Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

hanule89
21. kvě 2014

@nolies jééé to se máš máš hodného kluka .. jj já byla přesně stejná každá toulavá kočka nebo pes byl málem u nás 🙂

hanule89
21. kvě 2014

@makuka88 jj pošli fotky honem 🙂

makuka88
21. kvě 2014

Většinou mam 2 na fotce. Vsechny 3 vyfotit jde málokdy 🙂

nolies
21. kvě 2014

@hanule89 U nás skončili, mamka je taky měkká. 🙂 Včera vůbec nespal, tak jsem ráda, že se to dneska povedlo a uspala jsem ho.

nolies
21. kvě 2014

@makuka88 No ale to jsou mazlíci 🙂 Krásný holky. A jedna je pudlička, že?

hanule89
21. kvě 2014

Holky mizím jdeme popřat bud. tchýni k narozeninám tak večer pá

hanule89
21. kvě 2014

@makuka88 jsou kráááásné 🙂

nolies
21. kvě 2014

@hanule89 pááá

makuka88
21. kvě 2014

@nolies jej první moje holka 4 Leta Ája tam není vidět 😀

makuka88
21. kvě 2014

@hanule89 díky pá 🙂

nolies
21. kvě 2014

@makuka88 Taky bych zas chtěla pudlíka, až děti povyrostou, tak určo pořídíme. 🙂

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies to vydrží malej celkem dlouho spát, že? 🙂

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa V tomhle věku by měly děti po obědě spát tak 2-3 hodiny, je to pro ně hodně zdravý. Tak se snažím ho opravdu uspat. A opravdu Tobík nebyl nikdy nemocnej a viróza ze včerejška je pryč 🙂

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies děti od segry tak dlouho ani nevydrží spát.a v kolik chodí večer spát? spí celou noc?

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa Tak okolo 21:30 - 22:00 a spí celou noc. Ráno vstává v 7, takže pohoda 🙂

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies tak to máš super. šikovnej 🙂

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa On byl vždycky spací. Když byl miminko, tak v noci krásně spal, vzbudil se jen na jídlo a pak hned usnul. Neměli jsme ani jednu proplakanou noc a nikdy ho netrápily prdíky 🙂 Do 3 měsíců jsme ho neslyšeli plakat.

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies no to je parádní. ty nejen že jsi měla ukázkové těhu ale máš i ukázkové dítě🙂 super, to buď ráda !! některé děti brečí a brečí a obzvlášť ti kluci, když trpí na prdíky...synovec ,,řval,, pořád,ale opravdu pořád. jak dlouho si kojila nebo ještě kojíš 🙂 ?

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa Nekojila jsem vůbec, tobík se narodil předčasně o 6 týdnů a neměl na to sílu.

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies aha...tak na to že jsi nekojila a teď je tak zdravý tak to máte opravdu štěstí.a jakto že předčasně,pokud se můžu zeptat?takže jsi potom odstřikavala ?

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa Začala mi asi 7 týdnů před termínem mírně odtíkat voda, ale dr. říkala že je to ok, že se voda obměnuje a že se doplní. Ale jeden den mi začala téct o dost víc a já jsem radši volala do porodnice, jestli můžu přijet na kontrolu. No a na příjmu zjistili, že v děloze je málo vody a řekli mi, že si měsíc u nich poležím. Večer jsem se tak mimochem zeptala sestřičky, co se mnou bude a ona, že mám na zítra napsano vyvolání porodu. No šok, napřed, že tam budu ležet a pak že druhý den rodím, celej den jsem hrozně brečela a bála se. Ale sestričky mě uklidňovaly, že je velikej a že podle ultrazvuku je zdravej a že jen bude menší než ostatní donošené děti. Tak jsem se hodně uklidnila a psychicky jsem se připravovala na zítra. Tobík se narodil 3 hodiny od pravidelných kontrakcí a byl naprosto zdravý a porod byl super. 3 dny byl v inkubátoru kvůli teplíčku a pak ještě pár dní na postýlce.

První dny jsem se snažila odstříkávat, ale mlíko postupně klesá. Vlastně to miminko stimuluje tvorbu mléka. Tak jsme pak přešli na UM.

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies teda něco takovýho jsem ještě neslyšela že by pomalu odtekala voda. a takže porod dobrej, netrapila ses moc dlouho? přítel byl u toho? teda mě připadá že vůbec nic nevím...jakto že nevím že mimi stimulje tvorbu mléka...jako tím jak kojím? si připadám jak blbec 😀 se toho bud muset asi ještě hodně naštudovat 😀 ale zas čím méně toho vím tím někdy možná lépe 😀

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa Vlastně miminko tím sáním stimuluje prsní žlázu, tahá mlíčko hodně z hloubky a opět se vytvoří. Odstříkáváním - ať už odstavačkou nebo rukou nikdy tu tvorbu mléka nebudeš tak stimulovat a postupně se vytratí. Já jsem netrpěla vůbec, takhle jsem to nebrala. Bolí to, ale na rychle zapomeneš. A pomalé odtíkání vody se bohužel stává. Kamarádka to měla od 31. týdne až do 40. týdne kdy porodila. Není to nic vážnýho, ale musí to být opravdu málinko. Mě už se to hodně rozjelo.

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa Jj, přítel byl u toho. Přestříhaval šňůru. 🙂

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies tož nic musim končit, valim z práce domů.budu tady zase zítra, tak páá

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa páá 🙂

pettyp
22. kvě 2014

Téééda, tady se rozjela konverzace, škoda, že jsem musela zmizet... 🙂 S náma spala v pelechu celou dobu číča, ale od tý doby, co máma rafana, tak jí tam nepustí, takže spí na skříni naproti nám a bedlivým okem nás sleduje.. 😀

pettyp
22. kvě 2014

@makuka88 Ahoj.. 🙂 Týýýý jo, já Ti závidím!!!! 🙂 ale v dobrém... 🙂

nolies
22. kvě 2014

Ahojky holky, tak jak se dneska máte? 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@nolies Ahoj, já pracovně.. 🙂 Už se těším domů, když je tak krásné počasí.. V tomhle být v práci je za trest.. 🙂 A jak se má nastávající mamina? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru