Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 No já jsem skončila 6 týdnů před porodem, porodila jsem předčasně. Ale nebylo to tím, že bych dlouho pracovala, pomalinku mě pár dní odtíkala voda a ve čtvrtek už to bylo masivní. V pátek mě vyvolali z dovodů téměř žádného množství vody porod. Ale ikdybych v práci skončila dřív, tak tohle neovlivním. A co děláš za práci?

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Jasně no, to chápu. Ale stejně je to super 🙂 Jsem nehtařka a ty ?

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Jéé, kdybych bydlela blíž, hned bych došla 🙂 Já jsem ekonom-účetní v leasingovce.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies No jo, škoda to 🙂 takže máš taky klid, to je dobře .. 🙂

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Tak teď jsem doma, takže jsem v klidu víc než v práci. Tam trošku nervy byly 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies No to je asi všude ... vlastně teď jsi ještě s malým, takhle nějak si to taky představuju, ale budu pracovat i s prckem ..a kolem 2 let mu pořídíme sourozence ..snad!! 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 My jsme chtěli za 3 roky, ale vzhledem k tomu, že první trvalo dlouho, tak jsme na druhý začali pracovat už teď a jsme v šoku, že to šlo teď takhle brzo. A příteli jsi o tom už určitě řekla, že?

cokoladaaa
18. kvě 2014

@makuka88 me moje praktická řekla, ze v případe těhotenství je ideální jít na endo kvůli stitne zlaze do 6.tydne max. A ideálně asi lepe i dřív.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies No jasně, taky začneme jako vy 🙂 a přítel to ví ten v šoku není, bral to pozitivně všechno, jen já plašila s nelodností, má radost, chtěl mít svoje děti už v 19ti 😀 těď mu je 28 a těší se, hlavně to umí s dětma líp než já 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 My jsme v krásným šoku, moc se těšíme 😀 Jéé tak to je pěkný,když to ten chlap takhle bere.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Mě vždycky řekne, že to bylo jasný 😀 a na každej UTZ chce se mnou, dokonce mi vybral kočárek, to já ještě vůbec nekoukala ... no je moc hodnej 🙂 😀 na návštěvách kde mají děti, tak se o ně pereme 😀

makuka88
18. kvě 2014

@cokoladaaa super, tak já to proberu zítra po tel 🙂 díky

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Jj taky chodíme na ultrazvuky spolu, teď už budeme chodit i s malým. Takových chlapů jako je ten tvůj moc není, toho si važ 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies To je dobře, hele má svoje mouchy, ale v tomhle je dokonalej ... to je fakt. Já nebýt s ním, možná děti ještě nechci ... a půjdete i teď na první spolu ?

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Určitě, proto chci jít rovnou na srdíčko.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Tak jo, já nevěděla jestli má jít taky na ten první 🙂 ok bude mít radost 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Na srdíčko určitě jo, to bude rád 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies To je teda kolem 8tt nejlépe viď ... ?

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Ano, bývá kolem 8.týdne, ale u někoho i dřív. Já se nechám objednat na 7.týden, protože vím, že mimi je starší než podle termínu MS - kratší cykly.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies jasný no 🙂 já to zkonzultuju s dr a snad půjdeme taky tak nějak.

nolies
18. kvě 2014

@hanule89 Ahojky, tak jak to s tou vypadá? Něco nového?

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Ono zase jít brzo nemá smysl, když tam není nic vidět. Stejně by si musela potom znova, takže je to rozumný. 🙂

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Koupím si těhu test citlivost 50, abych věděla, že hCG stoupá a budu klidná. Mimoděložní těhu si nepřipouštím a zamklý těhotenství se nedá nijak ovlivnit.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies nesmíme si pripoustet nic!!!!

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 U prvního jsem se hrozně bála, ta psychika dělá hodně a je to zbytečný. Přesně jak říkáš, na takový věci nesmíme myslet 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies Tak trošku přemýšlím, že si test koupim už dneska večer 😀

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Kup si ho i z odpolední moči budeš mít už dálnice. Podívej na mě 4 dny před MS odpoledne a byl pozitivní. 🙂

makuka88
18. kvě 2014

@nolies dobrá 🙂 udělám večer...

nolies
18. kvě 2014

@makuka88 Jéžiš, já jsem napnutá.

makuka88
18. kvě 2014

@nolies bojím se ze čárka bude slabá

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru