Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

danielka1985
3. únor 2014

@liskaa ahojky,tak nemusíš brát prášky, jez hodně zeleniny a přísun budeš mít přírodnější🙂

@viwy taky jsem nevěděla o tom čaji🙂..jinak já mam min. 11 dní..takžee se taky nechám překvapit, obzvlášt kvůli tomu ,že jsem měla před cyklem špinění a jednodenní slabou ms,a pak zase špinění slabé..takže jsem taky napnutá jak kšandy,zda se ms dostaví🙂

danielka1985
3. únor 2014

@vikky999 já mám 18 DC,takže si taky počkám.ale ms byla děsně slabá, špinění a pak jednodenní slabé krvácení,tak jsem zvědavá jestli dojde další:D

danielka1985
3. únor 2014

@katynka1
@kakamilca
ahojte, tak to držím palečky,aby to vyšlo..my to necháváme náhodě..a mazlinkujeme se, když máme chuť🙂

heduskak
3. únor 2014

poslední prášek jsem si brala 6.ledna tak jsem zvědavá za jak dlouho se nám to povede 🙂 doufáme že brzo 🙂

katynka1
3. únor 2014

@danielka1985
Děkuji, tak také držim palečky, hlavně nic nehrotit 🙂

kakamilca
3. únor 2014

@danielka1985 Děkuji. Také držím palečky. U nás je problém ten, že já mám teď chuť pořád a nejen teď když vím, že o něco jde, ale trvá to už tak 3 měsíce zpátky takže v podstatě můžu kdykoliv 😀 Takže když vím, že mám právě prostředek cyklu tak je to o to silnější. Já za to nemůžu 😅

danielka1985
3. únor 2014

@kakamilca hihi...tak to já mám chut furt:D..jen ten můj je línej:D

kakamilca
3. únor 2014

@danielka1985 😀 Manžel odjel taky na víkend k rodičům, aby měl ode mě chvíli klid 😀 Teď tiše vzpomíná na období, kdy jsme spolu spali třeba jen 1x za 14dní 😀 jsem mu ale říkala ať si to teď užívá, protože jestli to klapne tak pak určitě nastane období, kdy bude dlouho bez sexu 😅

verrrick
3. únor 2014

Ahoj všem holky. 🙂
Snad nevadí, když zde napíšu o menší radu.. Jak už jsem zde psala, s přítelem se snažíme o mimčo krátce, a to od ledna. Jsem momentálně 28 DC, menstruace zatím nikde, ale v 25 DC jsem začala lehce krvácet ( ale jen ten den a až moc krátce ).. Břicho bolí už tři dny jako při normální menstruaci a kde nic, tu nic.. Někde jsem se dočetla, že jedním z prvních příznaků těhotenství bývá krvácení 12. den od početí.. a to by i u mě sedělo, dokonce přesně na den! 😀 Jen jsem se chtěla svěřit a poptat se i vás, jestli třeba nemáte některá podobnou zkušenost.. U prvního těhu jsem nepoznala VŮBEC nic, menstruovala jsem dokonce až do 5.měsíce těhotenství + žádné další příznaky.. Budu moc ráda za jakoukoli radu. Mějte krásný den ženy 🙂

danielka1985
3. únor 2014

@kakamilca hihi..ten můj je zase rád, že zítra jde na 24h do práce, a že si odpočine,i další den, takže dva dny bude mít klid, pač dneska ho ještě prubnu:D..jistota je jistota:D

danielka1985
3. únor 2014

@verrrick a co třeba zkusit testík..já jsem v tomhle zelenáč, pač ještě jsem nerodila a nezažila těhotenství..zkus testík a uvidíš🙂

kakamilca
3. únor 2014

@danielka1985 No já se obávám, že já ho dneska asi nepřesvědčím 😀 Mám dost práce teď se školou tak myslím, že bude dlouhá noc ale asi u počítače 😠 Budu to muset nechat na zítra 😅 To už i manžel bude v té správné kondici 😀

verrrick
3. únor 2014

@danielka1985 Určitě vyzkouším, během tohoto týdne. Dám tomu ještě čas, kdoví, možná se menstruace ještě dostaví.. Testík už mám doma, v šuplíku, zatím odolávám 😀 Moc děkuji za odpověď ;)

danielka1985
3. únor 2014

@kakamilca hihi..no on mě prubnul včera ráno,tak já chci dnes večer:D...uvidím jak pořídím, snad to zase neskončí tak, jako vždy, že budu na něm..je trochu línej:D

kakamilca
3. únor 2014

@danielka1985 Co jsem četla tak to není zrovna ideální poloha pro otěhotnění 😀 😀 😀 Jooo u nás jsem líná já 😕 😀 😀 😀

kakamilca
3. únor 2014

@danielka1985 Jinak jsem koukala, že se taky jmenuješ Kamila a jsi stejnej ročník jo? Jaký měsíc - jen pro zajímavost 😕 a odkud jsi?

liskaa
3. únor 2014

@danielka1985 jenze ja kdybych nemusela tak ty prasky nezobu..,, ☹

danielka1985
3. únor 2014

@kakamilca tjn..ale co naděláš..jsem z Mostu a páteho května:D..a ty?

danielka1985
3. únor 2014

@liskaa no, já je taky musím kvůli krvi, mám leiden,sice bez náznaků,ale mam vadne geny:-/

@kakamilca jinak pokud to nevyjde, tak to by byl pech:D

kakulenka1
3. únor 2014

snažilky, řídila jsete se některá podle ovu kalendáře na netu? ja jen že testy mám taky ale příjde mi zbytečné testovat když manža v neděli odjíždí na tyden pryč ( podle kalendáře v nejlepší dny 😀 ) tak se jen ptám 🙂

domca89
3. únor 2014

Neustále mě bolí podbřišek, jsem náladová a k nesnesení a MS byla hrozně slabá. Tak uvidíme.

urmakart
3. únor 2014

Mně ty ovulační kalendáře nebo kalkulačky přijdou k ničemu...vždyť to snad pokaždý ukáze ovulaci uprostřed cyklu +-pár dní k tomu.... a nemlůže to internet poznat podle jedné ms... 😀

ruzicka_2
3. únor 2014

hojky jmenuji se Miša je mi 28 let bydlim v praze , mam od narozeni hendikep je to DMO chodim o holi a mam jednu nozku kratsi . Asi si budete rikat proc jsem hledala zrovna u vas modreho konika snazime se s pritelem o mimi za dva mesice to bude rok co se o to male snazime ☹ zatim se nedari ale tento mesic me to napina Ms mi nedorazila uz desaty den .Testy jsem si ze zacatku delavala ale nebyli moc spolehlive mam totiz nizkou hcg v moci takze me to vzdy sklamalo proto mam obavy si tento test udelat ze budu smutna , moc mi drzte palecky aby se mi vytouzene stesticko zadarilo moc budu rada za vase rady a brzy doufam ze se s Vami podelim o stastnou zpravicku . Sjakymi znackami testy mate zkusenost přeji pekny večer a dekuji za odpovedi. 😉

danielka1985
3. únor 2014

@ruzicka_2 ahojky..já jsem taky napjatá jak kšandy, pač min. ms byla jeden den slaba a pak jen špinění, a test byl negativni,gyndař mi řekl,at si ho udělám za týden, a taky se bojím, je to už 18 od slabé ms..takže čekám jestli dorazí mrcha,ale počkám si minimálně 10dní.-/

danielka1985
3. únor 2014

@domca89 já měla to samé a čekám,jestli přijde ta další ms🙂

kristynaa2
3. únor 2014

@danielka1985 já mám taky Leidena... zatím bez nějakých obtíží, jen mám trošku strach, na genetice mě vyděsili s různýma variantama, co vše se může stát... ale říkám si, že se to může stát i bez téhle blbé nemoci, tak si to moc nepřipouštím.... jsi homozygot nebo heterozygot?

danielka1985
3. únor 2014

@kristynaa2 heterozygot, po mámě..a zjistilo se to náhodou:-/..příznaky nemám žádné

viwy
3. únor 2014

@danielka1985 😉 tak držím päste, nech všetko vyjde ako ma a sú tam 2 // 😉

viwy
3. únor 2014

@domca89 bolesti v podbrušku pociťujem aj ja a o nafúknutí brucha ani nehovorím 😀 no snáď by to boli prvé príznaky!!! a k tomu sa mi zdá, že som viac unavená, zvýšená citlivosť na pachy... no len neviem či si to všetko len nenahováram.. mám pocit, že sa až veľmi kontrolujem a veci ktoré mi prišli niekedy normálne odrazu pripisujem k tehu 😀 😅 možno by to chcelo aby som trošku vypla 😕

kakamilca
3. únor 2014

Holky myslíte, že je možné cítit jeden den po sexu "něco" jinak. Jsem nafouklá a mám takový citlivější podbřišek. Že bych byla těhotná po prvním stoprocentním pokusu? To se mi moc nechce věřit. Každopádně s MS jsem nikdy neměla problém. Vždy přišla přesně i po 10ti letém vysazení prášků. Myslíte, že je to možný? Je to divný. K tomu mám teda bezbarvý výtok, ale to úplně nevím jestli se to k tomu může připisovat... 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru