Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
6. dub 2014

Holky přidávám se k vám, taky přišla. ☹ ☹

ivetka16
7. dub 2014

@vikky999 Clear blue jsem si dělala minulý týden, mám tu foto a vychází mi podobně jako Tobě. Tento týden jdu opět na odběry krve, ale čárka sílí, tak to vypadá zatím dobře. Už se nemůžu dočkat středy! 🙂 Třeba už bude i něco vidět na ultrazvuku...

vikky999
autor
7. dub 2014

@ivetka16 Já jdu až další pondělí a na testu už mám taky dálnici, tak se moc těším, jestli něco uvidím 🙂 a co těhu příznaky, pociťuješ něco? Já jsem dneska poprvé měla ráno trochu na zvracení, fuj 🙂

janinka186
7. dub 2014

@ivetka16
@vikky999 závidím holky a samozřejme mc přeju 🙂 my teprve čekáme na ovulku, snad se taky povede 🙂

vikky999
autor
7. dub 2014

@janinka186 Budu držet palce 🙂

lucinka948
7. dub 2014

@hanulkavelunka tak držím moc palečky ať to vyjde,dej určitě vedet. Nám se bohužel první iui nezdarila,test negativni a v sobotu sem to dostala. Tak sem to zas obrecela a sem objednána na kontrolu pristi středu do Car ale tento měsíc bez stimulace tak se bojím ze mi nevyrostl nic. Closil sem brala ted tři měsíce po sobě. Jak to ze můžeš jen šestkrát za život clostil???jinak partner je naprosto v pořádku,ja mam to pco,ale jak říkám po closiku mi folici vyrostli na 18-19mm a po pregnylu byla ovu. Takze fakt nechápu. Navíc jsem jinak zdravá a je mi 21let tak fakt nevím uz:( je to každy měsíc to samé a uz sem z toho na salu. Jinak iui je v poho,ráno manžel přinese vzoreček a odpoledne ti to daji pomoci takový trubicky do dělohy. Trochu to bylo nepříjemný ale je to chvilicka. K holčičce ti moc gratuluju. Taky bych si ji moc prala:(( a jak to ze si to platis?to nechápu:( my chodíme do caru v Praze.))

ivetka16
7. dub 2014

@vikky999 Příznaky zatím moc nemám, jen pobolívání a pnutí v podbříšku, bolest hlavy a časté čůrání. Když se ráno hned nenasnídám, tak mi taky není nejlíp, ale na zvracení to není. Pomáhá mi, když žvýkám. Bojím se toho, co přijde v dalších týdnech. A kdo všechno to u vás už ví?

enalga
10. dub 2014

@verunka_korunka Jako na potvoru co????

mispullle
10. dub 2014

Ahoj holky, mohla bych taky požádat o přidání do skupiny?
S manželem se snažíme od ledna a stále nic, už z toho jsem celkem rozhozená, jekož lékařka do mě od ledna cpe práškama, první 3 měsíce Proveru na srovnání cyklu a teď zase Clostylbegyt na 3 měsíce.
Už jsem si myslela že mimíska čekáme, protože mám zpozdění dnes 32DC ale test stále nic....v úterý jsem volala lékařce že mám zpoždení ale že test nic, tak jsem šla na kontrolu, kde mi vzala krev a jediné co jsem zjistila a to je aspoň torchu dobrá zpráva, že mi narostla o něco víc sliznice z 5mm na 9mm, a bylo mi řečeno že to už je to pěkne...dnes jsem volala na krev a negativní.
Přitom jsem si myslela jak to bude jednoduche ☹ Minulý rok jsem vysadila HA a půl rok jsem si řekla že budu čístit, paradoxně, v tu dobu bych otěhotněla asi úplně nejlépe, protože to vše fungovalo tak jak mělo, 4měsíce po vysazení mi hodila MS jako hodinky a i jsem na sobě cítila ovulku a od listopadu se to zlomilo ☹
Máte někdo stejný problém nebo bere stejné prášky, jako já?

danielka82
10. dub 2014

@mispullle Ahoj, mám to podobné jako Ty. Před rokem jsem vysadila HA - nejdřív MS chodila pravidelně, vše OK a pak najednou po 4 měsících se cykly začaly prodlužovat - 38, 42,47 dní ....Byla jsem u doktorky, udělala mi hormonální profil a všechno bylo v pořádku - asi po půl roce MS najednou začala opět chodit pravidelně - doufám, že už to tak bude - poslední 3 cykly po 31 dnech. Prášky jsem neužívala žádné, chtěla mi je nasadit, ale já už jsem do sebe další hormony cpát nechtěla. Užívala jsem chvilku jen nějaké homeopatické kapky, ale nevím jestli mi pomohly nebo se to spravilo samo. MS čekám příští týden tak uvidíme 🙂 . Jinak my už se snažíme přes rok...

ivetka16
10. dub 2014

Ahoj holky, tak včera jsem byla opět na krvi. Před týdnem jsem měla HCG 127 jednotek a teď o týden později už je to necelých 5000 jednotek, takže se mi ulevilo a měla jsem radost. Hned v pondělí si mě pan Dr. pozval na UTZ, ale nejspíš ještě nebude vidět srdíčko. Nebo máte některá jinou zkušenost?

nolies
11. dub 2014

@ivetka16 Ahojky a v kolikátým v pondělí budeš? U nás bylo vidět srdíčko v 7.týdnu. 🙂

janinka186
11. dub 2014

Holky co jste otěhotněly a měřily si BT, vycházelo Vám to vždy? Já mimuly cyklus všechno naprosto sedělo ( hlen, ovutest, BT i bolesti po ovulaci. Dle minulého cyklu ovulace byla 22.den, celková délka byla 32 dní. Teď jsem 22.den a zatím nic včetně ovu testů, BT zatím stále dole, jen bílkový hlen jsem měla pěkný. Asi ovulka příjde později, nebo taky vůbec a bude to anovulační cyklus. Je ta BT spolehlivá?

ivetka16
14. dub 2014

@nolies Já právě dnes začínám 7 týden, tak nevím jestli nepočkat třeba do čtvrtka, ale na druhou stranu bych ráda veděla a ujistila se, že miminko je tam, kde má být. A kdydy dnes ještě nebylo, tak myslím, že si mě pozve ještě příští týden.

ivetka16
14. dub 2014

@janinka186 Já vůbec neměřila BT, vlastně neřešila skoro nic, jen trošku hlídala, kdy má přijít ovulka. Byl to náš druhý měsíc snažení a zadařilo se. Nemyslela jsem na to, chodila hodně cvičit a věnovala se jiným aktivitám a pomohlo to. Příroda se s tím už nějak popere sama. A neboj se, když to má přijít, tak to přijde, jen nesmíte moc tlačit na pilu. Takže moc držím palečky, ať se brzy zadaří 🙂

nolies
14. dub 2014

@ivetka16 Já jsem byla v 5+3 na kontrole, jestli je tam kde má být a za týden 6+3 už bylo vidět srdíčko. Myslím si, že si tě pozve i za týden. No a možná by to srdíčko už mohlo být vidět dneska 🙂 Záleží jak přesně je miminko staré 🙂

ivetka16
14. dub 2014

Necháme se překvapit, ale když jsem byla u pana Dr. úplně poprvé v polovině 5 týdne, tak na UTZ vůbec nemohl rozpoznat, jestli tam je nebo není těhotenství, tak bral krev a podle výsledků pak říkal, že je to asi hodně čerstvé. Takže jsem našeho broučka vlastně ještě neviděla. A nemůžu se toho dočkat!

ivetka16
14. dub 2014

@nolies Necháme se překvapit, ale když jsem byla u pana Dr. úplně poprvé v polovině 5 týdne, tak na UTZ vůbec nemohl rozpoznat, jestli tam je nebo není těhotenství, tak bral krev a podle výsledků pak říkal, že je to asi hodně čerstvé. Takže jsem našeho broučka vlastně ještě neviděla. A nemůžu se toho dočkat!

nolies
14. dub 2014

@ivetka16 Většinou jde mímísek vidět až od 6.týdne u někoho až od 7. U nás bylo miminko vidět brzo, protože bylo o pár dní starší než podle MS. 🙂

enalga
14. dub 2014

Tak odedneška už 4 měsíc opět OVU testy, baštím Femibion 800 (doporučila mi ho lékarnice s tím, že obsahuje látku která napomáhá metabolizování kys.listové). Dnes jsem 10DC ovu by měla dorazit asi 17.4. Tak jsem zvědavá, a dokonce se mi už podařilo přesvědčit mužskýho, že budeme sexovat ob den (ale že to bylo náročný 😢 ), protože s jeho sexuálním apetitem (několikrát DENNĚ), to bylo bohužel spíš kontraproduktivní 😉

ivetka16
14. dub 2014

Tak se Vám tu taky ukážeme... 🙂

nolies
14. dub 2014

@ivetka16 A už bylo i srdíčko??

ivetka16
14. dub 2014

@nolies Ne ne, ještě to má asi čas. Teprve mi doktor ukazoval žloutkový váček, je to asi mlaďoučký. Pozval mě za dva týdny, to už nám snad povyroste 😉

nolies
15. dub 2014

@ivetka16 To je krásný 🙂 Užij si to, strašně rychle to uteče 🙂

marikaki
15. dub 2014

A je to tady !!!!!!! Vedela jsem to !! 😅 Podarilo se nam !!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

nolies
15. dub 2014

@marikaki Moc gratuluju!!!!!!!!

enalga
15. dub 2014

Tak odedneška jsem i mužíčkovi nasadila doplněk stravy SELZINK PLUS, tabletky podporující spermatogenezi .... tak snad už brzy .... 🙂

enalga
15. dub 2014

@marikaki Velká gratulace, a po jak dlouhé době snažení???

marikaki
15. dub 2014

@enalga vyšlo nám to hned na podruhé 🙂
Neměřila jsem teplotu ani netestovala ovulku. Dočetla jsem se nějaké info a pak když ovu přišla jsem ji poznala podle hlenu 😠
Že jsem těhu se potvrdilo sice až dnes, ale já už jsem v to pár dní věřila. Začalo to bolestí v podbřišku jako před MS ale trvala dýl a MS pořád nikde. Stejně tak prsa... většinou mě bolí jen pár dní před MS, ale teď to bylo dýl a intenzivní. + ta divná chuť v puse 😀
S manželem jsme se ten první měsíc tulili snad každý den 🙂 ...no teď jsme si dali i delší pauzy ...a taky jsem si pořád opakovala, žádný stres, jak to má přijít, tak to příjde.... a podařilo se 😎
SO HAPPY !!!!!!!!
...posílám vám bacil ;)

marikaki
15. dub 2014

a ještě únava 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru