Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
19. kvě 2014

@nolies strasne nevyspale... do pul 3 jsem nemohla usnout... .teď jsem vstava a bolí me zaludek. Jinak dobry 🙂 Ty?

nolies
19. kvě 2014

@hanulka184 Tobíkovi jsem to řekla a dělá přesně to, co tvoje malá 🙂) Naštěstí moc ještě nemluví, tak se naprokecne 😀 Dneska mám v plánu zavolat dr., mluvila jsem s kamarádkou lékařkou a ta mě říkala, že už ji mám zavolat teď, že jsem měla pozitivitu už 4 dny před oček. MS a abych nic nepodcenila, tak uvidíme. No to je drsný až za měsíc, mělo by se vyloučit mimoděložní atd.... ale tohle si nesmíme připouštět.

nolies
19. kvě 2014

@makuka88 Jsi v noci nad tím pořád přemýšlela, že? A přítel už přišel domů?? Musel být hrozně rád. U mě výborný, nepociťuju žádný nevolnosti a je mě fakt dobře.

hanulka184
19. kvě 2014

@nolies No malá taky ještě moc nemluví,ale ukazuje na bříško a říká mimi.Někdy máma mimi 😀 Takže by to určitě každý pochopil 😀 😀 No,já mluvila jen se sestrou a ta mi právě říkala,že radši ať přijdu dřív,bez objednání,aby se vyloučilo mimoděložní těhu.Že za ten měsíc je to docela dlouho...Takže si s malou přivstaneme a pojedeme tam hned brzo ráno,abysme tam neskejsly moc dlouho 😒 😀 Jj,máš pravdu.Nesmíme si nic připouštět....První těhu bylo úplně bezproblémový (až na těh.cukrovku),tak doufam,že i teď bude vše v pořádku.. 🙂

nolies
19. kvě 2014

@hanulka184 To je krásný 🙂 Taky jsem měla bezproblémový těhu, na testu na cukrovce mi zjistili, že mám dokonce míň cukru 😀 Já se zase těším na bříško a když vím do čeho jdu, si to chci užít a nestrachovat se.

hanule89
19. kvě 2014

@hanulka184 Haničko děkuji ... jo dneska je mi tak šofl od žaludku, že mám strach cokoliv snist 🙂

hanule89
19. kvě 2014

@nolies děkuji moc si opravdu hodná ...

hanulka184
19. kvě 2014

@hanule89 Prosím tě,není vůbec zač 😉 No,ne že bych měla radost z toho,že ti je špatně,ale je to dobré znamení,ne? 😀

marketa11112
19. kvě 2014

@nolies dekuji. 🙂)

hanule89
19. kvě 2014

@hanulka184 jj dobré znamení to je, ale já tak nesnaším když je mi zlé 😀 a taky jsem četla plno článků. že jím TT vyšel až třeba po 40 dnech nebo i po 45 dnech tak pořad mám v sobě takovou malinkou nadějí, ale nechci si to připouštět už jsem to obrečela ☹

hanulka184
19. kvě 2014

@hanule89 To ti věřím a chápu tě...Ale zatím je to na dobré cestě.Uvidíš 😉 Já jsem zase někde četla,že jedné mamince ukazoval test negativně až do 18.tt. 🙂

hanule89
19. kvě 2014

@hanulka184 Snad máš pravdu ..vůbec by mi to nevadilo kdybych byla takový exot 🙂... sice chlap mi taky říká, že určitě jsem ... 🙂

hanulka184
19. kvě 2014

@hanule89 😀 😀 No vidíš to.Četla jsem tu u holek,že jejich chlapi to taky "vyčmuchali" dřív než to ony samy zjistily,že jsou těhu 😀 Třeba je to i tvůj případ 😉

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies
@makuka88 ahojte holky!!! marti obrovská gratulace!!!!!!!!! naše předpoklady se vyplnily!!!!jsem moc ráda že nám to takhle vyšlo 😉 opravdu mám radost. krásnej pocit vidět // že?? holky mě je pořád tak špatně že už si nevím rady...jako chápu že to k tomu patří, nechci si stěžovat,ale já nemůžu vlézt ani do obchodu nakoupit jak mě tam natáhne, jakmile cítím nebo stačím když vidím či jen mluvím o jídle a je mi 100x blběji než obvykle.v sobotu jsem vlezla do supermarketu a musela odejít,prostě to nešlo.ledničk uotvírám s odporem.jako nezvracela jsem ale žaludek totálně na vodě,včera mě 2x natáhlo a nic nešlo ven. a je to celej den.opravdu si nechci stěžovat ale já nejsme schopna ani rohlík koupit.nemáte nějáké rady jak na to.snažim se jíst opravdu pravidelně alespoň malé porce...abych to mírnila.jak se daří vám???

lennaaa
19. kvě 2014

@makuka88 a jak reagoval snoubenec??

hanule89
19. kvě 2014

@hanulka184 teď jsem teda do sebe něco dostala ... tak je to trochu lepší, ale furt to není na výskakování ... tak snad to bude lepší... Že by ti chlapi měli na to čuch jo 🙂 a co ty jak se citíš??

nolies
19. kvě 2014

@hanule89 Není zač. Jsem na tebe opravdu zvědavá, jak dopadneš. Mám kamarádku, které test nevycházel až do 3.měsíce. 🙂

hanulka184
19. kvě 2014

@hanule89 Já se cítím...dá se říct výborně 🙂 Jen mě bolí v křížích a některé dny jsem tak unavená,že usínam skoro i ve stoje 😀 Ale jinak v poho...zatím 😀

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa Jen si postěžuj. Některý holky to tak bohužel mívají. Kamarádka to měla do 3.měsíce, snesla jenom mandarinky a banány, to jediný ji mohla, aniž by jí to nakoplo. Tak to zkus. Jinak mě nic moc nenapadá, naštěstí jsem toto nezačila. Chuděro.

hanule89
19. kvě 2014

@nolies holky vy jste úplně zlaté .. už tomu přestavam věřit ... sice mi každý říká, že by to mohlo vyjít ... hlavně teda chlap ... ale já už nechci být zklamaná zase .. už jsem se stím vnitřně smiřila i když se musím přiznat, že malá dušička ve mně je 🙂

nolies
19. kvě 2014

@hanule89 Souhlasím, chlapi to vycítí hned 🙂

nolies
19. kvě 2014

@hanule89 Mohla si mít ovu klidně o 10 dní později a to už udělá hodně. Dr. ti určitě udělá test z krve a tam to bude jasný.

hanule89
19. kvě 2014

@nolies taky už mě to napadlo, že prostě jsme mohla mít ovu někdy jindy a tím pádem se to na testu ještě nemuselo ukázat ... no Kéž by jste měli všichni pravdu!!! 🙂

nolies
19. kvě 2014

@hanule89 Nebyla si třeba během posledního měsíce nemocná nebo neměla větší nervový vypětí?

lennaaa
19. kvě 2014

@nolies zrovna se chystám na banán...musím jíst nejpozději 2-3 hoďky od sebe, alespoň malé porce,jinak by bylo hůř. slyšela jsem něco o nějákých zázv. lízátkách na nevolnost...asi to zkusím.hrozně so bojím toho že ,,to,, na mě přijde někde v obchodě, v autě...dneska je zatím miláček ke mě mírnější,ale to byl včera večer taky,zato večer mi to o to víc vynahradil 😀 připadá mi že si posledních 14 dní na to jen stěžuju manželovi 😒 jsem hrozná! budu muset přestat fňukat a naučit se s tím nějak teď žít. u porodu bude hůř 😀 jak se daří tobě?? kdy jdeš nebo budeš volat k doktorce?

hanule89
19. kvě 2014

@nolies právě že vůbec ne jsem teďkom na nemocenské s kolenem ... takže si užívíám pohody a klidu domácího prostředí 🙂

nolies
19. kvě 2014

@lennaaa Jen si mu postěžuj, však je to prťe aji jeho 😀 Budu volat dneska, kamarádka doktorka říkala, že jsem měla brzkou pozitivitu a že by se už radši teď objednala. Taky aby se vyloučilo mimoděložní, ale to si myslím nehrozí, protože testy hooodně sílí. Tak o těch lízátcích slyším prvně, ale tak snad ti pomůžou.

nolies
19. kvě 2014

@hanule89 A brala si nějaký léky?

hanule89
19. kvě 2014

@nolies minulý měsíc už ne ... to jsem dostala jenom obstřik ... ale jinak beru kloubní výživu s Aloe

nolies
19. kvě 2014

@hanule89 Tak uvidíme, snad tam to maličký je a jen se mu nechce ukázat. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru