Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

happymira
29. zář 2014

@nolies brala sem kyselinu listovou a teď už jen nosifol ten to obsahuje také tak uvidíme je my smutno že ještě pořád nic ale věřím že to přijde není kam spěchat zatím se budu Dale věnovat práci nic jiného mi nezbývá ..ty jsi brala něco na podporu??

nolies
29. zář 2014

@happymira Při prvním snažení jsem toho moc nebrala, ale teď jsem zkusila kontryhelový čaj a džusy. Grepový 5 dnů před ovu a ananasový 5 dní po ovu. Jak jsem tohle zkusila, tak se povedlo. A ještě jsem používala ovu testy. Ty dva roky, kdy jsme se snažili byly šílený, ale rychle se pak na to zapomene, jak se zadaří.

enalga
29. zář 2014

Takže, za tři měsíce tomu bude rok, c jsme se začali snažit o miminko, výsledky se jaksi nedostavují... teď jsem 17 DC, tak snad už by to mohlo vyjít....

lennaaa
29. zář 2014

Holky dilema - jak naschvál se mi teď v těhu zkazila osmička a od něj ( aby to nebylo málo ) se mi asi zkazila sedmička. Verdikt - osmička ven...ale co teď? mám to nechat až po porodu nebo to risknout a jít za týden jak jsem objednaná? Když jsem se ptala co to může udělat s malou, tak prej se může stát že to může vyvolat porod ( jako ta injekce) samozřejmě vlivem ještě dalších faktorů jako je stres atd...Jako stát se to nemusí,ale ať vím o tom, že i to je možné. Co mám dělat? Nemáte některá zkušenost? Sice dr říkal že trhal jedné mamině i v 9. měsici zub a v klidu, ale víte jak...nikdy nevíte...a kdoví jakej bude průběh...aby nebyl zánět či tak..

lennaaa
29. zář 2014

@enalga držím pěsti !!!!!

nolies
29. zář 2014

@lennaaa Ahojky Leni, dej si menší množství umrtvovací látky a nech si ho vytrhnout. Není dobrý, aby si to tam měla tak dlouho, mohlo by se to rozjet na další zuby 😒

lennaaa
29. zář 2014

@nolies nooo...asi na to půjdu.injekce prej mimi nevadí, nejde to do krve.horší je prej ten stres.jako do ledna je daleko a pak se mi tam třeba udělá zánět a kdoví co...nebudu moct třeba ani kojit.věřím, že teď to bude dobrý, bez zánětu.nepřipouštím si nic špatného. nebo mě to chytne přes vánoce nebo v porodnici a co potom. sice asi budu posraná strachem,ale zas nemůžu moc ať tam neporodím.... 😀 bože, ať žijou zubaři.jsem snad zub ještě nebyla trhat....

makuka88
29. zář 2014

@nolies jak ríkáš,taky jen kosmetika a maličkosti.. 🙂 a bolí tě někdy břicho jako při MS? mě občas jo a nevím jestli to není nervama a stresem ☹

nolies
29. zář 2014

@makuka88 Tak to mě naštěstí nebolí. Spíš to bude tím stresem. Odpočíváš dost?

nolies
29. zář 2014

@lennaaa Já jsem teď dva roky neměla nic a najedou se mě teď před pár dny objevil kazík ☹ Nesnáším zubaře, mám z nich děsnou fobii ☹

lennaaa
29. zář 2014

@nolies ani mi nemluv o zubaři, jenom vlezu do čekárny a už mě omývá. Marťo musíš se více šetřit.

@makuka88

nolies
29. zář 2014

@lennaaa Jsem tam ještě objednaná na 1.prosince, že tam ještě něco viděl, ale neví, jestli z toho bude kaz nebo ne. No mám fakt radost ☹ Dneska jsem se objednala na 4D UZ, tak se moc těším.

lennaaa
29. zář 2014

@nolies a kde jdeš??

nolies
29. zář 2014

@lennaaa Až 24.října, to už bude malá hoodně veliká a doufám, že se nebude ukrývat jak Tobík 😀

lennaaa
29. zář 2014

@nolies teda kdy🙂

lennaaa
29. zář 2014

@nolies tak to jooo, to uteče jak voda.

nolies
29. zář 2014

@lennaaa A příští pondělí mám tu cukrovku. Akorát teď mám chřipku a pokud se mě to do středy o dost nezlepší, tak se budu muset přeobjednat. Ach jo ☹ Za včerejšek jsem zhubla kilo, jak jsem vyčerpaná.

janajens
29. zář 2014

@nolies takze merit a merit mam tri dny pred mrskou vcera teplota 37.4 dnes rano 37.1

lennaaa
29. zář 2014

@nolies chuděrkooo, musíš se více šetřit...vím, že s malým to asi není žádná brnkačka 😒 a určo se ti to do pondělí zlepší. musíš hodně vitamínu a šetřit se jak jen to jde. tak ty jdeš v pondělí na cukr a já jdu trhat zub...tož snad nám bude přát štěstí.

nolies
29. zář 2014

@janajens Pokud bude dál klesat, tak dorazí MS ☹

nolies
29. zář 2014

@lennaaa Polehávám, ale moc to nejde. Snad už zítra bude líp. 🙂

janajens
29. zář 2014

@nolies a jak se ma byt teda vysoka teplota aby to neco naznacovalo

nolies
29. zář 2014

@janajens To je u každé jinak. Nejlepší je si to zapisovat to grafu, třeba na womanzone, kde ti program vyznačí ovulku a pokud teplota klesne pod ovulační teplotu, tak se blíží MS.

janajens
29. zář 2014

@nolies no zapisuji si to do on line kalendare ovulku jsem mela 17 podle kalendare

makuka88
29. zář 2014

@nolies Markét já se neboím v podstatě ničeho, ale zubaře jo ... byla jsem naposled na základce !!! naštěstí nemám problémy, ale teď jsem musela kvůli průkazce ... no a dalo se to...
@lennaaa jinak neodpočívám a dnes jsme se pohádali ráno s manželem ☹ achjo ... do toho 3 psy doma .. jestli já neporodim předčasně.... ☹

nolies
30. zář 2014

@makuka88 A už je to s manželem lepší? Teď by měl být na tebe hodnej, měla bys být v klidu ☹

makuka88
30. zář 2014

@nolies ale jo.. Ze všeho jsem se vyspala a dnes už mě to nebolí. Jen klasický tlaky když se otáčí 🙂

nolies
2. říj 2014

@makuka88 Ahojky Marti, tak jak se ti daří? Já jsem dneska byla na kontrole a mimísek je v pořádku. Jen mě trápí šílený výtoky a mám ATB. Snad už se toho konečně zbavím 😒 A v pondělí cukrovka, fuj 😠

makuka88
2. říj 2014

@nolies ahoj já byla taky

makuka88
2. říj 2014

@nolies (blbe mi koník na mobilu..) malej je taky ok, ale na cukrovku se budu teprve objednávat. Taky mám celkem výtoky ☹ na co mas antb?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru