Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

domca89
24. led 2014

@martinakl test jsem si nedělala, už jsem se jednou zklamala, tak teď na to nespěchám.

@kakulenka1 Děkuji....

Ale dámy, bohužel těhu nejsem. Protože jsem špatně brala ty prášky a kvůli tomu se prý MS posunula. ☹

anetkaance
24. led 2014

Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Já už jedno dítko mám. V březnu jí budou dva roky a teď jsme se rozhodli o druhé a tenhle první měsíc to nevyšlo :( Ale snad příště. Dnes jsem byla u nového doktora a doporučil mi femibion. U prvního těhu jsem nejedla antikoncepci skoro rok a jednou jsme nepočítali plodné a neplodné dny a naše malá náhodička je tady. Ale při porodu mi zjistili (malá šla císařem), že mám jednorohou dělohu a jsou tam jistá rizika. Hlavně potratů :(

susanne88
24. led 2014

@chrobacik13 nadšenec těhu testů...dík...:D to je teda přezdívka....🙂 no já nevím, když mi ta kartářka řekla, že se to povede až na podzim, tak tomu nějak nevěřím, že se to povedlo...:( ale zkusím to hned ráno....a uvidíme...🙂

susanne88
24. led 2014

@zuzajda20 kjj kéžby se to brzo podařilo...🙂

vikky999
autor
25. led 2014

Ahoj holky, tak jaké jsou novinky? Nevíte, kdy je na těhu testu vidět výsledek aspon trošku? Vím, že by se mělo dělat až po vynechání mrchy, ale spíš by mě zajímalo, jak dlouho po sexu? Stačí dva týdny, aby bylo něco vidět?? 🙂

ivet1987
25. led 2014

@vikky999 ahoj, dva týdny po ovulaci určitě 🙂 Ale nebuď zklamaná pokud ještě nepůjde nic vidět.

karlos12
25. led 2014

Ahoj holky, také bych se chtěla přidat.Chtěla jsem brát celé snažení s nadhledem a užívat si to, ale 23.1. jsem dostala menstruaci a 24.1. přestala.To se mi nikdy nestalo.Teď mi hlavou putují pouze omezené myšlenky, zda nejsem těhotná.Snažím se si opakovat ' je to brzo '.Čekaly byste do další menstr., nebo byste udělali s odstupem času těst?Jsem nerozhodná.Moc děkuji a držím nám všem pěsti.K

kvakiela23
26. led 2014

@vikky999 Ahoj,ráda bych se k vám přidala.Jsem maminkou dvouleté Kačenky a od ledna tohoto roku se snažíme o dalšího člena rodiny a sourozence Kačenky.Jsem na tom tak že se intenzivně snažíme,ovulace u mě proběhla +- 4.1.2014 a MS měla dorazit 20.1.2014 a dnes ještě nic,pobolívá mě břicho,záda i prsa které mám dost zvětšená.Tak doufám že se nám tak pěkně zadařilo 😀 😀 😀 Když jsme chtěli první dítě otěhotněla jsem druhý měsíc snažení.Tak drže palečky aby na testu byli //,i když s ním ještě pár dní počkám. 😔 😔

jaropa
26. led 2014

Ahoj holky, můžu se k vám také přidat 🙂 ? Snažíme se již po druhé - revize 29.2.2012, rok 2013 nějaká léčiva a rok 2014 bude snad tím šťastným 🙂
Kvakiel - už bych udělala testík 😀

Já jsem měla pozitivní ovu test 20.1., snažili jsme se 18., 20. asi i dvakrát a pak až 24., protože byl mužejk pryč. Co myslíte? Mršku mám rozházenou, jednou 30, jednou 49 dní. Tak mi držte pěsti 🙂 J.

liskaa
26. led 2014

Ahoj, my se snazime uz od srpna 2013 a zatim nic..☹ po vysazeni antikoncepce mam problem pravidelne dostavat menses,takze mi doktor predepsal Proveru...po 3 mesicich jsem ji vysadila,ale bohuzel MS sama neprichazi,takze mi byla opet predepsana. A k tomu mi gynekolog napsal minuly tyden Clostilbegyt,ktery odedneska beru...tak sem na to zvedava, ale nechci na to moc myslet,rikam si nebudu to tak hrotit jako doposud...

eviks
26. led 2014

@liskaa Ahoj, nic si z toho nedelej, my to tak nejak zkouseli od brezna 13 a v listopadu mi teprve prisli na to, ze vubec neovuluji, menses sem mela take strasne nepravidelny cca 40-50 dni, brala sem neco jako proveru, ale to jen vyvola umele menses, k otehotneni to nepomuze, ten clostil by mel zabrat, ja mela ted prvni cyklus a i kdyz to asi nevyslo tak mi konecne pekne dozral folikul a byla sance. Tak nakonec celkove snazeni pocitam az od tohoto mesice protoze to predtim nemelo zadny vyznam, akorat sem se stresovala...

liskaa
27. led 2014

@eviks Ahoj, uz se kvuli tomu stresovat nechci....to je dalsi duvod proc to pak nejde..ale muj doktor mi clostil predepsal aniz by zjistil jestli ovuluju nebo ne...verim mu je to vyborny doktor,takze beru od vcerejska jednu tabletu...jen doufam aby z toho treba nebyla trojcata.....:-/

eviks
27. led 2014

@liskaa jedna tableta je slabe davkovani, takze pokud nemas vylozene PCO nemelo by to nic udelat. Jdes v prubehu cyklu na prohlidku?

liskaa
27. led 2014

@eviks Ne, nejdu,tady zensky pisou,ze chodi kdyz opravdu chteji vedet jestli po clostilu ovuluji...

chrobacik13
27. led 2014

@ircas1978
@susanne88
@aneetkka1 Holky kdepak se flákáte 🙂 Co novýho?

lenkasaf
27. led 2014

Ahoj holky, můžu se k vám přidat ? S přítelem se snažíme o naše první děťátko, tak snad se v dohledné době zadaří. Moc bychom si ho oba přáli. 🙂

aneetkka1
27. led 2014

@chrobacik13 ženooo ahojky 🙂)

ircas1978
27. led 2014

@chrobacik13 ahojky 🙂 my jsme se stehovali,tak jsem nemela moc casu.... 🙂 🙂 no jinak mrcha se u me dostavila 20 ledna a ted cekam na ovu a jedeme dalsí kolo .....

teraolli
27. led 2014

Ahoj holky, mám dva dny zpoždění, břicho nafouklé (jinak docela OK) a test je negativní ☹ . Mám teprve 1 měsíc od vysazení HA, takže to jsou asi rozbouřené hormony.....

chrobacik13
27. led 2014

@aneetkka1 Ahooooj,tak co,už je vše ok? 🙂
@ircas1978 Tak si to alespon' pořádně nacvičíte 😀 Závidím stěhování,taky bych se už stěhovala do vlastního ☹

ircas1978
27. led 2014

@chrobacik13 no jo ale my se nestehovali do vlastního bohuzel...ale jen do vetsího bytu z 2kk do 3+1...

chrobacik13
27. led 2014

@ircas1978 Aha,tak to jo,ale alespon' budete mít víc místa 🙂

surri
27. led 2014

Ahoooj všem snažilkám 🙂 my se snažíme od října 2013 a nic stále ... Tento mesic mám ale zastání podezření 🙂))))
5.1 je každopádně nečekáme ! :D
Hodne štěstí všem 🙂

kristynaa2
27. led 2014

@karlos12 ahoj, já to mám úplně stejně.. MS v sobotu a v neděli už nic.... taky jsem z toho poněkud "vykulená".. tak přemýšlím, co teď...

karlos12
27. led 2014

Ahoj,tak to jsem ráda,že nejsem sama.Ale jedna holka z práce to má takto celou dobu po vysazení antikoncepce,ale po 3-5 dnech to má úplně normálně.Tak ještě počkam a když nic nebude do středy,jdu pro test.Jeden nás finančně nepoloží.I kdyby nic,budu mít jistotu.Ale dle vyprávění jiné kolegině bych mohla být těhotná.To by bylo super.Držím pěsti,snad budeme mít štěstí.Hezký večer,K

kristynaa2
27. led 2014

@karlos12 Jéééé, kéž by... já právě HA nikdy nebrala, nemůžu kvůli Leidenovi, a cyklus mývám pravidelný.. tak uvidím... taky zkusím počkat do středy a taky udělám test

eviks
27. led 2014

@liskaa ta prohlidka je prave myslena spis aby se "nezadarilo" prilis🙂 a nebyly z toho potom ty trojcata, ale snad to bude vse v poradku! Drzim palce

spirulina
27. led 2014

ahoj a všem přeju ať se zadaří počít miminka, tak jak si přejete 🙂

já už mám doma dvě holčičky, 5ti a 2letou. myslela jsem si, že stačí, ale oba s mužem jsme zjistili, že toužíme po dalším miminku. takže se teď budeme snažit počít miminko 🙂
první jsme počali hned, na druhé početí jsme čekali 3 měsíce, zjistila, jsem, že musím odstavit, že přes kojení neotěhotním. teď mne to tedy také čeká, ale ani mi to nevadí - myslím, že už jsme na odstavení obě s mladší dcerkou připravené 🙂

spirulina
27. led 2014

doufala jsem, že jsem už těhotná, ale právě jsem začala špinit a předpokládám, že to bude standardní MS... no ale třeba to bude jen špinění při hnízdění, jeden nikdy neví 🙂

martinakl
27. led 2014

Ahoj holky. Moc tu ted nejsem. Stehovali jsme se a jsme zatim bez netu. Ale.. nemylila jsem se,kdyz jsem tu psala,ze jsem presvedcena o tom,ze jsem v tom. Ms sice minuly ryden dosla,ale dnes na testu dalnice 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru