Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
24. čer 2014

@lennaaa Nee, mimču to neublíží. Je to právě k těm těhu nevolnostem určeno. Jen tam jen zázvor a vitamín B6, Zkus to, takhle se trápit už fakt není normální. Té dr. to řekni a neboj se, že si bude myslet něco špatnýho.

nolies
24. čer 2014

@makuka88 Tak mě všude vychází holka, ale to mě vycházela i u Tobíka 😀

nolies
24. čer 2014

@edelin Ahojky. Vím přesně, jak se cítíš. O první miminko jsme se snažili dva roky. Kolem mě kamarádky a kolegyně těhotněly a my furt nic. Bylo to na palici. Každý měsíc jsem to obrečela a říkala jsem si, že jsem neschopná. ☹ U druhýho to vyšlo paradoxně v ten měsíc, kdy jsem se na to naprosto upnula a zkusila všechno možný 🙂 Vydrž a ono se zadaří.

makuka88
24. čer 2014

@nolies tak nic 😀 mamca mi říkala ze ji to vyšlo.. ale ono kdo vi.. je to asi jedna z věcí co se ovlivnit nedají
.. 🙂

edelin
24. čer 2014

@enalga Určitě to brzo vyjde! 🙂 Koukám, že už máš tři dětičky! To chcete doma ještě další? Musejí být asi hodní co? 🙂

edelin
24. čer 2014

@nolies Děkuji a gratuluji k těhu, snad se i nám brzo poštěstí! 🙂

edelin
24. čer 2014

@lenkasaf Tak jsem zvědavá tenhle měsíc jestli se nám poštěstí. 😉 To už se snažíte docela dlouho. Koukala jsem, že děláš ovu testy. Kolik jich takhle za měsíc uděláš? Testuješ každý den? Já na ně zrovna nedávno koukala v obchodě.

lenkasaf
25. čer 2014

@edelin Jj, používám, protože jinak na sobě ovulaci nepoznám. Takže spotřeba za měsíc je tak cca 7 - 9 ks.Měřím tak od 12 DC, protože ovulku mívám kolem 18 DC. A když je čárka slabá nebo skoro žádná, tak den vynechám a měřím až ten další. Jj, už se snažíme dlouho, ale zase když se dívám na jiné holky, které se snaží i roky, tak před něma musím smeknout, já se občas hroutím už teď. 😒

verunka_korunka
25. čer 2014

@lenkasaf Bacha na to vynechani testovani... Ja skoro vzdy mam den pred pozitivnim testem obsolutni snehobilo.... A to treba i pred tim byli nejaci dusici.
Jinak od dneska jdu zase lovit ovulaci s testama... Asi posledni cyklus pak uz pojedu jen podle teploty...

nolies
26. čer 2014

Ahojky holky, jak se máte?? 🙂

lennaaa
26. čer 2014

@nolies ahoj, ahoj..tak dneska jsem byla na odběry,dělala i utz...to maličké už je uplně velikééééé,uplně tam sebou mlelo,bude to asi nějakej čipera 🙂 nemohla to malý ani měřit jak sebou mlelo🙂 mě ty utz vždycky tak pozvednou náladu od těch nevolností.no a doktorka mi řekla že pokud nehubnu,tak to bohužel k tomu patří a napsala mi hořčík v sáčcích a tabletky degan...ale ty prej mám uživat jen v akutních případech...no nevím jestli je vůbec budu brát, nějak se bojím.a v úterá na NT screening.

nolies
26. čer 2014

@lennaaa Tak to je super zpráva. Hořčík určitě ber, ten je super. Snad ti pomůže... A máš fotečku?

lennaaa
26. čer 2014

@nolies nemám,v úterý jdeme na ten velký utz tak vezmu až tam.ale oproti minulému měsíci,to fakt vyrostlo...hlava,nohy, ruce, srdíčko, prostě vše je krásně vidět...a jak se pořád tetelilo🙂 a ve chvíli jak se to maličké drželo za hlavu - tak doktorka si dělala srandu,že teď se drží za hlavu a říká si co si to ta mamka stěžuje ( jak jsem jí říkala o těch nevolnostech ) udělalo mi to opravdu velkou radost 🙂 a jak to měřila - i když to teda moc nešlo 😀 tak to vychází na 11+6.jen tajně doufám že s odchodem třetího měsíce odejdou i nevolnosti...a že mám před sebou ještě dalekou cestu...

nolies
26. čer 2014

@lennaaa A počkej, jak se ten růst ještě zrychlý 🙂 Já myslím, že za pár dní tě to už musí přejít, ještě vydrž a ber ten hořčík. A přibrala si už něco?

lennaaa
26. čer 2014

@nolies zatím držím pořád svoji váhu,na chlup stejně.jo ten hořčík co mi napsala se jmenuje magnosolv. no a tobě je lépe? kdy jdeš k dr nebo na NT utz ?

nolies
26. čer 2014

@lennaaa Já jsem brala šumící tabletky, ono je to jedno, hlavně že to obsahuje hořčík 🙂 Na kontrolu k dr. jdu 9.7 - ale to UTZ určo dělat nebude (moje dr. bohužel ultrazvuky dělá jen na začátku těhu a v rizikových případech) a na NT 21.7.

lennaaa
26. čer 2014

@nolies no já si taky myslela že mi ho dělat dneska nebude,ale je zas pravda že mi ho dělá pokaždé co k ní jdu. jen jsem se nějak zapomněla zeptat jestli si mám volat na výsledky,dneska mi brali z prstu krev na cukr...nebo to asi stačí až jak k ní pujdu zas za měsíc,že? a v nutných případech mají muj tel...

nolies
26. čer 2014

@lennaaa To si nemusíš volat, oni tě kontaktují sami, kdyby tam něco bylo, neboj. A jak ti dneska je?

lennaaa
26. čer 2014

@nolies no ráno jsem zvracela,ale to už nějak neřeším..to prostě už je teď každý den...jinak je to vcelku dobrý,určitě lepší než včera a předevčírem,ale nechci nic zakřiknout. žaludek je pořád tak nějak na vodě,ale dá se to.to že mě bolí hlava a záda je v porovnání s nevolnostmi nic,to neřeším. a hodně mi dneska zpravilo naládu to že jsem viděla to malý🙂 tak o 100% nejméně 🙂 !! a jak se daří tobě?? nevolnosti ustoupily? a jinak dobrý?

nolies
26. čer 2014

@lennaaa No v úterý jsem si myslela, že mě nevolnosti přešly...ale chyba. Včera se zase opět ozvaly a to pořádně, dneska je to tak půl na půl. Vždycky je mi zle, když se najím, ach jo.

lennaaa
26. čer 2014

@nolies jj, to znám...je to nepředvídatelné - člověk si řekne že je lépe,ale pak ti to dá úder. a každý den je jiný! musíme vydržet ! mě už normálně má tendenci se vyhazovat pant v puse 😀 teda někdy tak přeskočí,že mám pocit že uplně vyskočí...to jsou rány

nolies
26. čer 2014

@lennaaa 😀 Ještě, že nezvracím, ale teda mám co dělat. Někdy si říkám, jestli by nebylo lepší se vyzvracet, třeba by se mě udělalo líp. Snad nás trápí ty holčičky 🙂

lennaaa
26. čer 2014

@nolies no snad jo, uvidíme 😉

nolies
26. čer 2014

@lennaaa Tak ty už se to možná příští týden dozvíš, pokud bude dobře natočeno 🙂

makuka88
26. čer 2014

@nolies
@lennaaa Ahojte, jaktože je vám takhle blbě ☹ holky mě to asi neřeknou co to bude..ale co ... taky se tak těšíte na další utz ? já jak o něm ani nevim, tak už se těšim až ho zase uvidím ... a to nemluvim o nějakých pohybech .... 😀 ty hormony .... jinak mimo mísu, už jsem pokoukávala po nějakých věcičkách, naštěstí to není kam dávat tak se držím, je brzo coooo ? ☹ už se dlouho neudržim 😀

nolies
26. čer 2014

@makuka88 Ahojky Marti, no já jsem u Tobíka nakupovala hned, jak jsem zjistila, že je na cestě 🙂 Pokud ti to udělá radost, tak proč ne? Já se ultrazvuku nemůžu dočkat, ale mám ho bohužel až 21.7 a pochybuju, že mi ho udělá dr. 9.7 na kontrole. A proč by ti neřekli pohlaví?

makuka88
26. čer 2014

@nolies Tak to je dobře 😀 jsem furt řikala, že mimčo budu zařizovat až po svatbě, přeci jen budeme v 5 měsící to už bude na čase....ale už pokoukávám hodně 🙂 nevim, pry je to spíš jen když to bude kluk a že je lepší počkat až do toho cca 20tt ... už máš pupek?? já dole 1,5kg ale občas si po ránu řikám, že možná nepatrně větší je 🙂 a mám utz 10.7. a možná ten screening dřív, ale to uvidím teď v pondělí na odběrech .. do 21.7 je sakra daleko 😕

lennaaa
26. čer 2014

@nolies no,pokud se prcek neschová tak možná uvidíme. hej,jsem to opět zakřikla že je mi ,,trochu,, lépe.celý oběd jsem vrátila zpátky... 😒 tak jsem před chvílí dala pokus číslo 2,tentokrát bez polívky 😀

@makuka88 taky se vždy těším až ho uvidím...dneska jak jsem to malý viděla tak mi to zvedlo náladu o 100% !! v úterý jdeme na NT screenin,tak doufám že bude vše ok. jj po věcičkách jsem taky pokukovala,ale zatím jen tak mrkla okem...ale myslím že se dlouho neudržím a něco koupím 😀

nolies
26. čer 2014

@makuka88 Bohužel si budu muset počkat, dr. mě ultrazvuky při každé kontrole nedělá, ale třeba kdo ví a toho 9.7 ho udělá... No záleží, kam na to NT jdeš a jak je kvalitní ultrazvuk a šikovný doktor. Chodím k doktorovi, který si zatím všem co znám trefil. 🙂 V tom 20.týdnu to je už tutovka, ani nemusel říkat a viděla jsem to. Vážím pořád stejně, ale bříško se zvětšuje 🙂

makuka88
26. čer 2014

@lennaaa to ti fakt závidim, že si to mimiiiinko mohla vidět, já mám ty fotky na lednici a vždycky když jdu okolo tak si řikám, co tam asi dělá ... a úplně nejvíc se těším právě na toho 10.7 kdy jde i přítel poprvé a jak se tam bude vrtět ....áááách 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru