Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
2. kvě 2014

@makuka88 je to na prd všechno...na někoho se chlap podívá a ona je v tom, na některé může skákat jak chce a ono nic 😒 já taky cítím že to dostanu a furt nikde nic...břicho si dělá co chce...kdyby to aspoň přišlo co nejdřív....takhle se to všechno jen prodlužuje a vyvolávačka by ještě tak k tomu všemu chyběla...je to úmorné, únavné a už mě to nebaví...snad na ni nedojde.

makuka88
2. kvě 2014

@lennaaa Presne tak... my se snažíme při ovu a nic a všechno trvá a kdy to mas dostat..? Ja jsem dnes asi 15dc... takže moc dlouhý čekaní... ☹

makuka88
2. kvě 2014

@nolies ahoj kamarádka má ten utros a už ho nepotřebuje tak mi ho dá taky se divila ze mi ho dr nenapsala
Nechápu

nolies
2. kvě 2014

@makuka88 Ahojky, tak to je super 🙂 A volala si dr, jestli ti ho nepředepíše? To k pochopení není, nevím proč s tím dělá drahoty 😠

lennaaa
2. kvě 2014

@makuka88 já to mám dostat nejpozději v pondělí. dneska 35dc.ms mívám 33-38 den.a vše nasvědčuje ms...už si to jinak ani nedovedu představit 😀 😒 ovu byla nějak 22-23 den...takže strašně dlouhé čekání na vše....v červnu ,,slavíme,, rok bez ochrany. kdybych to věděla tak ušetřim tisice za antinu 😀

@nolies hele holky a na co je ten utros dobrej??

nolies
2. kvě 2014

@lennaaa Ahojky, Utrogestan je přírodní progesteron, drží bazální teplotu a zabraňuje rannému potratu. Bere se i v případě, když má žena krátkou LF, upravuje cyklus a zabraňuje špinění.

lennaaa
2. kvě 2014

@nolies aha,dík...no tak to nevím jestli je i pro mě....

nolies
2. kvě 2014

@lennaaa Proč myslíš??

makuka88
2. kvě 2014

@lennaaa hele tak přesně tohle jsem přítelovi dneska říkala. Nechápu.proc jsem za ni tolik utracela... 😀 to.mas Teda dlouhé cykly... ja 27-29 ale taky je to dlouhý. Snad utros pomůže....

makuka88
2. kvě 2014

@nolies Nevolala má dovolenou. Příští týden tam bude... v pondělí vyřeším obvodní i gyndu...

nolies
2. kvě 2014

@makuka88 A ten utroš víš jak máš brát?

lennaaa
2. kvě 2014

@nolies já nevím 😀 3-5 den cyklu pujdu na krev, bude mi dělat horm. profil tak uvidím...třeba mi ho poradí...

makuka88
3. kvě 2014

@nolies No vůbec nevim, už ho mám doma, v ponděí zavolám dr jestli mi ho napíše a snad mi ho dá i řekne co a jak....

nolies
3. kvě 2014

@makuka88 Pokud víš, kdy máš ovulku, tak se bere 2 až 3 dny po ní, po dobu 10 dni, 2-3 tablety denně - buď spolknout nebo zavézt.

makuka88
3. kvě 2014

@nolies mela jsem ji teď před 5ti dny ale už teď vim, ze to nevyšlo takže stejně musím počkat na další cyklus..

xgynekolozka
3. kvě 2014

@nolies Ty stránky s levnýma ovu a těhu testama, o kterých píšeš, přejmenovaly na Tehutesty, taky je tam ráda kupuju.

nolies
4. kvě 2014

@xgynekolozka Ahojky, jéé díky za info...určitě bych je hledala 🙂)

nolies
4. kvě 2014

@makuka88 A jak to víš, máš takový pocit?? Jj počkej do další ovu - pokud děláš ovu testy, tak bych počkala 3 dny, pokud to poznáš na sobě, tak dva dny.

makuka88
5. kvě 2014

@nolies Ahoj tak jsem byla konečně u dr kvůli štítný žláze a tam mi řekla, že je úplně v pohodě tudíž tou to není ... no a na utroš jsem volala a řekla, že mám pravidelný cykly a tak není důvod mi ho dávat. Začne to řešit až v říjnu ... to mám oprvadu radost.

makuka88
5. kvě 2014

@nolies Jinak, že to nevyšlo poznám, protože když se nám to povedlo, tak jsem nepostřehla OVU ani mě nebolely bradavky, teď mě ovu bolela a bradavky taky, jako čert, takže MS přijde... 😒

nolies
5. kvě 2014

@makuka88 Utroš ale přece není jen na srovnání cyklu...nechápu, proč se tak brání. Taky mám cyklus pravidelnej a mám ho... No já mám ovu asi dneska, poz. test byl včera a cítím to.

lennaaa
5. kvě 2014

holky já pořád čekám na ms.měla dorazit nejpozději dnes.bojím se, že když jsem na začátku cyklu pila konth. čaj že mi oddálil ms. páč včera upe bolesti a vše jako před ms...ale nikde nic.. tohle se mi ještě nestalo...a tt dělat nechci. vše nasvědčuje ms
@nolies
@makuka88

makuka88
5. kvě 2014

@lennaaa Na test počkej. Každopádně klid a držím pěstičky... dej vědět .. 🙂

makuka88
5. kvě 2014

@nolies Mam zkusenost s tím, ze když me ovu bolí tak už je pozdě. Chce to den před.. cítím ji vždycky a vyjme ne když jsem o ni nevěděla tak bylo hotovo 🙂 ale kazdy to asi muze mit jinak
Ja mam za týden MS...

nolies
5. kvě 2014

@lennaaa Taky bych na test pár dní počkala...

nolies
5. kvě 2014

@makuka88 Tak od příštího měsíce zkus ten utroš od kámošky a třeba se zadaří. 🙂

makuka88
5. kvě 2014

@nolies určitě, mám sice jen jedno plato, ale po ovu ho doberu

lennaaa
6. kvě 2014

@makuka88
@nolies tohle se mi teda ještě nestalo,ale opravdu se na těhotenství necítím...nemám žádné příznaky..vůbec nic. maximálně mě někdy jen prsa jako by ,, táhnou,, ale to není pořád a je možné že to je sugesce.největší bolesti jsem měla v neděli,uplně jako před ms...až pomalu křeče,návaly horka.a od včera klid..jen trošku pobolívání.mi to připadá jako by se ms někde zapomněla..možná tento měsíc třeba nedorazí a zas za další měsíc. jako já bych na test ani nespěchala ale za týden ve středu mám odletět na 5 dní do turecka na studijní cestu ( žádná opalovačka,ale chození po hotelech a cestování ) tak proto ho asi udělám zítra...

makuka88
6. kvě 2014

@lennaaa Třeba to zrovna vyjde ... 🙂

lennaaa
6. kvě 2014

@makuka88 uvidíme...bojím se toho, že pokud to těhotenství opravdu není,tak tohle je to co teď nejméně potřebujeme - abych měla zpoždění jen tak .... 😒 uvidíme zítra ráno. co ty? kdy má mrcha dorazit?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru