Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

kakamilca
14. únor 2014

No jo holky dneska Valentýn ;) máte nějaký plány na dnešek? Já asi nic vytvářet nebudu, protože jsem nemocná takže jediné co, že manželovi udělám večeři až přijde z práce 😀 Stejně pak jede na mysliveckou schůzi takže dneska z toho nic nebude. Každopádně stejně už 3 noci spíme odděleně - má nemoc je virového původu takže se nechce nakazit - takhle tu rodinu asi nevybudujeme 😀 😀 😀

katynka1
14. únor 2014

@kakamilca Jééé ten tvůj je taky myslivec? 🙂

kakamilca
14. únor 2014

@katynka1 ano ano 😕 😀

katynka1
14. únor 2014

@kakamilca To pro něho musí být muka, když je zítra úplněk a má virózku 😒 přítel střelil předevčírem kňourka 🙂

kakamilca
14. únor 2014

@katynka1 Virózu mám já 😀 No on je teď takovej bezprizorní myslivec takže nemá moc kde střílet. Střílel u našich, ale odstěhovali jsme se trošku dál takže tam už nemyslivčí, ale na schůzi tam radši jede, aby viděl kamarády a tak ;) Jooo taky jsem včera poslouchala, že je krásnej měsíc... 😀 Měl zálusk jet ke kamarádovi na prase včera, ale nakonec zůstal doma.

chrobacik13
14. únor 2014

@susanne88 Nepřipravuju nic 😎 pročpak?Akorát mají Samince přivézt televizi do pokojíčku tak se těším 😀 😀

susanne88
14. únor 2014

@chrobacik13 no paráda, tak už bude jako velká holka mít TV v pokoji jo....:D no teeeda....🙂🙂
no my slavíme, jjá teď dodělávám véču...ložnice je romanticky připravená....mám ovulaci, tak to by bylo aby se to nepovedlo...🙂ještě nachystám stůl, tedy prostřu a budu čekat na muže...🙂 a na dovaření véči....🙂

chrobacik13
14. únor 2014

😀 Jéé tak to je krááásný 😀 My jsme taky si vždycky dali dárečky a nějaký romantikuš večer,ale tento rok nás to nějak nebere 😝 nevím proč..sama se divím,vždy jsem připravila nejaké překvápko,drahoušek zase krásný dárek,ale ted' nic 🙂 Noo má televizi,protože čekám,až ta co máme v obýváku doslouží,tak abychom měli rezervu,chudinka naše máme velikou televizi tak jsem nechtěla v pokojíčku,ale když dosluhuje tak co 😉

viwy
14. únor 2014

ahoj holky, mne to nedalo a dnes som si spravila ešte test 😀 čo keby náhodou...! už keď je ten Valentín, tak o to by bol krajší keby tam boli 2 // a ráno na testíku "duch" síce druhá čiarka dosť nevýrazná, ale je tam 🙂 takže zajtra bežím kúpiť nový a iný test a testnem ešte v nedeľu 😅 myslím, že to vyšlo a dnešný deň si krásne užívame a užijeme... prajem všetkým krásny romantický večer 😉 😉 😉 a mrcha mešká 3 deň!

jaropa
15. únor 2014

@ivet1987 ovu jsem nezaregistrovala, takže vůbec nevím jestli proběhla..

kakamilca
15. únor 2014

@viwy tak to velka gratulace 😉 jen si to uzivejte.vzdyt je to nadherny!

kakamilca
15. únor 2014

No holky me zase zacinaj bolet prsa a citim podbrisek stejne jako pred MS takze si myslim ze nic.ale ono asi lepsi protoze od utery beru antibiotika a to pro budouci plod asi taky neni dobry takze to nebudeme hrotit a zacneme pristi mesic.ono i lepsi kdyby to vyslo az dyl tak bych se asi nezlobila 😅

vikky999
autor
15. únor 2014

@viwy strasne moc gratuluju. Jeeee 😉😉😉😉

ivet1987
15. únor 2014

Páni, že bych se dočkala a nemusela k doktorce? 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987

kakulenka1
15. únor 2014

@viwy obrovská gratulace 🙂

ladyes
15. únor 2014

Ahoj holky pridavam se k Vam 🙂 rekli jsme si ze to zkusime 🙂 PM 1-5.2 v noci na 14.2. A pote vecer OPL co myslite mohlo by to vyjit ? Podle kalendare jsem mela mit OD 🙂 dekujiii

domca89
15. únor 2014

Ahoj holky, tak já stále nic, pořád bolest podbřišku, k tomu provera a jinak nic, mě mrskne

ellenie
15. únor 2014

ahojte, mozem sa k vam pridat? 🙂 PM 19.1., momentalne som 28 DC, mrcha zatial nikde, ale ani pozitivny TT ☹ Skusim znova zajtra 🙂

anit_001
16. únor 2014

@ellenie @ladyes Ahoj holky, vítejte 🙂

anit_001
16. únor 2014

Tak jsem to dnes nevydržela a udělala si test... no a? nic 😒 Ale ještě je stejně brzo. Zkusím vydržet do středy 🙂

@ellenie Zkoušela jsi to dnes?

ellenie
16. únor 2014

@anit_001 ahoj, ano skusila som to pred chvilkou, ale stale ziadne //, skusim este o 2 dni a uvidime 🙂 ale zacinam mat take pobolievanie v podbrusku akokeby som to mala dostat, tak neviem...

anit_001
16. únor 2014

@ellenie Tak pobolívání v podbřišku může být i těhu příznak, uvidíš no. Snad se zadaří 🙂

danielka1985
16. únor 2014

ahojky..tak furt mám spoždění, pokud do středy nedorazí, tak udělám test🙂

anit_001
16. únor 2014

@danielka1985 To už máš celkem dlouhý zpoždění, to klapne 😉

l_baruska
16. únor 2014

tak mám 5 dní do MS a maličko špiním, tak nevím ☹

gabulkapost
16. únor 2014

Ahoj, taky se k vám přidávám 🙂 snažíme se od Mikuláše 😀 takže 6.12. a pořád nic, první měsíc jsem to dostala 39dc a ten další 43dc...takže jsem spíš žádnou ovulaci ani neměla, když jsou ty cykly tak dlouhé ☹ přítí týden jdu k doktorce, jestli by mi to nemohla nějak upravit...ach jo

l_baruska
16. únor 2014

@ladyes
@ellenie hodně štěstí, vítejte 😉

danielka1985
16. únor 2014

@anit_001 no, dle tabulky bych byla 4t+2, pokud to vyšlo..ale zítra je den mé nejdelší ms za celý můj život..takže se uvidí, zda mě mrcha dožene nebo ne🙂

danielka1985
16. únor 2014

@l_baruska třeba to je zahnizdování🙂

danielka1985
16. únor 2014

@anit_001 a jak si na tom ted ty?jinak mám žravou, hlad mám, jinak mi nic není, jen trochu zvětšená prsa..ale žádné bolesti, žedný tlaky, nic..jen bych ted jedla vše..před chvili jsem snědla hranolky se sýrem a mám zase hlad:D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru