Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
21. črc 2014

13+0, TP 26.01.2015 🙂

nolies
21. črc 2014

@lennaaa Jsem zvědavá, co budeš mít ty 🙂 Ale ve 20.týdnu se dělá velký UZ a tam už to bývá krásně vidět. Jinak první pohyby jsou jako bys měla motýlky v břiše 🙂

nolies
21. črc 2014

@makuka88 🙂 Já jsem zvědavá, co čekáš ty. Ale určo chlapečka 🙂

pampeliska11
21. črc 2014
pampeliska11
21. črc 2014

co to je holky ?

nolies
21. črc 2014

@pampeliska11 Jestli je to těhu testík, tak můžu gratulovat 🙂

pampeliska11
21. črc 2014

jojo je to tehu test ... ale to nejak neni mozne,,, teda snazili jsme se ,... ale posledni ms mi mela prijit kolem 22.6. a prisla az 5.7. coz je u mne trochu normalni, ze mi to meska a dnes jsem si delala test, ani nevim poc, citila jsem se divne a vyslo mi tohle... nechápu to, jsem jenom 17 DC ... to prece neni mozny

pampeliska11
21. črc 2014

vysvetlete mi to nekdooo :(( udelam si za dva dny dalsi

pampeliska11
21. črc 2014

ale myslim, ze jsem jasny priklad falesnyho pozitivniho testu

hanulka184
22. črc 2014

@nolies Ahoj Markét.Moc gratuluju k tvé vysněné holčičce.Je to skvělý,že ti to takhle vyšlo 😉 My už jsme to doma všem oznámili,tak už je konec tajení.Konečně 😀 Všichni byli moc rádi a už se na mimíska těší 🙂

makuka88
22. črc 2014

@pampeliska11 někdy může ukazovat slabšího ducha před MS ...17DC je brzo, ale příroda je mocná čarodějka ..tak držím palce ať je ten za dva dny silnější 🙂

hanule89
22. črc 2014

@nolies Gratuluji moc k holčičce 🙂

makuka88
22. črc 2014

@nolies určitě to bude kluk, protože začínám trošku víc chtít holčičku, ale to jen kvůli neshodám ve výběru jména pro kluka .. 😀

lennaaa
22. črc 2014

@makuka88 no bublání cítím,ale to přisuzuju bublání ve střevech..tak nevím 😀 holky včera masakr den...chla si udělal uraz na prstu,tahal stromy v lese a nechal prst v řetězu...tak jsem ho vezla na pohotovost.no šok jak prase:(( naštěstí to má ,,jen,, naštíple takže ok ( mohlo to dopadnout mnohem mnohem hůř ),ale jako bála jsem se.no v noci jsem měla zas bolesti břicha ( jako mívám je ) ale tak nějak se bojím aby to něco neudělalo s mimčem.dneska ráno jsem nezvracela ( jako taky to není nic neobvyklého,nezvracim každé ráno pravidelně ) jako cítím trošku takové ty nevolnosti,ale prostě se bojím aby ten včerejšek něco neudělal s mimčem ☹ ☹ ☹ ve čtvrtek jdu k dr na utz a bojím se...
@nolies

lennaaa
22. črc 2014

asi to bude dobrý,nevolnosti jsou pořád...asi jsem z toho včerejška jen taková špatná a klidnější budu až ve čtvrtek...

makuka88
22. črc 2014

@lennaaa Leni určitě se nic nestalo, já jsem ve stresu furt a šoky zažívám neustále 😀 (rekonstrukce, svatba...) no a mám furt depky, hlavně od toho 14tt ... co se dá dělat ... jinak se musím zeptat, mám pocit neustálého hladu každou hodinu, máte to taky ?
@nolies

makuka88
22. črc 2014

Já to nechápu, ale od screeningu se o malý nebojím, nevim proč, ale jak jsem viděla, že je v pohodě, tak teď věřím, že to doklepeme až do konce a to dělám úplně vše (od štípání dříví po koupání na koupališti ... ) Holky klid 🙂 už máme zdravé a silné dětičky ... 🙂

lennaaa
22. črc 2014

@makuka88 dík za uklidnění.asi je to taky tím že jak to malý dlouho nevidím tak jsem nervozní..naposledy jsme ho viděla 1.7. což je jak věčnost a asi zase potřebuji vědět že je vše ok.dneska jsme měla taky blbý sny, že jsem krvácela atd..takže dnešní noc stála za prd..jj s tím hladem mi to začlo taky..jim každou hodinu aspoň něco...mám pořád hlad.snažim se aspoň něco malého ,nějak se nepřejídat..nejhorší je jak mě to chytne v 10 večer.nejde ani to zaspat,musím prostě pojíst jinak je mi více blbě.a myslím že už mám kilo nahoře..no tak při konci 4. měsíce se to dá 😀

makuka88
22. črc 2014

@lennaaa tak ho brzo uvidíš a bude zase dobře 🙂 kilo je dobrý, já mám nahoře asi 0,5kg je to strašně pohyblivý ..sny jsou normální, mě se zdálo třeba o kojení, protože z toho mám hrůzu 😀

lennaaa
22. črc 2014

@makuka88 jj nad kojením taky hodně přemýšlím 😀

lennaaa
22. črc 2014

@makuka88
@nolies holky mažete už břicha? co je na to nejlepší? asi budu muset pomalu začít. zatím se normálně mažu niveou celé tělo,ale to jsem zvyklá dělat vždy po sprše..možná by to na břicho chtělo už něco jiného..večer je jak balon 😀

makuka88
22. črc 2014

@lennaaa ja ke kojeni vztah bohužel nemam. Ale uvidí se ... jinak mažu asi 3 dny a jen obyc niveou.. mam taky balon

lennaaa
22. črc 2014

@makuka88 počkééééj, až přijde mimčo tak si ten vztah k tomu najdeš.budeš muset 😀 já spíš přemýšlím v jaký poloze a jak to bude asi nejlepší 😀 páč to malé bude takové prťavé že se ho budu bát pomalu dotknout ať mu neublížím..

nolies
22. črc 2014

@lennaaa @makuka88 Ahoj holky, u mě bylo kojení katastrofa, trápila jsem se tím asi 3 měsíce. Hlavně si nenechte namluvit, že je to povinnosti a že musíte a že když vám to nepůjde, že je to vaše vina a dost se nestažíte. Já jsem bohužel dala na ty kecy a byla jsem jak troska. Takže pokud nechcete nebo Vám to nepůjde svět se nezboří 🙂 Jinak na břicho jsem si koupila v Dr.Max jejich krém na strie.

nolies
22. črc 2014

@hanule89 Ahojky Hani, děkuji moc. Jsem hrozně ráda, že budeme mít páreček 🙂

makuka88
22. črc 2014

@nolies myslím, že se svět nezboří 🙂 zkusím to 6ti nedělí, ale jinak mi tento pud přijde divnej ..

nolies
22. črc 2014

@makuka88 Jestli ti to přijde divný, tak se do ničeho nenuť a klidně začni už v porodce. Já vím, že pokud u mě nastanou opět ty problémy, tak okamžitě přecházím na UM.

karlos12
22. črc 2014

Ahoj holky,již těhulky,které jste popíjely kontryhelový čaj,někde jsem našla navod na namíchaní směsi,tak se ptám,jestli jste pily směs ( kterou jste si udělaly ),nebo jen koupený z lékárny,bez doplňování jinych bylinek.Ptam se,zda to má vůbec cenu .Moc děkuni a klidné těhotenství 😉

nolies
22. črc 2014

@karlos12 Ahojky, já jsem pila čaj pro ženy od firmy Leros, který jsem koupila v Lékárně. Je to směs bylinek vč. kontryhelu 🙂

karlos12
22. črc 2014

@nolies děkuji, jmenuje se přímo čaj pro ženy ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru