Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
19. zář 2014

@janajens Já tě uklidním. Mě cysta zničila komplet levou stranu. Mám pryč jak levý vejcovod tak i vaječník. A už čekám druhýho prcka 🙂

lennaaa
19. zář 2014

@nolies ahooj, teda to bylo tak hnusně sladké, až mě z toho pálel krk..přinesla jsem si čaj, dala mi to do něj.jako po pár minutách se mi udělalo tak divně, srdce se mi rozbušilo, horko mi bylo,jako by mi kolísal tlak nebo co to bylo vůbec netuším, už jsem se bála že tam sebou seknu,mála sebou začla nějak víc mrskat..ale naštěstí mě volala sestra na prohlídku, tak jsem to nějak rozchodila a chvíli poležela jak mi dělala dr ultrazvuk...tak to mě spravilo.ani nějakej hlad nebyl, syté to bylo dost 😀 jinak malá je v pořádku, váží 700g.a na výsledky si mám volat příští týden - akorát nevím který den 😀 ...aby pondělí nebylo moc brzo..

lennaaa
19. zář 2014

@nolies a taky nevím jak dlouho vydržím to čekání...tím víkendem se mi to celé prodlužuje :-/ asi tam brknu v utery..

nolies
19. zář 2014

@lennaaa Bývá to do dvou dnů, takže asi v to úterý ☹ Je to šílená doba. Já tam jdu sice v pondělí a volat si budu ve středu, ale dr. tam je až na odpoledne, takže nevím, jestli mi neřekne, abych zavolala až ve čtvrtek. ☹ Je to hodně sladký a nápor na tělo. Se ti ani nedivím, že se ti udělalo špatně. Ale neboj, miminku to nijak neublížilo, jen se jí to nelíbilo 🙂

nolies
19. zář 2014

@lennaaa Leni a jak se to teď bere? Z žíly nebo z prstu? Za ty dva roky se to žeprý změnilo...

lennaaa
19. zář 2014

@nolies no musím uznat, že malá je dneska po tom cukru nějak víc aktivnější, víc sebou mele🙂 za odměnu, že to tak pěkně zvládla jsem neodolala a koupila něco růžovoučkýho 🙂 bože, tam tolik tolik krásných věcí, že bych nejraději pobrala vše🙂 brala z žíly nalačno a pak po 2 hodinách..

nolies
19. zář 2014

@lennaaa Jen si udělej radost. Já jsem byla minulý týden v Sambaby a nakoupila jsem taky pár oblečků vel.56 - růžový a bílý. Je to krása. Ale vím, že z toho rychle vyroste, tak se musím krotit 😀

lennaaa
19. zář 2014

@nolies no já moc nebudu asi kupovat, páč jsem hodně podědila od segry a švagrové...sice měly kluky,ale bílého a neutrálního mám dost...až to všechno určitě malá nevynosí. až do Sambaby se taky chystám, a manžel mě bude naštěstí krotit jinak bych tam nechala výplatu 😀 takže ho musím vzít s sebou 😀

lennaaa
19. zář 2014

@nolies ale jinak jako ještě teď ten cukr cítím..dneska nechci nic sladkého ani vidět.

nolies
19. zář 2014

A před 2 lety, se to muselo být dvakrát, fuj. Ještě že už je to jen jednou. V Sambaby mají krásný věci, nakoupila jsem tam pro malýho fakt všechno. A kdy vlastně končíš v práci? Teď koncem měsíce nebo až koncem října?

janajens
19. zář 2014

@nolies tak dekuji nevim chtela bych otehotnet do vanoc jak to vychytat pritel by to take moc chtel

lennaaa
22. zář 2014

@nolies v práci budu do 31.10. pak to předávám 🙂 jako klidně bych dělala do prosince,ale dohodly jsme se tak ať si už nová majitelka může dělat celé leto 2015 sama a nemusí se se mnou dělit o provize.ty 2 měsíce doma jsou nad hlavu....se zbláznim nudou a budu asi pořád jen uklízet jak se znám😀 už začínám mít takové ty myšlenky že až budu s malou doma že snad zcvoknu, nebudu mezi lidma a jen kojení ,přebalovaní, uspávání...atd...prostě mimo ,,lidi,, celkem mám z toho strach, i z toho že budu protivná atak...

nolies
22. zář 2014

@lennaaa Nebudu kecat, že to není na palici. Bohužel je. Prvního půl roku, je to pořád dokola, ale prostě ta mateřská láska tě zaslepí, neboj 🙂 Já jsem se těšila, jak budu těch 6 týdnů před porodem doma a všechno si připravím a odpočinu si a houby 😀 za 3 dny jsem rodila.

nolies
22. zář 2014

@janajens A co ovu testy, zkoušela si?

lennaaa
22. zář 2014

@nolies no právě ty přípravy moc nechci nechávat na poslední chvíli, aby mě něco nepřekvapilo...

nolies
22. zář 2014

@lennaaa To děláš dobře. A kdybys to náhodou nestihla jak já, tak manžel to nachystá jak budeš s malou v porodnici 🙂

lennaaa
22. zář 2014

@nolies no to by dopadlo 😀 nééé...tak musel by, no.zítra chci volat na ty výsledky z cukru ....jsem celkem napnutá..

nolies
22. zář 2014

@lennaaa A co už všechno máš pro malou? Zítra na tebe budu myslet, ale dopadne to dobře, uvidíš.

lennaaa
22. zář 2014

@nolies dám vědět jak jsem dopadla. už jsme přebírala věci od segry, co má po malých...teď přeberu od švagrovky a myslím že z oblečků nemusím kupovat nic😀 mají toho totiž obě strašně moc a stejně si myslím že to co jsem vybrala ani malá nevynosí.takže mi chybí drogerie, lahev, pleny, osušky...a takové podobné věci. no a na kočár jedem v říjnu.samozřejmě, nějáké nové oblečky mám...ale fakt nedělám žádné extra nákupy.fusak mám taky, zavinovačky.

janajens
22. zář 2014

@nolies nezkousela kdyz jsem byla tehotny sni trh test mi nic neukazoval asi delam n3co spatne

lennaaa
23. zář 2014

@nolies tak cukr je v pořádku 🙂 . teda mě se ulevilooooo, jsem se tak bála tam zavolat.

nolies
23. zář 2014

@lennaaa Jéé, tak to je super 🙂 A řekla ti, jaký máš hodnoty? Já se přiznám, že mám taky strach 😢

lennaaa
23. zář 2014

@nolies neřekla, jen mi řekla že to je v naprostém pořádku. neboooj, když to u mě dopadlo dobře u tebe taky. a já se tak cpala sladkým denně.....fakt jsem se bála. i tak chci ale v tom sladkém trochu ubrat...

nolies
23. zář 2014

@lennaaa To nezáleží, kolik jíš cukru. I kdybys ho jedla tuny, tak z toho cukrovka není. Záleží jak ti pracuje inzulín atd. Takže to nijak neovlivníš, bohužel. ☹

lennaaa
23. zář 2014

@nolies určitě to budeš mít taky v pořádku, věřím tomu 😉

happymira
25. zář 2014

Ahojky tak se k vám přidávám snažíme se o první v listopadu to bude rok co neberu prášky už se začínám bát že to jen tak nepůjde chce to prostě čas teď jsem začala brát nosifol na doporučení doktorky tak uvidíme přejí vám brzké // na testu 🙂 🙂

makuka88
28. zář 2014

@lennaaa
@nolies Zdravím holky, tak jak se máte ? já jsem krapet bez netu, protože konečně bydlíme a je víceméně klid !!! Leni cukrovku si koukám zvládla, já se ještě ani neobjednala, jak moc se mi nechce ... 😒 zítra musim zavolat ... no jinak my už máme kočárek a spoustu hadříků na malého, dědím jak vzteklá a začínám mít vážně všechno 😀 jak se připravujete vy, na ty vaše holčičky ? 😀

nolies
29. zář 2014

@janajens Ahojky, bazální teplotu jsem měřila jen měsíc, takže úplně moc o ní nevím. Ale pokud je teplota 16 po sobě jdoucích dnů zvýšená, tak to už značí o těhotenství. Jinak teplota začíná klesat den před oček. MS. Takže bych určitě počkala do dne MS a zkusila testík 🙂

nolies
29. zář 2014

@happymira Ahojky, nám první miminko trvalo přes dva roky ☹ Druhé už šlo o dost rychleji - 3 měsíce. Bereš něco na podporu?

nolies
29. zář 2014

@makuka88 Ahojky Marti, to je super, že už bydlíte. Já jsem si minulý týden rostřdíla hadřiky a něco růžového dokoupila. Už mi chybí jen kosmetika a takový maličkosti. Od včerejška mám šílenou chřipku, je mi na umření, nemůžu ani pořádně mluvit ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru