Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
26. kvě 2014

@enalga zkoušela jsi pít ten konth. čaj?

enalga
26. kvě 2014

@lennaaa Špiním vždy 1-2 dny přes MS. No 7 DPO jsem měla slabě pozitivní test ale včera ráno už byl sněhobílý a dneska taky ☹

enalga
26. kvě 2014

@lennaaa já ho pít nebudu, nikdy jsem nic takovýho nepotřebovala a otěhotněla jsem prakticky hned. Teď zkusíme taktiku, kterou mi doporučila doktorka - prostě 15 dní abstinence v sexu a pak v ovulaci denně. A ještě si koupíme ten lubrikant přátelský ke spermiím... ale přestávám už opravdu věřit, že to půjde ☹

hanule89
26. kvě 2014

@hanulka184 moc gratuluji a budu držet palečky ať tam jsou prcci dva 🙂

hanulka184
26. kvě 2014

@lennaaa Jj,probíraly se tu 🙂 No,uvidíme.Třeba z toho nic nebude.Třeba ta jedna dutinka fakt zanikne a bude z toho jen jedno... 🙂

hanulka184
26. kvě 2014

@hanule89 děkuju moc,Hani 🙂 No,jestli z toho fakt budou dvojčata,tak mě trefí 😅 😅 😅

hanule89
26. kvě 2014

@hanulka184 tak zase budeš mít dvojnásobnou radost 🙂 ale jinak ti to nezavidím 😉 😉

hanulka184
26. kvě 2014

@hanule89 No...ale i dvojnásobnou starost 😀 Kdyby už jsme doma jednu princeznu neměli,tak bych to tak neřešila,ikdyž i tak mam z toho hrůzu.Ale jedno dítě už máme,chtěli jsme druhý a nakonec z toho možná budou tři 😀 😀 No,pokud to tak bude,tak se nedá nic dělat a museli bysme to zvládnout.... 😎

lennaaa
26. kvě 2014

@enalga neboj, půjde to...už jen to je znamení že 7 dpo jsi měla slabě pozitivní,asi se to neuchytilo 😒 příště se už určitě zadaří ! ten slabý pozit tt byl předvoj... 😉

enalga
26. kvě 2014

@lennaaa Jak jsem psala na svém fotoblogu, dám do toho teď všechno, a už to sakra musí jít, vždyť tohle věčný jo a ne je na palici....

lennaaa
26. kvě 2014

@enalga jj věřím že to čekání je dlouhý a nekonečný.ale půl rok není opravdu zatím nic - vím tohle tě nezajímá 😀 já čekala ale o 5 měsíců déle...prostě do toho roka to někteří doktoři ani řešit moc nechtějí..je to normální ,,čekací doba,, ale opravdu si myslím že ten slabej pozit. test je dobrý znamení. makuka88 to měla taky jeden měsíc biochem. a za 2 měsíce to tam bylo 😉

enalga
26. kvě 2014

@lennaaa Budu doufat, že máš pravdu. Já vím, že půlrok nic neznamená, ale přeci jen nejsem na tenhle typ čekání zvyklá, prostě u mně to vždycky bylo " hup na krávu, už je tele" a bylo to... a teď je to na palici ☹

lennaaa
26. kvě 2014

@enalga to jsi měla opravdu velké štěstí, že jsi to tak měla...protože tohle slýchávám čím dál méně, že se zadaří hned.je to pomalu vzácnost.myslím že do těch 2 měsíců to bude 😉

enalga
26. kvě 2014

@lennaaa Tak o první dceru jsme se ani nepokoušeli, protě to najednou bylo... o druhou dcerku už ano, trvalo to asi 2 měsíce, ale nepamatuju si, že bych to takhle řešila. Synek byl spíš " nehoda" na dovolené, jednou jsme se spolu vyspali po nějaký hádce a za 14 dní jsme měla pozitivní TT. A to bylo 3 měsíce po tom, co jsem byla na interrupci :-/

enalga
26. kvě 2014

@lennaaa Na mně asi opravdu platí " nepřemejšlet, neřešit" ale teď je to jako rozjetej vlak, to nejde jen tak zastavit ☹

nolies
26. kvě 2014

@hanulka184 Ahojky Hani, snad se druhé miminko udrží a budeš mít krásná dvojčátka. Ikdyž to bude pěkná makačka 🙂

nolies
26. kvě 2014

Ahojky holky, tak jsem dorazila z ultrazvuku. Na něm byla vidět malá dutinka a vysoká sliznice. Je to opravdu hodně v začátku. Fotku jsem si ani nebrala, protože na ní nebylo nic moc vidět. Kontrolu mám 12.06. 🙂

lennaaa
26. kvě 2014

@nolies tak to už určo něco uvidíš 🙂 já si taky v 5tt nebrala fotku mini dutinky

nolies
26. kvě 2014

@lennaaa Mohlo by už být i srdíčko. Ale těch pár dní bude zase dlouhých 😀 Ty máš kdy kontrolu?

lennaaa
26. kvě 2014

@nolies já jdu ve čtvrtek v 10h. nemůžu dočkat 😵

nolies
26. kvě 2014

@lennaaa Jéé tak to na tebe budu moc myslet, už bude možná srdíčko 🙂

lennaaa
26. kvě 2014

@nolies no uvidíme, hlavně ať je vše ok.

nolies
26. kvě 2014

@lennaaa Bude neboj. Minimálně tam bude velká tečka 🙂

lennaaa
26. kvě 2014

@nolies 😀 před 2 týdnama byla malá tečka teď bude velká tečka. jak se dnes daří?

nolies
26. kvě 2014

@lennaaa Výborně. Bolesti a nevolnosti žádný 🙂 A co ty?

lennaaa
26. kvě 2014

@nolies tak všelijak...víš jak pořád stejný. 🙂 lépe pak zas hůř.ale už jsem zvykla 🙂

nolies
26. kvě 2014

@lennaaa Bude líp, neboj. 🙂

nolies
27. kvě 2014

Ahojky holky, jak se dneska máte?

verunka_korunka
27. kvě 2014

@enalga Taky si rikam kdyby slo tu hlavu vypnout bylo by mozna lip 🙂
Uz vymyslim jak se zabavit abych na to nemyslela... Asi zacnu planovat nejakou dovolenou, zkus si taky neco najit 🙂 i kdyz ty mas doma asi o zabavu postarano...

nolies
27. kvě 2014

@hanule89 Ahojky Hani, tak jak to s tebou vypadá?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru