Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
11. zář 2014

@nolies krásná!! 🙂
@lennaaa tak to zvracení... překvapilo by mě kdybys nezvracela 😀 po porodu to přejde určitě.. Jinak otoky jsou normální no. Já ještě nic. naštěstí. Ale.spánek mám taky špatnej. Čůrání 2X za noc by ještě šlo.. Ale vstávám v 5 ráno a nemůžu usnout. Nicméně unavená nejsem.

nolies
11. zář 2014

@nynus Ahojky, vítám tě 🙂 Snad se brzo přídáš k nám těhulkám, moc ti to přeju 🙂 Bereš něco na podporu?

nolies
11. zář 2014

@makuka88 Já chodím tak 3x a 4x za noc. Malá má vraženou hlavičku do mýho močáku a to se fakt nedá 😒 V úterý jsem byla u své dr. a ta mě vyděsila, že mám dělohu výš, než by měla být a že možná bude malá obřík. Naštěstí se to včera nepotvrdilo a je přesně na den, uff 😀 Takže chce mít jen víc místa, aby řádila 😀

nynus
11. zář 2014

@nolies momentalne ted nic spis to resim s dr ale mam vitamniny a kyselinu a zelezo 🙂 snad se pridam uz co nejdriv dekuju 😉

nolies
11. zář 2014

@nynus Určitě 🙂 Mě ještě hodně pomohl kontryhel.

nynus
11. zář 2014

@nolies tem sen taky pila ale me pak uz to nebavilo uvidimzda nezacnu zase pit a ten se ma jen do ovulace ne a pak az zase po ms

nolies
11. zář 2014

@nynus JJ, jen do ovu. Brala jsem ho jen měsíc a povedlo se 🙂

nynus
11. zář 2014

@nolies kazdy den jeden caj treba rano ja ho prave pila kdyz sem si vzpomela a pres den nebo rano

nolies
11. zář 2014

@nynus Taky jsem to nějak nedodržovala, jednou denně a bylo jedno kdy 🙂

pettyp
14. zář 2014

Tak co myslíte? 4 dny zpoždění...

První vyšel od ponoření do 10 sekund takto... druhý naprosto to samé...

nolies
14. zář 2014

@pettyp Gratuluju 😀 😀 😀

pettyp
14. zář 2014

No ještě se neraduji 🙂 Dokud mi to nepotvrdí doktor, tak to neberu jako "hotovku" 🙂))

nolies
14. zář 2014

@pettyp Radši si nepřipouštět špatný věci. Určitě tam mimísek je 🙂

pettyp
15. zář 2014

@nolies Tak říkám si to. Vždy jsem to měla na den přesně a teď stále nic. Do toho mi není dobře od žaludku a ty testy.... 🙂 No, stejně má člověk jistotu, až když to slyší od toho doktora, do té doby doufá, ale 100% to není 🙂

nolies
15. zář 2014

@pettyp Mě začalo být zle už 5 dní před MS a přítel říkal, že je to jasný 🙂 pro jistotu jsem šla na krev a tam už to bylo jasný. Ale je pravda, že dokud není srdíčko, tak se člověk bojí.

pettyp
15. zář 2014

@nolies Mě právě špatně vůbec není. Cítím se úplně normálně jako kdykoliv jindy. Ale zase je pravda, že v naší rodině ty těhotenství probíhaly bez nevolností a ostatních věcí. Jak u mamky, tak babiček atd....

No, já bych hlavně měla ráda potvrzeno, že to tak opravdu je, ale volala jsem doktorovi a ten mi řekl, že pokud nemám nějaké zdravtoní problémy a miminko chceme, tak ať přijdu až 1. října. Dříve jen pokud by se nějaký problém objevil, to mám hned volat a naklusat. Ale čekat dva týdny, zda to tak je nebo není - to mě šmejkne :D...

lennaaa
15. zář 2014

@pettyp jééé,// určitě tam mimi je.teda do 1.října bych asi nevydržela 😀 ale věřím že vše dobře dopadne. užívej si to 😉 sladké začátky...na to ráda vzpomínám 🙂

nolies
15. zář 2014

@pettyp To čekání je dlouhý. Ale teď by tam ještě nic neviděl. Nejdřív jde něco vidět až 3 týdny po oplodnění. 🙂

nolies
15. zář 2014

@lennaaa No jo, ty holčičky dávají pěkně zabrat 😒 A pořád zvracíš?

lennaaa
15. zář 2014

@nolies zvracím tak 2x týdně..ale nevolnosti jsou pořád...jako určitě to není tak intenzivní jak do toho 4. měsíce.předtím to byly hormony, teď bych zas řekla jak mimčo tlačí na žaludek..nevím.nějak jsem se s tím naučila žít,ale moc se těším na to až mi bude zase dobře..ten pocit prostě už neznám. ty už máš klid?

nolies
15. zář 2014

@lennaaa Naštěstí mě to přešlo tak před 3 týdny. Ale zase mě dost pobolívá v kříži. Asi je to tím, jak tahám Tobíka a je to už náročný. Tak ty to chuděro budeš mít až do porodu?

pettyp
15. zář 2014

@lennaaa @nolies Nedalo mi to a byla jsem na krvi 🙂 Tak uvidíme 🙂

nolies
15. zář 2014

@pettyp Udělalas dobře. Je to jistota 🙂 A víš asi kolik dní jsi po ovu? A kdy budeš vědět výsledky?

pettyp
15. zář 2014

@nolies Vůbec nic netuším. My jsme plánovali, hodně chtěli, ale úplně jsem to vypustila z hlavy. Prášky neberu nějaké tři - čtyři měsíce, brala jsem je 8 let, takže jsem počítala s tím, že to bude trvat delší dobu. Ovu test jsem si zkoušela asi 2x, pak jsem se na to vyprdla a řekla si, co se má stát - stane se. Takže jediný můj přehled je datum poslední MS. A tu jsem dostala ještě s předstihem a měla jsem jí asi 2 dny - místo obvyklých 5. Jsem lempl, no... 🙂

Dneska v 15:00.. 🙂

lennaaa
15. zář 2014

@pettyp tož tak dej potom vědět jak dopadly testy🙂

nolies
15. zář 2014

@pettyp A kdy ti začala poslední MS? A jak dlouhé cca máš cykly? To číslo z krve by pak napovědělo, jak to vypadá 🙂

nolies
15. zář 2014

@pettyp Tak jak to vypadá?

pettyp
15. zář 2014

@lennaaa @nolies Je to taaaam 🙂)))) dle krve cca 6. týden

nolies
16. zář 2014

@pettyp Krásný 🙂) A kolik to bylo jednotek? To už toho 1.října budeš mít srdíčko 🙂

lennaaa
16. zář 2014

@pettyp super,gratulace - a užívej si to 😎 vítej v těhu klubu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru