Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

ircas1978
14. led 2014

@chrobacik13 no že tady jste pořád 🙂

susanne88
14. led 2014

@ircas1978 co jak vysvětlujeme doma?...🙂

chrobacik13
14. led 2014

@ircas1978 Jo takhle 😀 nevím
@susanne88 co ty?Jak to v\ysvětluješ doma? 😀

susanne88
14. led 2014

@ircas1978
@chrobacik13 no já tu jsem registrovaná od včera...:D takže ještě neni nutné nic vysvětlovat....:D ale mému to vadit nebude, on mis tejně řekne...když se na něco ptám...nevím zeptej se ženských na tom netu...:D:D:D a podle mě bude rád, že už mu nebudu doma tolik mluvit o mimču, protože se vymluvím tu...:D

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 Já jsem taky v podstatě čerstvá tady 🙂 Mýmu to taky nevadí,ví,že mám potřebu pořád něco rozebírat a kdybych mu pořád kecala za ušima,to by asi nebyl moc rád 😀

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 no...takže jako u nás....jsou rádi, že jim dáme chvilku pokoj...:DDD však já mu melu už i o plenách doma...:D

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 Jé to musí být roztomilý 🙂 Já o Nicky taky mluvím jako by už byla na cestě 😕 asi jsem posedlá nebo co 😀

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 tak to jsme dvě...:D už zase nakupui, ( tedyjen do košíku ) ale v růžové....:D už se hrozně těším, až to mímo budu držet v ruce...to musí být úžasný pocit...🙂

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 No úplně nejkrásnější,ale rok od roku je to lepší a lepší,když pak trošku povyroste a bude tě pusinkovat,hladit po vlasech a tulit se k tobě a říkat,že tě miluje,to je to nejvíc na světě 🙂

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 to věřím, ježíš já už se těším...a až mi řekně máma...no to bude bomba....:D kus nás tu bude....🙂

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 kéžby to šlo rychle jako lusknutí prstů...

susanne88
14. led 2014

@susanne88 se hrozně ším, až se to na mě podívá a stiskne mi tou svojí pidi ručiskou prst....:DDDD

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 Však neboj,dočkáš se taky,chápu,že se těšíš až ti řekne mami,ale taky ti z něj-z ní půjde hlava kolem,když začne mluvit 😀 Já mám doma takovou držku,až se divím,kam na to chodí 🙂 Já bych si tak přála,aby to všem kdo si to přejí vyšlo,myslím,že každá ženská by měla mít alespon' jedno dítko,švagrová nemůže a je mi jí moc líto ☹

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 to věřím, že si pak budu říkkat, zlatéčasy když mlčela/lo...:DDDD ale zase je asi sranda...nejhorší je ten věk otázek proč....:D proč má klika dveře, a proč světlos vítí atd....:DDD

to mi je líto švagrové...taky jsem pro aby každá ženská měla alespoň to jedno....

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 sem si to poslsla sobě...:D

se hrozně ším, až se to na mě podívá a stiskne mi tou svojí pidi ručiskou prst....:DDDD

aneetkka1
14. led 2014

chci, aby naše láska běhala po obýváku 🙂)))))))) jůůůůůůůůůů

aneetkka1
14. led 2014

ženy, dostala jsem jedno srdíčko, která se přizná??? Jinak anonymu děkuji 🙂))

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 No tak nám se naštěstí otázky PROČ zcela vyhli 🙂 Samantha je dílo a tak má už ve třech letech jiné otázky,než proč-to spíše slýchám já od lidí,co jí slyší mluvit 😀 A sranda to určitě je každé dítko má své zkomoleniny a taky umí připravit krušné chvilky 🙂 Hele já šla asi před půl rokem s ní po schodech a sousedka se jí ptá,že kam jde a Samina na to: "do piši" 😕 😀

susanne88
14. led 2014

@aneetkka1 už se taky těšíš vid...🙂 já nic neposílala, ani nevím jak...:D

chrobacik13
14. led 2014

@aneetkka1 To vyjde neboj a těš se 🙂 Pak nám tu budeš psát,že ho/jí nemůžeš zastavit 😀

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 noooo tyyyy bbrďo....ale jak fakt, že vulgární slova jsou už v pohádkách...hele moje známá má taky dítko už a její máma hlídala toho syna mé známí a byli spolu v krámě...a ten klučík začal na celý narvaný krám řvát pí*a pí*a....a ona nevěděla v tu chvíli co má dělat...tak říká: to víš Ondrášku, že koupíme pizzu neboj...:DDDD já bych se asi propadla....D

aneetkka1
14. led 2014

zase zítra ženy 🙂 souložit budu asi zítra, slibuju :D muž odjel, tak usínám sama 🙂) dobrou kočeny! 😝

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 No to pochytí každé ani nevíš kde,stačí že zaslechne někde venku pubert'áky a jede,naše holka před tím půl rokem znala snad takový slova co ani já ne,ale to se vždycky zamaskuje 😀 Když řekla,že jde do piši a sousedka se ptala že kam?? já řekla,že na poštu,pro dopisy 😀 😀

chrobacik13
14. led 2014

@aneetkka1 Dobrou přeju,hezky si odpočin',at' jsi na zítra fit 😀

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 dobrý rychlá reakce, malá prostě spojila dvě slova v jedno no....:D

aneetkka1
14. led 2014

😝 díkyyyyyyyyyyy
@chrobacik13

susanne88
14. led 2014

@aneetkka1 dobrou kočeno...:D tak zítra...:D

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 To ne malá ale já,abych to zamaskovala,třeba jsme v létě jeli k jezeru vlakem a já abych jí zabavila říkám koukej Sami,stromečky jedou pá-pá a pak vlak zastavil a Sam pohotově, na plnou pusu,lidi koukejte,do piši jedou stromečky 😀 😀 To se ale už všichni řehtali smíchy 😀 😀 To je u dětí normální,to musí každý přijmout,ale jsem ráda,že už je to za náma 🙂

chrobacik13
14. led 2014

@susanne88 hele beruško,pro dnešek končím,jdu na to puzzle,at' to mám z krku 🙂 Zatím se měj a dobrou s kobrou 😀

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 jeho nemusím, ale při ní by se počínalo...:D

https://www.youtube.com/watch?v=UYOTkXWMR_Q

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru