Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

susanne88
30. led 2014

@chrobacik13 :D no snad se vám ty pozzle ak nějak nerozpadnou....🙂no my se snažili a nesnažili.....takže taky počímtám, že mrška dorazí....:( no nakupovat ještě nemohu, muž mě drží zkrátka....řekl, že až budu těhotná ať si nakupuji jak chci....:D

susanne88
30. led 2014

@kakamilca ahoj, to je jako u mě...taky při tom nad tím přemýšlí, zda...jestli....proč...atp. a pak si taky kladu otázky, zda jsem připravená, zda to mimčo vůbec chci....pak zase nechci....pak zase chci...a pak sama si říkám, proč mimčo zrovna teď nemít....a přišla jsem na to, že si říkám ''proč ho nemít'' abych si nebyla ve stresu, že všechny jsou už těhu jenom já ne....:D
takže si myslím, že to je spíše pokus o nalezení nějakého pozitiva, když se to prostě nevede...:D

já teď sama sebe taky utěšuji, pokud se to povedete...tak to bude dobré, protože přítel rozjíždí teď další firmu, chce dalšího psíka, chceme na pěknou dovolenou a hledáme nový domeček...:D je toho hodně a do toho mimčo?!...ale věřím, že až na tom testíku budou dvě čárky, že budu hrozně šťatsná......🙂

ale pokud ty oblečky s tebou nic nedělají, tak to nevím...já se rozplývala v krámě...:DDDDtřeba máš jen vnitřná strach, zda to vše zvládneš...ale proč by ne? když to zvládly jiné, tak ty určitě též.....🙂

susanne88
30. led 2014

@urmakart ahojky, blahopřeji k zasnoubení...🙂 a přeji aby snaženíčko vyšlo rychle...🙂

susanne88
30. led 2014

@martinakl obrovská gratulace...🙂

kakamilca
30. led 2014

@susanne88 No já jsem v obchodech z těch věciček taky unešená, ale když je mám doma tak už to není ono. Mažel povídal a teď ještě něco do nich... má pravdu, ale... asi jo asi se bojím. Já se nebojím těhu a momentálně asi už ani porodu, ale toho že se nám změní život. Otočí se o 180° ... a takhle nám to přece vyhovuje ikdyž je fakt že nám tu něco chybí... mám spousty rozporuplných pocitů v sobě... a samozřejmě tu je ještě tchán s tchýní, který by nejradši mimino hned!!!

susanne88
30. led 2014

@kakamilca možná tím, že ty věcičky máš teď doma, tak je to na tebe větší nátlak...jak si psala, že do nich něco chybí....🙂tím, že se nám všem život otočí o 180´stupňů je více než jasné, ale to k tomu patří...🙂

věřím, že těhotesntví náš vztah ještě více zpevní a narození malého/malé taktéž......🙂

a o nátlaku z rodiny bych mohla taky vaprávět...:D prý je ''řada''na nás....🙂

kakamilca
30. led 2014

@susanne88 Jojo to slyším pořád. Mám teď nervy ze školy tak se mi opupínkoval celej ksicht a tchán okamžitě přinesl novinu, že jsem vysadila prášky a šel říci manželovi ať se teď kouká snažit... Když mi to manžel říkal tak mě to tak naštvalo!!!
Já nemám pochyb, že to nezvládneme, ale... jen o tom asi fakt moc přemýšlím. K tomu můj věk a tak... no prostě bych nejradši kdyby to vyřešil někdo za mě 😀

kakamilca
30. led 2014

@susanne88 Taky vím, že až to tam bude tak se s tím smířím a budeme se těšit... manžel si potomečka moooc přeje 😅

susanne88
30. led 2014

@kakamilca neboj, chce to klid....já zase slýchám od babičky a dědy a i od rodičů, že by se všichni rádi dočkali miminka a proš s tím tak otálíme...🙂

viwy
30. led 2014

Ahoj kočeny, tak my s manželom sme sa do toho fakt pustili na 100% až myslím, že to preháňame a opäť to nevyjde 😒 niekedy mám pocit, že už to vyšlo, ale nechcem si namýšľať a potom opäť to sklamanie... chcelo by to voľný priebeh 😀 len keby sa dalo, že?

susanne88
30. led 2014

@kakamilca no my bychom oba klučíka, ale kartářka mi řekla, že to bude holčička...a že otěhotním až na podzim, ocž mi teď vzalo trochu iluze...:( prý jsem ve stresu ....:D

susanne88
30. led 2014

@viwy ahoj, neboj ono se to povede.....jednou prostě musí...🙂

viwy
30. led 2014

@susanne88 ďakujem 😉 snáď čím skôr a hlavne nám všetkým 😉 🙂 😵

susanne88
30. led 2014

@chrobacik13 tak copak děláš?....) já půjdu pomalu spát, zase se mi zvýšila teplota....bleeeee.....D

martinakl
31. led 2014

Ahoj
Radovala jsem se predcasne. Tehotenstvi bylo mimodelozni. Vcera mi ho vyoperovali I s vejcovodem. Uz to bylo po druhe a bez obou vejcovodu prirozene neotehotnim. Holcicky rada jsem poznala
. Preju vsem hodne zdaru a hlavne pohodova tehotenstvi a zdrave deti. To je nejdulezitejsi. Ne jestli to bude ted nebo za rok.. mejte se krasne ;)

chrobacik13
31. led 2014

@martinakl Tak to je mi moc líto ☹ ☹ Ale snad se nemusíš loučit,někdy můžeme pokecat 🙂

vikky999
autor
31. led 2014

@martinakl Přeju Ti hodně hodně štěstí a zdraví. moc mě to mrzí!

vikky999
autor
31. led 2014

@kakamilca @susanne88

Ahoj holky, tak to mám asi taky podnobně, jednou hrozně chci, pak nechci .. pak mi příjde, že mě bolí břicho z MS a jsem zklamaná, pak si uvědomím, že jsem MS nedostala a mám strach .... Jak jste psali, je hodně věcí, co chceme stihnout, dovolená, rekonstrukce baráku, já musím dochodit školu 😅 a prostě pořád jo ne jo ne.... pak si na FB přečtu, že je těhotná další kámoška a závidím jí ...
Máme s manželem krásný vztah a bojím se, že by se to mohlo změnit? Ale nebo spíš posilnit? Co když to nebudu zvládat?
Nejlepší přístup má manžel, nic neřeší!!!! Prostě prý až to má přijít, tak to přijde a je v klidu 😀 a mě asi brzo klepne pepka 😀

kakamilca
31. led 2014

@vikky999 Jako by jsi mi mluvila z duše 🙂 Chci mimčo - vím že to bude super, těšíme se na to. Nechci mimčo - nebude tolik peněz jako kdybych byla v práci, nebydlíme ve svým a bůhví jak to budu mít se školou... A takhle se to ve mě mele. Ale když vidím jak se manžel těší... 😕 A taky to neřeší až to přijde tak to přijde... 😉

susanne88
31. led 2014

@vikky999 njn tp jsme my ženské, musíme být na všechno 100% připravené narozdíl od chlapů, když ot přijde tak to přijde a pak to budu řešit.

Taky se bojím a tsejně jako ty, pak dkyž někde na fb vidím, že je těhotná tak trošičku závidím a říkám si proč ne já, ale ona...sobecké já vím, ale prostě v tu chvíli po mimču toužím. My toho máme taky teď moc,a le věřím, že kdybych byla těhu. Přítel se bude snažit s větším nasazením vybrat nějaký barák, teď to tak řeší na půl. Máme přeci kde bydlet ne?!..:D Ale kdybychom čekali, věřím, že by to byl pro něj hnací motor....🙂

po mimču už toužím nějakou dobu, tak mi minule k narozeninám koupil štěně...a místo abychom se nazývali jako páníček a paničeka...jsme prostě mamka a taťka...:D a je tedy fakt, že jak svolil k mimčo, neposlouchal doma nic jíiného než mimčo mimčo mimčo...:D

tak mu pořád říkám, že nám něco chybí...jen doufám, že mi nedonese další štěně...:DDDDD
jak to nazvat ten pocit?! nejsem plná nebo prostě celá.....a věřím, že s mimčem potom všechny rozpaky zmizí. Možná že právě toto, je ten kámen úrazu, proč nemůžeme otěhotnět. Že se vnitřně třeba ještě bojíme a nedovolíme dojít k otěhotnění. Věřím, že to má něco s tou psychikou. Te%d je jen otázka, chceme opravdu mimčo nebo ho chceme, že se to od nás očekává a všude to rodí?....🙂

katynka1
31. led 2014

Ahoj holky, tak se přidávám od ledna jsme se rozhodli, že se budeme snažit 🙂

kakamilca
31. led 2014

@susanne88 Přemýšlím o té tvé poslední větě... a v tuhle chvíli jsem si jistá, že to mimčo fakt chci 🙂 v březnu mi bude 29 a okolo mě rodí kamarádky už tak od 25ti a nikdy jsem neměla pocit, že mi něco chybí ale nyní to tam je. Obavy jsou asi běžné... takže jdeme do toho 😅

kakamilca
31. led 2014

Jinak ovulace (podle nějaký kalkulačky na netu) by měla být od dneška do úterý. Víkend teda strávíme s manželem každý jinde ale v neděli mi už včera slíbil, že si uděláme hezký večer a pořádně si o všem popovídáme tak jsem zvědavá u čeho skončíme 😀

zuzajda20
31. led 2014

@jaropa Asi na tom něco bude, už když jsem byla na jedné zkoušce, tak tam byla taková mladá učitelka a když si všimla, že jsem těhu, tak první její reakce byla, ať se na vše vykašlu a jsem ráda, že čekám dítě, že sama mít nemůžeš a chce a že to je nejdůležitější, než nějaká škola a měla pravdu, přišla jsem si na to pak sama, že bez školy bych se i obešla, ale bez malé ne 🙂 Bude mít v dubnu 2 roky a je to pěkný čertík, nevydrží chvilku vklidu, tak se s ní nenudím. O víkendu se chystáme na maškarní ples, pokud mi bude dobře, od včerejška je mi zle, to se mi dlouho nestalo, nejdříve to vypadalo, že dostanu po 2,5 letech MS, nakonec jenom trošku, v noci mě bolelo břicho a celý se snažím udržet žaludek na místě, jinak bych už to dávno hodila, tak nevím co se děje, ale snad to brzo přejde. Jinak má malá v neděli svátek a manžel v pondělí narozky, tak budeme asi slavit 🙂 A jak dopadla zkouška? Doufám, že dobře a co plánuješ na víkend?

zuzajda20
31. led 2014

@kakamilca Neboj, takové obavy má asi každý a až budeš držet ten uzlíček v náručí, tak na to člověk rychle zapomene 🙂 Já chtěla jít po 2 letech do práce, že si to nedokážu doma představit a nakonec bych doma byla klidně i 10 let a vůbec by mi to nevadilo 🙂

susanne88
31. led 2014

@kakamilca to jsem ráda, že už víš...🙂 tak neni nač čekat...🙂 a jak si psala....frrr na to...🙂

kakulenka1
31. led 2014

Děvčátka, dneska dorazila očekávaná návštěva takže se v lednu nepovedlo, kazdopadne nabereme sily a pujdeme do toho naplno 😀 papam listovku aby se tam prcek co nejrychleji uvelebil tak snad se povede 😀

netanel
31. led 2014

ahoj holky, já jsem měla vždycky měsíčky pravidelný jako hodinky, teď deset dní nic, tak jsem nadšeně šla na gyndu, protože jedem na dlouhou dovolenou, tak abysme věděli, a z krve se ukázalo, že nic, tak pojedem druhý kolo, až to teda dostanu. Štve mě to, ale nemůže všechno být dokonalý.🙂

viwy
31. led 2014

@martinakl Ahoj, prajem Ti veľa šťastia a síly... je mi to úprimne ľúto ☹ a kľudne sa niekedy ešte ohlás 🙂 😉 drž sa!

vikky999
autor
31. led 2014

Tak jsem si holky myslela, že už jsem 30 DC a pak jsem se podívala do diářku a špatně jsem si poznačila MS a jsem teprve 22DC!!! To jsem ale éro, a to jsem se před týdnem testovala 😀 😀 😀 Jediný pozitivní je to, že když jsem na online kalendáři posunula datum MS, tak mi vyšla ovu přesně na den, kdy jsme se hodně snažili, tak uvidíme za pár dní 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru