není na škodu. Ale člověk si řekne, co kdyby to prošvihl...

nolies
15. dub 2014

@makuka88 Ahojky, tohle se mě stalo v lednu, měla jsem poz.testy a MS nikde. Nakonec se ukázalo, že to zkreslovala folikulární cysta ☹ Ta praskla a test už byl bílý 🙂

makuka88
15. dub 2014

@nolies Mě dnes na utz řekla, že je všechno v pořádku jen tam nic neuvidí ... jdu zase za týden a snad z té krve taky něco bude. Jak se pozná ta cysta ? Nebo to prasknutí ...

nolies
15. dub 2014

@makuka88 Právě, že to moc poznat nejde. Mě dělala krevní testy a HCG bylo jen 38 a nezvyšovalo se. Pak mě udělala opravdu podrobný ultrazvuk a zjistila, že mě neprasknul folikul - tomu se říká folikulární cysta. Za dva dny jsem měla jít na vyvolávací injekci. Ale ještě ten den večer mě prasknul a dorazila MS.

makuka88
15. dub 2014

@nolies A na cysty trpis ? Ja mela jednou na 17ti

nolies
15. dub 2014

@makuka88 Já jsem měla dermoidální cystu - ve 22ti letech mě začala neskutečným tempem růst a zvala mě celou levou půlku - vaječník atd. Byla obrovská 20x20. ☹ Ale klasický cysty nemívám. Ta folikulární je neškodná a měla jsem ji jen v tom lednu.

makuka88
15. dub 2014

@nolies Ja jsem optimista... snad to bude ok

makuka88
15. dub 2014

@nolies A snažíte se nebo už se povedlo ?

nolies
15. dub 2014

@makuka88 Určitě to bude ok. My jedno dítko máme a od února se snažíme o druhý. Takže teď máme za sebou třetí pokus a čekáme, jestli vyšel 🙂

makuka88
15. dub 2014

@nolies tak to je super.. ja bych si přála alespoň to jedno 🙂

nolies
15. dub 2014

@makuka88 A ty máš nějaký problémy nebo tak? Věk máš totiž naprosto super 🙂

marikaki
15. dub 2014

@enalga neblázni !! Ti měsíce, to přece není moc !!!! 😉
možná ti pomůže počtení tady... já počítala že se nám podaří třeba i za rok.... alespoň mě takhle všichni varovaly, a tím možná i vlastně dost pomohli 😉

makuka88
15. dub 2014

@nolies Nikdy nic závažnýho. Jen štíntnou žlázu jsem měla min rok na hranici, ale letos mám výsledky prý v normě. Po gyn stránce nikdy nic ...

nolies
16. dub 2014

@makuka88 Tak to se povede rychle.... no a třeba už se zadařilo 🙂)

makuka88
16. dub 2014

@nolies To by bylo super ty testiky slabé pozitivní me dost znepokojujou... snad bude krev lepsi

nolies
16. dub 2014

@makuka88 Mohla si mít ovulaci trochu později.

makuka88
16. dub 2014

@nolies tomu pravě moc nevěřím, mam ji vždy ten 15dc ale stát se mohlo ... ja ji vůbec nezaregistrovala poprvé v živote snad...

nolies
16. dub 2014

@makuka88 Já mám taky ovu v polovině cyklu, ale u syna jsem měla už 28. den strašně silnej těhu test. Na ultrazvuku se zjistilo, že je mimísek od 10 dní starší! Takže ovu jsem měla o 10 dní dřív. Takže není vyloučeno, že si ji mohla mít později.

hanulka184
16. dub 2014

Ahojky.Taky se k vám přidávám 🙂 Zatím jsme s to s partnerem zkusili jen jednou 😀 Už mám týden spoždění,ale tři testy mi ukázaly negativní 😒 A co jsem četla v jiných diskuzích,tak testy můžou ukazovat negativně,ikdyž je žena těhotná.A takové spoždění jsem ještě nikdy neměla.Ve stresu nejsem a léky žádné neberu,aby to třeba ovlivnilo posunutí mensesu...Tak budu doufat,že se nám to povedlo 🙂 Už jednoho prcka máme- 21 měsíční holčičku (s ní jsem otěhotněla po 2,5 měsících) a rádi bysme jí už pořídili sourozence 😀 Tak ještě pár dní počkam a pak bych zašla k dr.Tak mi držte palečky a já ostatním snažilkám taky samozřejmě budu držet palečky 😉

nolies
16. dub 2014

@hanulka184 Ahojky, já mám 20 měsíčního chlapečka a snažíme se mu pořádit sestřičku 🙂 Teď je to náš třetí pokus a ještě si pár dní musíme počkat, jestli se to podařilo 🙂 Držím pěsti, aby to u vás dopadlo 🙂 🙂

makuka88
16. dub 2014

@nolies Tak to je super. Snad to bude ok 🙂 dekuju... zítra dam vědět jak dopadla krev....

nolies
16. dub 2014

@makuka88 No to dej vědět...budu držet pěsti 🙂

hanulka184
16. dub 2014

@nolies děkuji 🙂 přeju hodně štěstí,aby se vám to taky povedlo 😉 Pak dej vědět,jak jste dopadli.Já se každopádně ozvu až budu vědět víc a doufám,že to budou jen samé dobré zprávy 😀

nolies
16. dub 2014

@hanulka184 Já taky děkuji. My si ještě cca 9 dní počkáme 🙂

hanulka184
16. dub 2014

@nolies to čekání je hrozný,co? 😀 Já už jsem hrozně nedočkavá,až se stropro dozvim,jestli jsem nebo nejsem v tom 😎 Při prvním otěhotnění když jsem si udělala test po jednom dni spoždění,tak mi hned ukázal pozitivní.A teď...po týdnu.... tři negativní 😒 Ta nejistota je fakt strašná 😀

nolies
16. dub 2014

@hanulka184 je to šílený 🙂 🙂 U syna už den před očekávanou MS, byl test hodně silně pozitivní. Za pár sekund to naskočilo.

hanulka184
16. dub 2014

@nolies to mě u malé taky hrozně rychle ukázal test dvě čárky.A teď ten test hypnotizuju jak můžu a nic 😀 No,uvidíme za pár dní 🙂

nolies
16. dub 2014

@hanulka184 To se mi taky stalo, MS brzdila cysta. Ale u tebe to může být úplně jinak 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru