Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

anit_001
18. únor 2014

@ivet1987 ☹ ale tak aspoň víš na čem jsi a můžeš zkoušet znova. Určitě se v dalším kol zadaří 😉

kakulenka1
18. únor 2014

@katynka1 velikánksá gratulace 🙂 odně zdravíčka pro oba 🙂

jesterka85
18. únor 2014

Ahoj holky, můžu se k vám také přidat? jsem po potratu ve 12 tt a právě začínáme druhé kolo 🙂

berticka
18. únor 2014

@ladkaspackova Můžu se taky přidat do soukromé? Pomaloučku, polehoučku se začínáme snažit o prcka číslo 2 🙂

ladkaspackova
18. únor 2014

@berticka jasně už tě tam máme 🙂
@jesterka85 a tebe také 😉

ellenie
18. únor 2014

ja poprosim tiez do sukromky, dakujem 🙂

misahorackova
18. únor 2014

@ladkaspackova Mohla bych také poprosit o přidání? Od tohoto měsíce se začínáme také snažit 🙂

akihikousami
19. únor 2014

Taky začínáme od ledna. Vysazeno mám už od září a papám kyselinu listovou 😎 😀

stacheta
19. únor 2014

Ahoj holky, dnes jse,m byla u dr s pociťem že sem zapadla ale bohužel se nezadařilo...tak se musíme snažit dal. Holky chtělajsem se zeptat na nějake vitaminy pro podporu otěhotněni, mužete mi něco doporučit??

verunka_korunka
19. únor 2014

Ahoj, taky se hlasim do klubu snazeni... V lednu se to nepovedlo, tak ted si musim pockat jak dopadne unor 🙂

kp87
19. únor 2014

ahojky, ráda bych se přidala do diskuze 🙂 HA jsem naposledy dobrala v listopadu 2013, a od té doby se snažíme o mimčo. Jediná věc, která mě tak nějak děsí je ta, co na to řeknou v práci :-/ vzhledem k tomu, že mám smlouvu na rok, pracovní kolektiv není zrovna nic moc a navíc si stále myslí, že beru HA (což jsem jim ještě před vysazením HA na sebe řekla). Je to prostě dilema 😒 taky to tak máte nebo jste měli?

gabulkapost
19. únor 2014

@kp87 a co máš za práci? Nebo jako, oni se tě předtím ptali na HA, jestli bereš, abys náhodou neodešla? Tak jako dilema, já to řeším trochu podobně, ale myslím, že každá žena má právo jít na mateřskou kdykoliv, ne?

kristynaa2
19. únor 2014

@ladkaspackova i já bych prosila, jestli je to možné... 🙂

kristynaa2
19. únor 2014

@katynka1 velká gratulace 🙂

kp87
19. únor 2014

@gabulkapost pracuji v kanceláři, a co se týká HA, tak nějak jsme se o tom zmínila, když jsme se o tom tak nějak předtím všeobecně bavili 😖 souhlasím s tebou, ale už slyším ty řeči typu: vždyť brala prášky, to si musela celou dobu plánovat atd.. Ale zase na druhou stranu si říkám, co je jim po tom, že

gabulkapost
19. únor 2014

jako rozhodně - co je jim po tom, rozhodně bych se nestresovala kvůli tomu...v dnešní době není prostor na to se ohlížet na takové věci, jinak ty děti nebudou nikdy 🙂 tuším, že pokud se nám to povede, bude na mě zaměstnavatel řvat, ale co jako, mě to žíly trhat nebude, budu šťastná 🙂

kp87
19. únor 2014

@gabulkapost jj, přesně tak 🙂 díky moc za podporu, aspoň vidím, že v tom nejsem sama 🙂 po mě zaměstnavatel řvát sice nebude, ale myslím, že pomluvy mě určitě neminou - ale co, když si potřebuje někdo zpestřit život, tak ať-aspoň vím, že žiju 😀

luciejanku
20. únor 2014

Ahojky, taky se pridavam 🙂 od prosince uz neberu HA (asi po 8 letech) tak uvidime kdy se zadari..

luciejanku
20. únor 2014

@ladkaspackova taky bych poprosila 🙂

vanesinka1
21. únor 2014

ahoj i mi se sstanžíme o miminko sice o druhe ale k prvimu tehotenství sem došla ani nevim jak,snažíme se už cca půl roku a nic už to pomale vzdáváme.

lenicenka
21. únor 2014

ahoj holky muzu se prdat do diskuze??

urmakart
21. únor 2014

@ladkaspackova Můžu taky poprosit o přidání do soukromé skupiny ? Díky 🙂

ladkaspackova
21. únor 2014
enalga
22. únor 2014

@lascie Je pěkně hnusnej, takže já ho piju 1x denně a bohatě stačí 🙂

enalga
22. únor 2014
kakamilca
22. únor 2014

@ladkaspackova Můžu taky poprosit o přidání do skupiny. Děkuji

kakamilca
23. únor 2014

Takže jelikož dneska 30DC tak jsem si ráno udělala testík a takto to dopadlo 😀

liskaa
23. únor 2014

@kakamilca hezký...já jsem dnes 33 DC a pořád nic... ale na test nemám odvahu...

teraolli
23. únor 2014

@kakamilca Gratulujiiiiii a závidím 😉

domca89
23. únor 2014

Já dnes 31DC a to jsem brala léky na srovnání cyklu, takže jsem to 28DC měla dostat a nic...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru