Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
29. dub 2014

@enalga Jj, my taky lítáme kolem stavby - úřady, banky atd...ale mimčo by jsme dali 🙂) Tak uvidíme 🙂

enalga
29. dub 2014

@nolies Já mívám na začátku těhotenství dost krutý stavy, byla bych absolutně nepoužitelná, a navíc ten strach z toho, co mi řeknou na tý onkologii - kdybych měla nějaký nález, musela bych těhotenství přerušit uměle, což by pro mně bylo daleko horší, než kdybych ho musela odsunout na neurčito.

nolies
29. dub 2014

@enalga Tomu rozumím. Já jsem teda těhu měla bez potíží, pomale jsem nevědala, že jsem těhotná. Ale bůhví, jak by to bylo u druhýho.

enalga
29. dub 2014

@nolies No nezbývá nám asi nic jiného, než se ještě nějakou dobu obrnit trpělivostí a zaměstnat svou mysl někde jinde. Rodit děti je naší přirozeností, nemá zřejmě smysl se zabývat zbytečnostmi. Až přijde ten správný čas, tak dítko přijde. Nás dvě může aspoň těšit to, že už doma nějaké ty prcky máme. Prvorodičky to mají daleko horší 🙂

nolies
29. dub 2014

@enalga To je pravda. Na prvního prcka jsem si musela dva roky počkat, takže jsem zvyklá být trpělivá 🙂 Co jsou to pak 3 měsíce...

enalga
29. dub 2014

No právě, žádnej stres 🙂

makuka88
1. kvě 2014

Ahoj holky, jak jste která na tom ... 🙂 já po posledním nepovedeném "těhu" jsem trošku věřila, že se zadaří teď jak se řiká, že to biochemické je takové pohnojení ... předevčírem byla OVU a už teď cítím, že se to nepovedlo, tak mám trochu depku ☹

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 Ahojky, tak já jsem dneska 8DC a na ovulku čekám. Ale co ty víš? Třeba se to přávě povedlo 🙂

makuka88
1. kvě 2014

@nolies Takže taky znova ... je to nekonečný co... 😒 a nepovedlo, to už poznám ... zítra jdu obvolavat doktory kvůli ŠZ a ještě me napadlo jestli nemam třeba nezrala vajíčka ...☹

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 Nám první mimčo trvalo 2 roky a byli jsme oba zdraví...takže já tomu dávám čas do konce roku a pak si necháme pomoct. Jj je to nekonečný, už se mě vrací to, co jsem zažila před prvním těhu ☹ A mimochodem taky jsem si tenkrát myslela, že se to nepovedlo a byl to pro mě šok, když jsem našla dvě čárky 🙂

makuka88
1. kvě 2014

@nolies To je šílený ... nechápu to, když člověk ví kdy má ovu a nic ... ostatní rodí jako na běžícím páse .. . My počkáme do toho podzima a pak to budeme muset taky řešit, jestli to vydržím takhle dlouho, už teď to chci vzdát, protože mám pocit, že je to marná snaha ... 🙄 Mám strach, že lítání po doktorech bude nekonečný ...

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 To si říkám pořád, že je to nespravedlivý ☹ Já už sice dítko mám, ale ta touha je stejná a strach taky. Ale jednou to musí vyjít, uvidíš 🙂 Dívám se, že seš z Liberce, příští čtvrtek tam jedeme 🙂

makuka88
1. kvě 2014

@nolies Strašně nespravedlivý, alespoň jedno bych moc chěla, občas to na mě dolehne, to je hrůůůůza. Hned mě napadá tisíc důvodů co může být špatně. Kolikrát si řikám, že na to snad nemám právo, prostě já a rodinný život nejde asi dohromady nebo nevim. Nečekala jsem, že to nepůjde samo. Mno ... a co u nás v LBC ? 🙂

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 Přítel je z Liberce a pak se za mnou přestěhoval. Jezdíme tam tak 4x do roka za jeho rodičema a ségrou. Ale neboj, právo na to máš, jako každý. A miminko přijde uvidíš. Třeba už je teď na cestě, to nikdy nemůžeš vědět. A bereš třeba Utrogestan? Já jsem s ním otěhotněla.

makuka88
1. kvě 2014

@nolies Tak to jo 🙂 No neberu nic (kys. listovou), dr mi nic nedala, jen mi řekla při kontole kvůli tomu biochem, že mám přjít v říjnu, ale že se uvidíme určitě dřív ...☹ nejsem si jistá. Jinak mě poslala na endrinologii a tam mě už po druhé poslali do háje, že to mám řešit s obvodní ... jak já lituju toho, že jsem min rok odmítla prášky na ŠZ ... opravdu..

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 Já jsem byla kvůli ŠŽ u obvoďáka a úplně v pohodě, tak to zkus. No s tou Dr., třeba kdyby ses s ní domluvila, tak ti Utrogestan dá, to je jen čistý progesteron a zabraňuje rannýmu potratu. Mě ho dala automaticky, když jsem řekla, že chceme druhý.

makuka88
1. kvě 2014

@nolies Já se jí na to zeptám po tel, protože už jsem nad ním taky přemyšlela ... tohle by mohl být problém totiž. Zítra budu volat obvodní, jestli mi napíše žádanku na tu endo, měla jsem hraniční hodnoty už min rok, pak to bylo lepší, ale furt to asi není dobrý.Nevím proč mi ten utroš nenapsala ☹

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 Některý Dr. čekají ten rok, ale podle mě je to zbytečný čekání, když ti stejně ten Utroš nemůže nijak ublížit. Jen se mi po něm trochu motá hlava, ale to je subjektivní. Zavolej jí a řekni si o něho, určo ti ho napíše. 🙂

makuka88
1. kvě 2014

@nolies Ok zkusím to, určitě by mě to uklidnilo ...

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 Stůj si na svým a ona ti ho dá. 🙂 V nejhorší se dá sehnat i jinak...

makuka88
1. kvě 2014

@nolies NA to už jsem koukala, a nic jsem nenašla ... no zkusim. Nechci čekat ještě půl roku 😒

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 Poslala jsem ti SZ 🙂

makuka88
1. kvě 2014

@nolies Díky, dám vědět jak to dopadne. Zkusím zítra všechny obvolat.

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 Ale já si myslím, že ti to dr. předepíše, dává se to úplně normálně a bere ho snad každá 🙂

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 Jj, dej vědět 🙂

makuka88
1. kvě 2014

@nolies Právě proto jsem se dvila, že mi ho nenapsala po tom co se stalo ☹ Nechápu.

nolies
1. kvě 2014

@makuka88 Je to divný ☹ Ale určo ti ho dá, když si řekneš 🙂

makuka88
1. kvě 2014

@nolies Snad jo, 5 měsíců nic, tak by mohla...

lennaaa
2. kvě 2014

@makuka88 ahoj....a jak víš že to tentokrát nedopadlo?? tohle přece nikdy nemůžeš vědět 100%, ne? třeba budeš zrovna překvapená 😉

makuka88
2. kvě 2014

@lennaaa Vím Vím... prsa bolej jako před MS.. při tehu nebolela ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru