Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

hanule89
16. kvě 2014

@nolies jj doktorka to ví... právě že jsem za ni byla, že už se snažime cca 9měsícu a, že pořad nic tak mě poslala na výšetření i chlapa, ale zatím jsem tam nedošla, protože jsem ještě neměla MS

nolies
16. kvě 2014

@lennaaa Hm, ty věštkyně 😀 To by bylo super 😀

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Tak si jí zkus říct o Utrogestan, ale možná ti ho dá po vyšetření automaticky. A dívala se, jestli míváš ovu?

hanule89
16. kvě 2014

@nolies ještě se nedivala na ovu, protože jsem to začla řešit tento měsíc

lennaaa
16. kvě 2014

@hanule89 a ovu testy jsi zkoušela?

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Tak jak ti dojde MS, pošlu ti všechny ovu testíky a zjištíš, kdy ovu přibližně máš. Dělají se jinak než těhu testíky, tak pozor 😀

hanule89
16. kvě 2014

@lennaaa @nolies jj vím jak se dělají ovu testíky už jsem je zkoušela a měla jsem ovu .. dokonce mám v mobilu stahnutý soubor WomanLog kde když zadate ms tak Vám to vypočítá kdy bude další a cca kdy máte ovu a podle toho jsme se tento měsíc trefili přesně do ovu tak já fakt nevím kde nastala chybička ☹

lennaaa
16. kvě 2014

@hanule89 a ms ti dochází pravidelně?když teď zpoždění..

hanule89
16. kvě 2014

@lennaaa jj právě, že ji mam jak hodinky přesnou 🙂

lennaaa
16. kvě 2014

@nolies potřebuju radu zkušenější - můžu si dát zavináče? vím že ryby se mají jíst tepelně upravované,ale ne žralok, makrela.

lennaaa
16. kvě 2014

@hanule89 a cykly jsou jak dlouhé?

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Na ty výpočty se moc nespolíhej, ovu testy jsou mnohem lepší. Je bohužel hodně důvodu proč to nemusí vyjít. Nemusí být moc vysoká kvalita vajíčka, nízká sliznice na to, aby se zahnízdilo, anovulační cyklus, málo hlenu na životnost spermií atd. Takže kontryhel na sliznici a grepový džus na hlen do pozitivního ovu testíku, po ovu ananasový džus na uhnízdění vajíčka a chlap může brát macu - na spermie. A samozřejmě listovku. A to už musí vyjít.

nolies
16. kvě 2014

@lennaaa Mě dr. říkala, že mám jest na co mám chuť 🙂

hanule89
16. kvě 2014

@lennaaa cykly mam dlouhé dní

@nolies moc moc děkuji napíšu si to a budu to takhle pít 🙂 džusy mam moc ráda kontryhel taky a listovku zobu 🙂 .. akorát jsem slyšela, že se po ní přibírá je to pravda?

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Tak to je blbost. Je to vitamín, co je v zelených potravinách a to je převážně zelenina a z té se přece nepřibírá 🙂 A ty je ta maca, co může brát chlap 🙂 http://www.zbozi.cz/vyrobek/vitaharmony-maca-50...

hanule89
16. kvě 2014

@nolies seš úplně zlata 🙂 🙂 děkuji děkuji

hanule89
16. kvě 2014

@lennaaa cykly mam dlouhé 26 dní

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Není zač 🙂 Jo a klidně místo těch džusů si můžeš koupit čerstvý grep nebo ananas, kdyby ti už lezly krkem. Stačí půl litru denně. Ředila jsem je s vodou, takže jsem měla litr.

hanule89
16. kvě 2014

@nolies jj dobře 🙂

makuka88
16. kvě 2014

@nolies
@lennaaa Holky mě je to jedno co to bude hlavně ať je to zdravé a hodné miminko 😀

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Jasně, že jo. Ale odhadujeme 😀

lennaaa
16. kvě 2014

@nolies
@makuka88 jj věštíme 😀

makuka88
16. kvě 2014

@nolies
@lennaaa a včera se tu řešil ten bily výtok tak dnes už ho mam taky ... je to příznak ? 😀

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Jakou má konzistenci?

makuka88
16. kvě 2014

@nolies celkem to ujde 😀 normálně stredne hustý a bila barva 😀

lennaaa
16. kvě 2014

😀 já měla před ms takový hustější a jsem byla těhu tak jsem měla o něco řidší, ale ne zas moc..tak nějak akorát

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Hrudkovitý?

makuka88
16. kvě 2014

@nolies neeee. Spis řidší ...

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Ze začátku bývá hrudkovitý a pak se mění na řidší, ale podle toho, že jsi už 17DPO to odpovídá. 🙂

lennaaa
16. kvě 2014

@makuka88 taky jsem ho měla spíš řidší.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru