Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
2. říj 2014

@makuka88 Mám je preventivně, aby se ten výtok úplně vyléčil, protože se může v některých případech stát, že se z toho stane infekce a zanese se to dělohy a může narušit plodový vak - předčasný porod. A vzhledem k tomu, že už jsem předčasně rodila, tak to radši poléčíme.

lennaaa
3. říj 2014

ahoj Markét, já myslela ,že se antibiotika v těhu nesmějí.Taky mě trápí výtok.doktorka říká že je to takový ten klasický těhotenský, ale je to teda otrava..

lennaaa
3. říj 2014
lennaaa
3. říj 2014

@makuka88
@nolies holky, budete používat ten balonek epi no nebo aniball?

nolies
3. říj 2014

@lennaaa Já ne. První porod jsem měla snadný a pro druhorodičku už to nemá smysl. 🙂

lennaaa
3. říj 2014

@nolies já nad ním právě uvažuju, zatím nevím, ještě je čas...

nolies
3. říj 2014

@lennaaa Mě dr. před prvním porodem říkala, že mám hodně poddajné svalstvo, tak jsem nad tím ani neuvažovala. A už ti měřili pánev?

lennaaa
3. říj 2014

@nolies ne, a měli by? to jako normálně na gyndě?

nolies
3. říj 2014

@lennaaa Mě měřila moje dr., ale už si nepamatuju kdy přesně. Nevím, jestli se to dělá standartně.

makuka88
3. říj 2014

@lennaaa Leni já nebudu.. 🙂

lennaaa
7. říj 2014

@nolies Ahoj Markét, tak jak jsi zvládla zátěžový test na cukr? Já už mám osmičku venku...teda ty nervy....malá bude zocelena😀 a za měsíc jdu spravovat sedmičku :-/

nolies
7. říj 2014

@lennaaa Ahojky Leni, cukrovka v pohodě. Oproti tomu, jak to bylo před 2 lety, jw to teď brnkačka 😀 Nalačno výsledek v pořádku a celkový výsledek budu vědět ve čtvrtek. Fuj, to trhání muselo být maso ☹ Seš dobrá, že si to tak dala.

lennaaa
7. říj 2014

@nolies to je dobrý, že to byla brnkačka.tak to bude v pohodě,když to bylo nalačno ok🙂 no i sestra v ordinaci říkala že mě obdivuje, že na to jdu když mě to nebolí...to prej málokdo..všeci čekají až začne bolet,ale to prý už tak nepůsobí ta injekce.a to jsem právě nechtěla. tak za měsíc znova na zprávku 😀 no...zajímalo by mě jestli by to s těma zubama bylo i kdybych nebyla těhotná. ale malá cítila že jsem nervozní, víc se mlela...

nolies
7. říj 2014

@lennaaa Já bych taky šla hned, dokud to nebolí. Pak by to bylo ještě horší. Sice mám ze zubařů hrůzu, ale vždycky se překonám. Jste obě šikulky 🙂 Mě malá taky kope pořád a má snad každou hodinu škytavku.

lennaaa
7. říj 2014

@nolies já musím říct že malá je hrozně hodná, taky kope ale jako není to žádná hrůza..nejvíc teda večer..ale i tak nic velkýho.a přes den strašně málo...jen tak lehce dá vědět 🙂 a vždycky jak se ozve mám hroznou radost🙂 a myslím že škytavka už taky jednou proběhla🙂

nolies
7. říj 2014

@lennaaa My čekáme dračici, to už vím dlouho. Cítím ji už od 13.týdne. Ale možná je to tím, že jsem druhorodička. U Tobíka si tak nepamatuju, že by to bylo. A co výbavička, už finišuješ?

nolies
7. říj 2014

@lennaaa Teda, ale závidím ti, že seš o ty dva a půl týdne dál než já. Mě to druhé těhu hrozně zmáhá ☹ Připadám si už hodně těhotně ☹

lennaaa
7. říj 2014

@lennaaa no jako s oblečkama asi pomalu jo,ale jinak nemám nic - kočár, pleny, drogerii, flašku, dudle.. a prát a žehlit začnu asi v listopadu. se mi zdá že mám pořád nějak moc času 😀 jak seš na tom ty?

lennaaa
7. říj 2014

@nolies no ani mi nemluv...já si připadám jak tučňák...je mi vše za těžko, vstanout, chodit, spánek není co býval...ohnout se mi dělá problém...a to začínám 7 měsíc...nevím co se mnou bude před porodem...to se snad nebudu hýbat. jsme unavená...jako starání o toho malýho ti vůbec nezávidím,to musí být záhul...já si to nedovedu představit že bych se při všech těch problémech, kdy mám co dělat se sebou ještě starala o malého....no taky mě to pak čeká..

lennaaa
7. říj 2014

@nolies jsem to poslala sama sobě 😀

lennaaa
7. říj 2014

@nolies a to nemluvím o tom jak mě furt nadýmá a mám nevolnosti :( strašně doufám v to, že to druhé těhotenství potom bude lepší..páč potom s malou....síla.

nolies
7. říj 2014

@lennaaa Mě chybí plínky, kosmetika, vanička a všechno pro mě do porodnice. To asi koupím naráz. Oblečky mám přebraný a teď to ještě vyprat a vyžehlit. No já už mám obrovský břicho, nevím kam až poroste ☹ Jedinou útěchou mi je, že kila se zatím drží.

mikracek
10. říj 2014

Ahoj holky, semtam k vám nakouknu.....snažíme se s manželem o mimi už od října 2013, a pořád kulové......berete tu některá clostilbegyt? 🙂 Já jej teď beru první cyklus, a začínáme 14.měsíc snažení...

makuka88
14. říj 2014

@nolies
@lennaaa Ahoj holky jak se mate a jak rostete? Já nahoře 6kg přitom bříško celkem malé.. Teď sedím v čekárně a ještě dlouho budu jsem (hurá) na té cukrovce.. 🙂 včera mě bolela celá práva strana břicha tak zevnitr jako bych měla natrzeny sval.. Asi roste ☹ a o bolestech zad v krizi ani nemluvím... Už máte výbavičku a tak? Když vidím jak se v pohodě rodí od 32tt tak si rikám zda nesložit postýlku už v listopadu...

nolies
14. říj 2014

@makuka88 @lennaaa Ahojky Marti, já mám nahoře taky kolem 5-6 kg a malá mě hrozně kope do žeber, někdy nemůžu ani spát ☹ Na cukrovce jsem byla minulý týden a naštěstí v pořádku, takže můžem mlsat 😀 Výbavičku už skoro mám, jen mě chybí pár maličkostí - kosmetika pro malou a pro mě věci do porodnice. Tentokrát si určitě přípravím tašku a postýlku dřív po minulé zkušenosti.

nolies
14. říj 2014

@mikracek Ahojky, já jsem clostík nebrala, ale kamarádkám hodně pomohl. Většina z nich do 3 měsíců otěhotněla. Tak držím pěsti 🙂

nolies
14. říj 2014

@makuka88 @lennaaa A v pátek jdem na 4D UZ, tak jsem moc zvědavá na tu naši slečnu, snad se nám ukáže v plné kráse. 🙂

makuka88
14. říj 2014

@nolies právě že štěstí přeje připraveným 😀 já tu kosmetiku a plínky nemam. Ale nechám si poradit.. Na 4D jsem také chtěla ale nevím kam ☹

nolies
14. říj 2014

@makuka88 A nedělají to u vás přímo v porodnici? Zkus si zavolat. Ale už máš nejvyšší čas, pak už je mimčo moc velký a nedělá se ☹ Plínky taky ještě nemám, ale ty koupím zároveň s tou kosmetikou a věcma pro mě. To je na jeden zátah.

makuka88
14. říj 2014

@nolies určite dělají. Já jsem jen asi líná a když už jsme v Liberci tak není čas. Půjdu se tam podívat a poptat
.když sedím vedle 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru