Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
20. kvě 2014

@lennaaa ja platila 50kc za foto a mám si nosit flashku

lennaaa
20. kvě 2014

@makuka88 nolies,hanulka jako o ty prachy nejde, to člověk vždy dá když jde o takovouto věc...ale fakt jsem na to čuměla jak vyoraná myš 😀 nevím jestli jsem ze staré školy nebo co.ale za tohle by mě asi platit nenapadlo.no uvidím s čím na mě moje doktorka vyrukuje 😀 člověk platí tolik peěz na zdr.pojištění,v lékarně vše drahé...30,- poplatky a ještě za ,,kousek papíru,,

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Jj, máš pravdu, bohužel. ☹

hanulka184
20. kvě 2014

@lennaaa to mas pravdu.Hlavne to zdravotni pojisteni...na co si ho platime,kdyz stejne si pak musime vsechno kolem platit... 😠

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Tak se dívám na fotky malýho když byl v bříšku...ty jsou tak krásný, já se tak těším. 🙂

makuka88
20. kvě 2014

@lennaaa me Teda vůbec ty peníze nezajimaly, chtěla jsem to mit doma 🙂

makuka88
20. kvě 2014

Holky teď je normálni ze se za všechno platí... je je hnus ale asi s tím nic neudelame... něco člověk chce tak platí 😒

lennaaa
20. kvě 2014

@hanulka184 jj, je to tak...na pojištění zdravotním nechám už pomalu 2tis.pak za vše všude platíš, a zdravotnictví pořád nemá prachy.

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies taky se na to těším , až poprvé to naše malé uvidím 🙂

lennaaa
20. kvě 2014

holky mě tak napadlo....vy se všechny snažíte od ledna,jen já jediná od června loňska...takže vy byste měly ,,zaděláno,, a já teoreticky kdybych začla v lednu a trvalo to těch 11 měs. tak otěhotním v listopadu...to byste mě tady sakramensky dlouho dráždily 😀

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Tak já tě ještě podráždím, já se snažím od února 😀 😀 😀 Ale ne fakt, 11 měsíců je pořád norma. Ale je fakt super, že ti to takhle vyšlo.

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies jo dík,teď už je mi to ale jedno 😀 každopádně máš opravdu štěstí, že se zadařilo takhle brzo.asi to je norma těch 11 měsíců,ale jako snažilka to tak moc nevidíš.

pampeliska11
20. kvě 2014

@nolies no :( tak si pockam na mrchu a pak zacku s nejakyma tema pripravkama, jako kys listova a tak ... ja si vzdy myslela, ze je to tak jednoduchy a ted zacnu delat asi svicky :D

nolies
20. kvě 2014

@pampeliska11 To jsem si taky myslela u prvního ☹ Některé se podaří hned, ale některá si musí dost počkat. ☹

@lennaaa A teď už na těch 11 měsíců nemyslíš, ne? První měsíc, co si zkusila ovu testíky a hned to vyšlo, jen to chtělo vědět kdy 🙂

pampeliska11
20. kvě 2014

@nolies asi potrebuju poplivani :D pripadam si tak trochu... trochu vic... jako blazen uz :D

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies máš pravdu, nemyslím.jen vím že mi to připadalo jako věčnost a už jsem byla fakt ke konci zoufalá, teď jsou všechny ty špatné pocity pryč.je zajímavé že to vyšlo jak jsem zrovna dělala ovu testy. předtím jsme se totiž tulili vždy ob den...a nechce se mi věřit že bychom ovu ani jeden ten měsíc nechytli. možná shoda náhod, kdo ví .. asi to tak mělo být a ta dětská dušička si nás taky konečně našla🙂

nolies
20. kvě 2014

@pampeliska11 Proč blázen? Když člověk chce, tak za to se nemusí stydět. Já už jsem toho vyzkoušela a nakonec se podařilo. Tfuj Tfuj Tfuj 🙂 Takový plivanec jsem dostala minulý týden a druhý den jsem měla pozitivní test 🙂

pampeliska11
20. kvě 2014

fakt jo ? 🙂)) gratuluji, ja cekam na prvni a neumim si predstavit ten krasnej pocit pozitivniho testu 🙂) snad to nebude tak dlouho trvat a co myslis, ze ti nakonec pomohlo, kdyz rikas, ze si tho hodne vyzkousela ?

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Možná zrovna vždycky ten den uprostřed chyběl. Taky jsme to tak dělali a nic a až teď, když jsme to zkusili denně, to vyšlo. 🙂 Takže my asi potřebujeme víc 😀 😀 😀

nolies
20. kvě 2014

@pampeliska11 Určitě ovu testy, kontryhelový čaj a ovocné džusy. (grepový před ovu a po ovu ananasový) Žádná chemie 🙂 Jo a pak ještě Nosifol

pampeliska11
20. kvě 2014

@nolies no ty ovu testy jsou mi na prd, kdyz je o vikendech doma jen a obcas i dyl, tak to delame kazdej den kdyz je doma... ale ten caj bych vyzkousela 🙂) uvidime no 🙂) a jak casto, jeden denne ?

nolies
20. kvě 2014

@pampeliska11 Do ovu 2 šálky denně. 🙂

pampeliska11
20. kvě 2014

ja uz fakt verim, ze se to pristi mesic povede 🙂 zatim du ahooooj hezky den 🙂

nolies
20. kvě 2014

@pampeliska To je moc dobře. Taky pěkný den 🙂

xjulinkax
20. kvě 2014

Ahoj holky, tak už i my jsme se začali snažit o mimi. Poslední prášek jsem vzala 29.1., takže první snažení "proběhlo" v únoru. No, zatím stále nic, teď je to teprve čtvrtý cyklus, tak doufám, že se co nejdřív zadaří 🙂.

nolies
20. kvě 2014

@xjulinkax Ahojky, vítám tě. Doufám, že se ti brzo zadaří 🙂 Teď je to tady hodně plodný, tak se určitě nakazíš bacilkama 🙂

xjulinkax
20. kvě 2014

@nolies Děkuji za přivítání 🙂. Už jsem si taky říkala, že sem musím napsat, když si pořád čtu o všech ostatních. Letos je to opravdu plodný rok, hodně mých kamarádek nebo známých čeká přírůstek, tak doufám, že se brzy taky nakazím. Jinak gratuluji k očekávanému miminku 😉

nolies
20. kvě 2014

@xjulinkax Děkujeme 🙂 A ty seš teď před ovulací nebo už čekáš, jestli MS dorazí?

hanule89
20. kvě 2014

@nolies ahojky už mi dorazil tvůj baliček 🙂 moc a moc ještě jednou děkuji ... uvidíme zda ho vůbec využiju 🙂 a když ne tak ho pošlu dál 🙂

xjulinkax
20. kvě 2014

@nolies Před ovulací, nejspíš. Dvakrát jsem ji měla kolem 15.DC, a naposledy až 19. den, tak čekám, až přijde nějaké znamení 🙂. A jinak jsem ráda, že letos hned po vysazení jsem měla cyklus v pořádku. Loni jsem vysadila po 10 letech a první 3 měsíce u mě ovulace vůbec neproběhla a pak, když už byla, tak se nám i tak nedařilo, a pak jsem zas prášky začala brát, protože jsem dostala novou práci a nemohla jít na mateřskou. Ale už se nemůžu dočkat toho pocitu, až zjistím, že jsem těhotná... Musí to být skvělý, že?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru