Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
11. čer 2014

@nolies a zítra hoď fotečku, jsem zvědavá...bud na tebe moc a moc myslet 🙂

nolies
11. čer 2014

@lennaaa Děkuju. Dám ji sem hned, jak dorazím domů (kolem oběda) 🙂 A ty už máš další ultrazvuk až ten NT, že?

nolies
11. čer 2014

@lennaaa Asi by to s malým nic neudělalo, nevím. Ale tebe by nemohli léčit...

lennaaa
11. čer 2014

@nolies já jdu k mojí dr za týden ve čtvrtek a nevím jestli bude dělat i ultz.ale tak dělala ho zatím vždy.no a Nt jdu 1.7. vlastně 4 dny od dr.

nolies
11. čer 2014

@lennaaa Nejdeš náhodou na odběry? To se UTZ nedělá. 😉

lennaaa
11. čer 2014

@nolies no krev a moč.to mě jako nebude vůbec ani prohlížet?

nolies
11. čer 2014

@lennaaa No myslím, že ne. Aspoň moje dr. udělá jen tohle.

lennaaa
11. čer 2014

holky s něčím se vám musím svěřit,asi si řeknete že jsem praštěná,ale já za to nemůžu..jak mám ty nevolnosti a pořád je mi zle celé dny,tak jsem zjistila že se to vždy zhorší,když se poddívám na fotku z utz od toho malého...prostě mi připadá že vše co je spojeno s těhu ( nebudete mi věřit ale někdy i jak jdu tady tak mi je hůř ) tak mi přihorší jakoby...normálně i můj pavel jak se ke mě přiblíží,cítím jeho dech,nebo přítomnost tak mě víc natáhne.asi to může působit směšně,ale celkem mě to děsí a vadí mi to že to tak je.dneska mě zas uplně natahovalo, tak jsem se to snažila vyvolat, ať už se mi uleví - vzpomněla jsem si na mojeho chlopa - a bylo to venku....já nevim to snad není normální, ne?!!nechci aby mi to malé a manžel vyvolávali zvracení...proč to tak je??!!přece nejsem blázen...pozoruju to na sobě delší dobu totiž,není to žádná nárazovka.co vy na to? ☹ jako není to vždy,ale jak to na mě jde tak mi to přihorší...není to zas tak že by mi bylo fajn,já si na ně vzpoměla a bylo mi blbě.to ne.jen jak je mi zle,tak mi ,,oni,, vadí nějak víc ☹

makuka88
12. čer 2014

@lennaaa Teda Leni to je zajímavé... Stava se to, ze je ženským blbe z jejich chlapa v dobe těhotenství..al e z malého ? Ja na tu fotku koukám furt!!!! A usmivam se 🙂 je to hodne o psychice ... ja dokonce znám knížku kde pani pise proc ženy zvraci v těhotenství, ale někomu to může přijít jako blbost tak to nesirim dal 😀

lennaaa
12. čer 2014

@makuka88 jako taky tu fotku sleduju a jinak mi nevadí,ale jakmile to na mě přijde tak mi připadá že se mi přihorší...ale zas asi i jakmile si v ten moment vzpomenu třeba jen na paštiku,tak mě taky natáhne 😀 asi kdybych si vzpomněla na cokoliv tak to přijde..to zas ai jo.ale z mojeho chlapa mi taky není nadvakrát....si připadám divná...

lennaaa
12. čer 2014

@makuka88 tu knížku bych si teda docela ráda přečetla,možná bych si nepřipadala tak divně... 😒 já nevím,asi je to normální...já jen doufám že to brzy přejde 😒

enalga
12. čer 2014

Dnes mám ovulku, posnažili jsme včera, dneska to prý taky bude " hustý" a zítra pojistíme... tak uvidíme 26.6. zda to vyšlo, nebo to zas někam odsuneme 🙂 Držte nám pěsti 🙂

lennaaa
12. čer 2014

@enalga držímeee 🙂

nolies
12. čer 2014

@lennaaa Ahojky Leni, těhotenství je pro ženu hodně emočně a fyzicky náročné. Hlavně u prvního těhu, pro tělo je to něco novýho, tak se s tím pere po svým. Neboj, nejseš divná a brzo tohle všechno přejde. Nemáš daleko do druhýho trimestru a ten je (věř mi) krásný a všechno se to otočí. 🙂

nolies
12. čer 2014

Tak holky, dorazila jsem od Dr. a....miminkovi krásně tluče srdíčko 🙂 Jupííí. Vypadá jak sněhuláček 🙂 Je trošinku větší než podle MS - ale to už dávno vím 😀 Fotku sem hodím, jak Tobík usne.

makuka88
12. čer 2014

@enalga držím !! Hodně štěstí 🙂
@nolies
@lennaaa mam novou fotku a průkazku. Mimčo má 2,2cm 🙂 9tt

nolies
12. čer 2014

@makuka88 Jéé, ty se máš, že máš tolik fotek 🙂 Jsem moc ráda, že je mimi v pořádku 🙂

makuka88
12. čer 2014

@nolies ja mu taky říkala sněhulák 😀 tak pak hazej!! 🙂

nolies
12. čer 2014

@makuka88 Moc tam toho nejde vidět, ale hodím. Škoda, že nemají dr. lepší ultrazvuky. A ty sem taky hoď. Hlavně, aby už u tebe bylo všechno v pořádku a nemělas takový nervy 😒

makuka88
12. čer 2014

@nolies po dnesku s prukazkou v ruce už nervy nejsou. Kdy jdeš na další ? Ja 10.7. s přítelem 🙂

nolies
12. čer 2014

@makuka88 Na ultrazvuk jdu až 21.07 na NT sreening s přítelem a s Tobíkem 🙂 Průkazku už taky mám 🙂

nolies
12. čer 2014
makuka88
12. čer 2014

@nolies to je krasavec !!! Juuu super 🙂

nolies
12. čer 2014

@makuka88 takovej sněhuláček 🙂 Už se těším na ten NT - tam bude krásně vidět.

nolies
12. čer 2014

@makuka88 A teď ty fotečku...

makuka88
12. čer 2014
nolies
12. čer 2014

@makuka88 Jéé, ten zase vyrostl, to je neuvěřítelný 🙂 Krásný miminko.

makuka88
12. čer 2014

@nolies viď, co týden vypadá úplně jinak 🙂 a furt mi zkracuje termín 😀

nolies
12. čer 2014

@makuka88 Na tom NT ti to řeknou úplně přesně. Doktorka mě ho dneska přeměřovala 2x a pokaždé ji vyšel jiný termín 😉

makuka88
12. čer 2014

@nolies To je ten větší ? jak jdeme příště ? ono právě teď to vychází, že by se nám to povedlo 5DC což je blbost 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru