Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lefik02
27. bře 2014

Ja si dnes procitala tady tema a vsem snazilkam co se zadarilo gratuluji.... taky bych se nezlobila kdyby to vyslo. Jenze v pondeli mi skoncila menstruace a do dnesniho dne porad spinim :(( takze taky nic... ale sranda je, ze tento tyden chodim soat v devet protoze jsem ko.... :D

wlcodlac
28. bře 2014

Ahoj, taky se k vám přidávám, snažíme se o druhé miminko. První syn se zadařil hned, teď to zatím je třetí měsíc, co neberu prášky, ale manžel je prakticky pořád pracovnš přes týden pryč, tak zatím jsme se ty správné dny nesešly doma. Tentokrát si to ale zařídil, aby byl příští týden aspoň obden doma, tak snad to klapne. Vzhledem k situaci jsem si už minulý měsíc pořídila ovulační testy a měřím si teplotu, tak se modlím, ať to ten příští týden klapne a můžeme mít krásný dárek pod stromečkem.

serenna30
28. bře 2014

holky tak MS přišla, a ještě o 2 dny dříve. Kdo má zkušenost s krátkými cykly?? 20 - 22 dní. Dneska začínám pít kontryhel, snad se to srovná, a od 3. DC druhý měsíc clostylbegit...Snad se zadaří !!!

serenna30
28. bře 2014

wlcodlac držím pěsti, taky bych si přála mimi pod stromeček 🙂

serenna30
28. bře 2014

@wlcodlac držím pěsti, taky bych si přála mimi pod stromeček emoticon

kecka28
29. bře 2014

Ahoji, jsem sice snažilka od března ale snad neva že se přidám🙂 Prášky jsme vyhodili začátkem března... ovulka ještě neproběhla, od 12 DC testuji ovulačními testy ale nic.

vera17
31. bře 2014

@lefik02 já jsem na tom podobně jako ty. Od ledna tomu necháváme volný průběh a je březen a zatím nic. Taky jsem si myslela, že to nebude problém, když jsem v životě nebrala antikoncepci ani jiný prášky, že tělo bude "čisté''. Jak to tak čtu, tak se bojím, že jsem se na tu myšlenku mimča moc upla a mooc to řeším a pořád se pozoruju, místo toho abych tomu fakt dala volný průběh a neřešila to, jak jsme měli původně v plánu....ale člověk té hlavě neporučí 🙂

lefik02
31. bře 2014

@vera17 já si právě nemyslím, že bych na to byla upnutá... jako je to několik let zpět, co jsem přítelovi brečela na rameni, že chci miminko atd... poté otěhotněla o tři roky mladší moje sestra, tak jsem to měla jako takovou antikoncepci zadarmo 😀 😀 no a teď jsme si s přítele říkali, že tomu necháme volný průběh... no a minulý týden v pátek jsme na to téma zabrousili... no a přítel už začal mít obavy, že to nebude tak lehké, jak jsme si mysleli atd.. a nedej bože, že bude jeden z nás neplodnej, jde vidět, že už myslel na to nejhorší... 😒 ale to nevadí, já to zae na jednu stranu chápu.. no a co se týče mě, tak samože, když přijde tá potvora jahodová, tak mě to mrzí... a říkám si, že třebas budu jedna z těch, která bude mít MS a přitom nebudu ani vědět, že jsem těhotná... tento měsíc je to totiž všechno úplně zvláštní a já nevím, zda si i přes to, že došla nemám udělat pro klid duše test, nebo počkat další měsíc... člověk by se z toho zbláznil... chtěla bych, aby to bylo jednodcuhé znamení... nemám MS, jsem těhotná.. mám MS nejsem, ale to bych chtěla asi moc.. 😀 😀 😀 a i když nejsem na to upnutá, tak se taky pořád pozoruju.. 😎 😀

vera17
31. bře 2014

@lefik02 já jsem do ledna o mimču vůbec nepřemýšlela, naopak to byl můj přítel kdo s tím začal, že by chtěl být tatínek, že už jsme se konečně přestěhovali do svého, on má už práci blíž k domovu....že nám už ni nebrání, tak jsem mu na to přikývla. Moje starší sestra má petiletýho bobka a to je moje sluníčko, milujuho tak, že si nedokážu ani představit jaká je ta láska mateřská a právě díky němu jsem ani na vlastní nepomyslela. Ale nevím, proč u mě nastal takový obrat...místo toho,abych to brala vklidu, tak přišla MS a já jsem z toho teď smutná a straně mě to mrzí. Já jsem právě před MS měla velký bolesti břicha hlavně v noci až mě to budilo a chodila jsem v noci na malou, večer mi bylo těžko a pálela mě žáha, do toho jsem měla najednou bílý výtok,který normálně nemívám..to vše trvalo přes týden,pak jsem měla 2 dny zpoždění..už jsem myslela,že se zadařilo...ale ta pak příšla MS :(..takže zklamání. Jako nejsem upnutá v právým slova smyslu, zatím nejsem ve fázi, že bych pila čaje, brala vitamíny nebo zkoušela ovulační testy.

lefik02
31. bře 2014

@vera17 u nás byl taky přítel ten, který spustil " volný průběh " jen bych si potřebovala o tom vykládat a nechci moc s ním, protože bych nerada, aby mu to přerostlo přes hlavu, tak vždy sem tam nadhodíme nějaké téma... no a minulý týden jsme byli u kamarádů od přítele, kterým jsme byli minulý rok na svatbě a o svatební noci se jim zadařilo a teď mají krásného maličkatého pipíška... tak jsme si chovali týden staré miminko a bylo to super.. přítel tedy prohlásil " to jsme se teda stavili za těma pravejma na návštěvu " 😀 😀 myslel si, že má doma zavařený 😀 😀 každopádně jak píšeš, taky zatím nejsem ve fázi měření, svíčky atd... beru jen listovku, většinou v týdnu, jelikož o víkendu na to při práci na baráku zapomínám.. 😒 😀 a příchod MS? A zklamání? jako bych už na to byla zvyklá mi přijde.. vždycky si jen řeknu " a cos čekala? že se zadaří hned? " 😀

vera17
31. bře 2014

@lefik02 :D :D :D ti chlapi jsou všeci stejní 🙂 můj si snad myslel, že ženská je plodná pořád. Byl překvapený, že nejsem v tom, tak jsem mu musela vysvětlit, že ženy mají plodné dny a že jsme je asi prošvihli (snad to bude tím). Je sranda, když si vzpomenu na chvilky, kdy jsem vždycky na MS čekala jako na smilování a ten klid v duši, když dorazila a teď??Modlení se, aby se nedostavila.....a teď v sobotu přišla a já jsem si tak nahlas zanadávala a trochu si tím ulevila :D jak píšeš, s přítelem to taky neprobírám vůbec.....teď je 14 dní pryč, takže je ušetřený mého zklamání a ni se mu s tím nesvěřím

lefik02
31. bře 2014

@vera17 bylo to u nás podobně.. 😀 řekla jsem mu, že ať se mu to líbí nebo ne, tak prostě na to skočíme obden 😀 😀 což jsem myslela ze srandy, prostě když je chuť tak na to skočíme... každopádně mi řekl hezkou větu " tak když budeš mít ty své plodné dny, tak mě musíš říct, abychom na to šupli " tak to mě pobavilo 😀 😀 jako vzhledem k tomu, že tu mrchu mám nepravidelnou, tak jsem si do telefonu pořídila aplikaci " womanLog " kde si zadávám co a jak kdy, atd.. no a tam se mi ukazují i plodné dny.. samože je to jen aplikace a organizmus mi může fungovat jinak, takže těžko říct, zda na to spoléhat nebo ne...

vidíš, tak tím nebudeme zatěžovat přítelíčky a budeme si stěžovat tady na " snažilkách " 🙂 🙂

já každopádně držím pěstičky, aby se Vám co nedjříve zadařilo 🙂 🙂

vera17
1. dub 2014

@lefik02 :D :D ti chlapi jsou vážně všichni stejní 🙂 ..přesně jak říkáš, popovídat si o tom a postěžovat si tady a nezatěžovat je 🙂 Děkuji moc!!!A samozřejmě přeji taky hooodně štěstíčka, aby se to povedlo a abychom si už brzo psaly o jiných radostech a starostech 🙂)

lefik02
1. dub 2014

@vera17 ano, ano jsou.. a je vtipné jak až moc 😀 😀 tak dneska s přítelem začínáme běhat, tak budu mít nějakou aktivitu, opravím ještě kolo a budu táááák zaneprázdněná, že nebudu mít čas na nic myslet... krom tedy 8 hod. v práci u pc.. 😀 😀 😀 😀

ivetka16
1. dub 2014

Pravděpodobně další bacilek... 😉

lefik02
1. dub 2014

@ivetka16 jééééé, že by? 🙂 🙂

ivetka16
1. dub 2014

Já doufám, jsem 31 DC, tak budu muset ještě nějaké udělat, aby se mi to potvrdilo.

nolies
1. dub 2014

Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Od února s přítelem pracujeme na druhém miminku. Doufám, že tady chytnu nějakýho bacílka 🙂

nolies
1. dub 2014

@ivetka16 Gratuluju 🙂

snazilka89
1. dub 2014

Ahojky holky, zdravím, taky se snažíme s přítelem o miminko od ledna 2014 a zatím nic.. říkala jste některá své gynekoložce, že jste vysadila HA? 🙂

nolies
1. dub 2014

@snazilka89 Ahojky, já jsem jí to neříkala. Až u nějaké kontroly se mě na to zeptala.

snazilka89
1. dub 2014

@nolies Děkuji za odpověď, ptám se proto, že já jsem jí to taky neříkala, prostě jsme se s přítelem rozhodli.. ale uvidíme jak to půjde 🙂

nolies
1. dub 2014

@snazilka89 Tak to jsme na tom stejně 🙂

snazilka89
1. dub 2014

@nolies Já tomu nevěřím, že by to vyšlo hned na poprvé, ale chtěla bych v tomhle roce "počít" 🙂 kéž by se zadařilo... Přítel by si to moc přál a já samozřejmě taky...

nolies
1. dub 2014

@snazilka89 Tak to máme stejný cíl, taky jsme si řekli do konce roku. Chtěla bych bez nějakýho většího zásahu dr. , ale pokud se to do konce roku nepovede, necháme si pomoct.

snazilka89
1. dub 2014

U mě je ten problém, že mám přítele služebně mimo ČR, jednou za 2 měsíce létá domů, a tak jsem myslela, že by třeba se mohlo snáz povést než to zkoušet každý den, ale tak uvidíme jak se to nakonec podaří a zadaří.. 🙂
Budu ti držet palce, aby ti - vám to vyšlo a nemusela jsi chodit k lékaři..

nolies
1. dub 2014

@snazilka89 Nám první miminko trvalo přes 2 roky právě kvůli tomu, že přítel byl doma taky jen některý víkendy. Od dr. jsem si ani tenkrát moc nenechala pomoct a zadařilo se. Brala jsem jen Utrogestan, žádný testy nic. Tak uvidíme, jak říkáš 🙂 Bereš něco na podporu?

snazilka89
1. dub 2014

@nolies Né né zatím néé, ale chtěla bych pak nasadit nějaké vitamíny nebo něco na doporučení 🙂 jinak mě by měl přítel přijet teď příští týden asi na 4 nebo 5 dní tak uvidíme, moc šancí tomu nedávám, že by se to povedlo, ale nikdy nevíš a věřit se má za každé situace 😀
Tak uvidíme, já jsem ještě relativně mladá mě je 25 a přítelovi 31, tak snad se nám zadaří 🙂)
Tobě moc držím pěsti..

nolies
1. dub 2014

@snazilka89 Myslela jsem bylinky a tak 🙂 Taky mě bylo 25 když jsme začali a příteli 31 a povedlo se 🙂 Letos mě bude 30 a vždycky jsem chtěla děti stihnout do 30 🙂 A co ty víš, třeba zrovna se to povede.

snazilka89
1. dub 2014

Jo joo přesně doufám v to, že se to povede, moc bych si to přála 🙂 Né né bylinky zatím ne.. Jé no vidíš tak jsme na tom stejně akorát ty už jedno mimi máš doma 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru