Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
6. čer 2014

@hanule89 Ahojky Hani, no po ránu trochu šok, mám narůžovělý výtok, tak jsem se hrozně lekla. Ale na netu jsem našla, že je to celkem normální. A co ty, zkoušela si zase ovu test?

makuka88
6. čer 2014

@nolies Ježíš ja mela ruzovej tehdy při biochem.. ale to už jsi daleko a prostě se to stává ☹ neměla jsem křeče ani bolesti... jen krev ale jak proste najednou tok krve.. dnes už jen hnědé spineni ☹ ale prsa bolí dal a nic me neboli ☹

@hanule89 je mi dobře, snad to bude dobry .. 🙂

makuka88
6. čer 2014

@nolies říkám si, ze dokud jsou příznaky tak je všechno v pohode

nolies
6. čer 2014

@makuka88 Jestli nemáš křeče, tak je to v pořádku 🙂 Občas se stane, že rupne cévka a to pak je hodně krve. Taky se mi to stalo. Jsem četla, že ten narůžovělý výtok způsoboje prokrvená sliznice, ale bojím se, nikdy nevíš.

nolies
6. čer 2014

@makuka88 To si taky říkám 🙂 Příznaků mám fakt hodně, hlavně jak se mi přidaly ranní nevolnosti, trošinku doufám v holčičku.

lennaaa
6. čer 2014

@makuka88 ahoj Marti, teda co to tady čtuuu?? ☹ hlavně že malé roste a je všechno v pořádku. uplně chápu jak ti muselo být,síla! takže teď hlavně klid, optimismus a bude vše ok 😉

lennaaa
6. čer 2014

holky klíd!! všechno bude dobré, člověk tady chvíli není a už čte takové věci ☹ výtok bych řekla že je ze začátku normální, Markét. pokud máme příznaky je vše ok 🙂

nolies
6. čer 2014

@lennaaa Tím se utěšuju Leni, hlavně nesmí být bolesti a ty nemám 🙂 Já jsem ještě toho našeho prcka neviděla, tak jsem taková nervózní.

lennaaa
6. čer 2014

@nolies to chápu,ale už se ti to blíží 😉 no já sem tam cítím jak mě tamhle pichne, tam zabolí...sice ne nějak moc.tak se zas utěšuju tím, že se děloha roztahuje a beru to magnesko.ale to co zažila Marťa - tok krve - to musí být opravdu na první pohled něco hrozného..každého napadne jediné. ale hlavně že je vše ok...ono asi když při tom krvácení prej není nějáká bodavá bolest tak by to mělo bejt jiného původu než ......

lennaaa
6. čer 2014

musíme myslet stále pozitivně a věřit že vše bude vždy ok 🙂

nolies
6. čer 2014

@lennaaa Mě se to taky stalo u Tobíka, ale v pozdější fázi. Ale je to šílený šok, nikdy nevíš, co to může být ikdyž nemáš bolesti. Hrozně se teď pozoruju, což bych neměla, ale to se prostě nedá. Už aby byl čtvrtek 🙂 A ty teď jdeš na kontrolu až po NT screeningu?

lennaaa
6. čer 2014

@nolies no to asi jo.šok to musí být hrozný 😕 já jdu až 16.6 na krev před NT to naštěstí není nalačno,pak jdu k doktorce 26.6. na kontrolu a moč a krev nalačno ( vůbec nevím jak zvládnu nalačno tam zajet ☹ ) no a pak jdu 1.7. na NT screening. všechno tak dalekooooo

lennaaa
6. čer 2014

@nolies takže mě teď tak napadlo že už to budu asi dřív vědět co to je..když jdu první k mudr a pak na nt screening...asi si to nenechám říct od ní, počkám až na ostravu...to už bude jen 3 dny 🙂

nolies
6. čer 2014

@lennaaa U nás dělají na NT krev i utrazvuk zároveň. A to jsem si vypočítala, že bude mezi 20-25.červencem. A na odběry ke své dr. jdu 17.6., ale to ultrazvuk dělat nebude, škoda ☹

nolies
6. čer 2014

@lennaaa No myslím si, že tvoje dr. pohlaví nepozná. To jde takhle brzo poznat pouze na vyšším pracovišti na lepších ultrazvucích.

makuka88
6. čer 2014

@nolies vše je bez křečí max to pobolivani jako při MS a příznaky furt trvají.. takže už mas nevolnosti jooo ? 🙂 me je ráno nejlépe 🙂
@lennaaa Leni to byl.mazec ☹ šílený jak mi bylo... dnes ještě spinim ale včera takový tok !!! ☹ nepreju.nikomu

lennaaa
6. čer 2014

@nolies no to je dobře že to nepozná, páč bych to asi chtěla vědět 😀

lennaaa
6. čer 2014

@makuka88 chuděrko ☹ úplně ti rozumím,ale vše už teď bude dobrý, neboj 🙂 věřím že když to malé roste tak je vše ok 😉

nolies
6. čer 2014

Holky, berete nějaký vitamíny kromě listovky?

nolies
6. čer 2014

To vám musím říct. Dneska se mi zdálo, že rodím dvojčata, mazec 🙂 Tak doufám, že ve čtvrtek tam nebudou dvě, to by mě kleplo. 😀

lennaaa
6. čer 2014

@nolies místo listovky beru femibion 800,tam je ta listovka ve větším a je tam více vitamínů...ale asi za týden to budu mít dobrané a to zas do 13.týdne nasadím asi jen listovku.pak koupím ten femibion od 13.týdne.ty bereš co?

lennaaa
6. čer 2014

@nolies no to by bylo 😅

nolies
6. čer 2014

@lennaaa Zatím jen listovku, ale jím hodně ovoce a zeleniny. U Tobíka jsem brala Calibrum pro těhotné, ale slyšela jsem právě, že je úplně zbytečný brát vitaminy, když je máš v přirozené formě, tak fakt nevím. A taky bývají větší děti, když se berou, ale nevím, co je na tom pravdy.

nolies
6. čer 2014

@lennaaa Jsem se právě dr. ptala, jestli z toho můžou být ještě dvojčata, když jsem u ní byla a ona, že jo. Máme je v rodině.

lennaaa
6. čer 2014

@nolies jéééj, no tak radost by byla dvojnásobná,no 🙂

nolies
6. čer 2014

@lennaaa Dřív jsem chtěla dvojčátka, ale teď už vím, jaká je i s jedním dítětem práce. Takže stačí mi opět jedno 🙂 🙂

lennaaa
6. čer 2014

@nolies to je jasný... 🙂

nolies
6. čer 2014

@lennaaa Tak a po výtoku už není ani stopa 🙂 Uff, jsem ráda 🙂

enalga
6. čer 2014

@nolies
@lennaaa
@makuka88 čau těhule 🙂 jak se vám daří při tom horkém počasí???

lennaaa
6. čer 2014

@enalga ahoooj,mě to nějak nevadí.mě je totiž furt stejně 😖 😀 😀 jak seš na tom? čekáš ms nebo ovu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru