Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

rull
19. led 2014

@susanne88 děkuji, ty diskuze jsem četla, tam řeší, jak to zjistit. No já spíš řeším, že jsem zjištěním došla, že tedy asi není. Uvidíme příští měsíc, snad to bude lepší.

susanne88
19. led 2014

@rull tak pak na gyndu a tam ti řeknou co a jak....

martinakl
19. led 2014

Ahoj holky. Jsem 28DC a 3 dny malinko špiním. Někdy vůbec. MS chodí 28-31DC. Tohle se nestává, tak nevím, co to může být.. Zítra asi koupím test 🙂

rull
19. led 2014

@susanne88 jo pokud se to bude opakovat v dalších cyklech tak se dr. určitě zeptám, jen mne zajímalo, zda je možné, že ty ovu testy ovulaci nevyhodnotí.

chrobacik13
19. led 2014

@susanne88 Jéé tak to závidím,dnes se roozhodně nevyspím 😉 Mrcha skončila a já jdu na věc i kdybych si měla podpírat oči špejlema 😀

zuzajda20
19. led 2014

@rull Já na úpravu MS pila kontryhelový čaj a cyklus jsem měla max 24 dnů a pravidelně
@susanne88 tak se tam zítra vydám, jenom mě štve, že ještě pořád nemám MS, tak si myslím, že je zbytečné se snažit, ale doufám, že mi brzo příjde. A třeba na tom něco bude, já myslím, že na někom je to třeba vidět hned. Já viděla v práci kolegyni a ani nemusela říkat že je těhu a hned jsem to poznala 🙂

kakulenka1
20. led 2014

Ahoj holky 🙂 taky jsme se s manzelem rozhodly ze to zkusime, v podledni dobe se kolem nas deti rodi hodne tak uz nas to taky postihlo 😀 snad se brzy zadari 🙂

susanne88
20. led 2014

@chrobacik13 ahoj, tak co? jaký máš pocit?...:D povedlo?...doufám, že ano...:D

susanne88
20. led 2014

@zuzajda20 já už začínám mít takový pocit, že ty co to moc řeší, to mají složitější...plodné dny atd., jako my tady....🙂 dříve se žádné plodné dny nepočítaly a ženské rodily o106...:D i mé kamaádky či známé my taky říkají, čoveče já ani nevím jak se to stalo...:DDD prostě otmu chce nechat volný průběh no....už taky nebudu tak šílet, pokud mimčo má přijít přijde a pokud nemá te%d přijít, tak přijde později...:D

chrobacik13
20. led 2014

@susanne88 Ahojky,tak pocit nemám žádný 😒 Mám pocit,že ty nohy nahoru byla zbytečnost,stejně šlo všechno ven ☹ Tak uvidíme,nechám se překvapit 🙂

martinakl
20. led 2014

Je to pravda... Já jsem prodělala mimoděložní těhotenství, vzali mi vejcovod. A že prý mám něco menší pravděpodobnost otěhotnění.. No a povedlo se nám to od té doby dvakrát na první snažení, teď třeba už taky, kdo ví 🙂 Já ovulaci nesleduju, neměřim teplotu atd. Prostě na to "vlítnem", když máme chuť 🙂

susanne88
20. led 2014

@martinakl tak to je paráda....🙂 taky si myslí, že je asi lepšína to nemyslet....a nešílet...🙂

susanne88
20. led 2014

@chrobacik13 ale prosím tě, to je jasné, že něco vyteče, ale musíš min.20 minut držet...:Dneboj ono se to povede...🙂

martinakl
20. led 2014

@susanne88 Já spíš pak trochu šílim kolem času na testování 🙂 Ale u Kuby se mi // ukázaly asi až 32DC, tak se bojim, že když dnes budu testovat, bude to brzo. No uvidíme 🙂

chrobacik13
20. led 2014

@susanne88 uvidíme,nějak z toho nešílím,jsem jěště na obláčku ze soboty 😀

vikky999
autor
20. led 2014

Holky tak jsem četla, že prej stačí 5 min, aby se sperma dostalo k vajdu .... včera byla moje první ovu povysazení, je mi jasný, že napoprvé asi ne, ale přeci jen jsem zvědavá :D

susanne88
20. led 2014

@vikky999 a třeba se to povedlo...🙂

susanne88
20. led 2014

@chrobacik13 no já budu testovat o víkendu, zda s epovedlo nebo ne...🙂

susanne88
20. led 2014

@martinakl to já bych taky testovala hned druhý den...:D ale ted se snažím čekat týden...ikdyž i to je možná málo...🙂

martinakl
20. led 2014

@susanne88 Jak týden od ovulace nebo od zpždění? 🙂

chrobacik13
20. led 2014

@susanne88 Já testovat nebudu,si počkám na ms,i když podle příznaků pokud tedy budou,možná zkusím test dřív 😀

susanne88
20. led 2014

@martinakl ne to ne...🙂 já jsem schopná týden od styku...:DDDDDD protože si hrozně mimčo přejeme...:D

susanne88
20. led 2014

@chrobacik13 j=žiš 28 dí čekat...:D to bych nevydržela...🙂 mně už se zase blíží....za 14 dí je tu...tak ještě musíme zkušet...:D

chrobacik13
20. led 2014

@susanne88 No jasně,to musíš pořádně máknout,at' na vás ta mrcha nemá 😀 Tak já klidně vydržím čekat,Sam mě zabaví 😀

martinakl
20. led 2014

@susanne88 Tak my si Kubu taky hrozně přáli, i to druhé si přejeme.. Ale já vím, co se mnou dělá negativní test, proto se snažím co nejmíň se trápit 😀 Teď je to 12 dní od pokusu, tak to asi dnes prubnu 🙂 Nebo spíš ráno.

susanne88
20. led 2014

@chrobacik13 njn kdybych už měla taky jedno, tak to asi tolik neřeším...ale nemám žádné a zkoušíme první...:D ale jak už jsem psala buď a nebo...pokud ne,tak chceme letos k moři...:Dtakže i kdyby se nepovedlo, tak mám nějaké pozitivum...🙂

susanne88
20. led 2014

@martinakl prubni to a dej vědět, budud držet pěsti...( pěsti=štěstí ) ...:D ale prubni to až ráno...🙂prý se testy mají dělat ráno...🙂

martinakl
20. led 2014

@susanne88 J8 vim, že je to ráno nejspolehlivější. Ale to bych si ho nesměla dnes koupit. To je u mě problém, jak mám test doma, tak je to v háji, neudržim se 😀
Ale já si stejně myslim, že jsem. Tak snad se to potvrdí 🙂 Když ne dnes, tak pozítří...

susanne88
20. led 2014

@martinakl počkej do rána...🙂 to je jako u mě...já si ho atky musím hned udělat...:D no přeju, aby si měla pravdu a byla jsi v tom...🙂

maarika
20. led 2014

Ahoj holky,od začátku roku 2014 jsme se s manželem rozhodli,že by jsme se rádi pokusili o druhátko.A tak pokud by vám to nevadilo,ráda bych se přidala mezi vás čekatelky na prcky 😉 Zároveň jsem se chtěla rovnou zeptat,jestli nějak podporujete otěhotnění?Já teď pila kontryhel a jediný účinek,co zatím měl byl teda ten,že má neuvěřitelně bolestivou ovulaci.Jak jste na tom vy?Určitě se ráda něčemu přiučím 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru