Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

hanule89
22. kvě 2014

@nolies jj Markét už je mi lépe .. 🙂 děkuji za optání a co tvá migrena už přešla ???

makuka88
22. kvě 2014

Holky já si vůbec nepřipadám jako těhotná ... jako mám z toho radost 😀 ale je to vůbec možný ? 😀

kachnivp
23. kvě 2014

Dobré ránko děvčata 🙂 Nějakou dobu už tady tu vaši konverzaci sleduju a gratuluji všem, kterým se zadařilo a přeji brzké úspěchy ostatním "stále snažilkám". My se snažíme taky tak nějak od ledna, resp. před vánoci jsem dobrala HA.Jenže se mi pak totálně rozházel cyklus ( 38 dní, 56, 42 😖 )takže zatím nic. A Mudr. říká ať počkáme ještě aspoň půl roku...no potěš!Už 2 velký kluky máme a šlo to takřka na první pokus, tak jsem teď z toho taková nervózní.Všichni mi radí ať na to přestanu myslet...ale copak se to dá? 😝 Jinak všem KRÁSNÝ DEN 😀

hanule89
23. kvě 2014

@kachnivp to víš že se to nedá na to nemyslet 🙂 uvidiš, že se to brzo podaří 🙂

pettyp
23. kvě 2014

@makuka88 Je a všichny, kterým se to ještě nepovedlo Ti tiše (i když já klidně nahlas) závidí... 🙂 Je to krásný, užííívej si to!!

pettyp
23. kvě 2014

@kachnivp Ahoj.. 🙂 Buď ráda, že už nějaký poklad máte.... co máme říkat my, který ještě ani jedno nadělení nemají??? 😀 To je teprve na palici... 😀 A myslet se na to přestat nedá... Já si to říkám pořád, ale pak registruju, jak mi stejně myšlenky lítají, kam nemaj... 😀

nolies
23. kvě 2014

@hanule89 Ahojky, dneska je mi o hodně líp, migréna je pryč - hurá. 🙂

pettyp
23. kvě 2014

@nolies Už jsem to zkoumala, co a jak... No, jsem na to zvědavá... Pokud se objeví, že je... bude... tak příteli nezávidím... 😀

nolies
23. kvě 2014

@makuka88 Já si taky nepřipadám těhotně 😀 Nemám vůbec žádný nevolnosti, jen teda ty prsa bolí 😉

nolies
23. kvě 2014

@kachnivp Ahojky, vítám tě 🙂 Budu ráda a holky určitě taky, když se k nám připadáš a pokecáš. Na rady typu, nemysli na to, jsem už alergická 😀 To se jednodušše nedá 🙂 Mě to právě vyšlo, když jsem na to myslela nejvíc.

nolies
23. kvě 2014

@pettyp My jsme měli s přítelem takovou úmluvu, že když já zavelím, tak on bude nachystanej a udělá všechno pro to, aby to vyšlo 😀 😀 😀

pettyp
23. kvě 2014

@nolies Jako fakt, jo??? 😀 A neprotestoval ani??? 😀 Já přemýšlím, jestli ho s tím mám seznámit nebo ne.. Protože si říkám, že když mu řeknu: "teď je ten den D, snaž se"... že ho tím strašně vystresuju.... 😀

nolies
23. kvě 2014

@pettyp On mě to nabídnul sám, viděl, jak jsem smutná, když jsem to dostala 🙂

nolies
23. kvě 2014

@hanule89 A jak to u tebe vypadá po té vyvolávačce?

makuka88
23. kvě 2014

@nolies přesně tak jen prsa a po ránu trošku hlava, ale dám rozpustné kafe a je to dobrý 🙂

nolies
23. kvě 2014

@makuka88 Ty prsa jsou fakt šílený, nemůžu spát na břiše 😀 😀 😀 Kdy máš další ultrazvuk?

pettyp
23. kvě 2014

@nolies Jo taak, tak to je pak jiná.... 🙂 To je od něj moc hezký! 🙂

makuka88
23. kvě 2014

@nolies já taky ne 🙂 a v noci jdu jednou čůrat ...vždy kolem 4h a dnes jsem byla už v půl 4 😀 dalsí utz mám 9.6. už bude nejspíš to srdíčko, moc se těším ... 🙂 ty ?

nolies
23. kvě 2014

@pettyp To víš, jak vím, jak to udělat, aby to nabídnul 🙂 🙂 🙂

lennaaa
23. kvě 2014

@makuka88 tak to ti závidím,mě bylo včera večer hrozně...úplně mě dávilo..dneska to opět začíná. 😒 od rána je to mírné ale po obědě se to rozjede

nolies
23. kvě 2014

@makuka88 Já jdu v pondělí na tečku 🙂 9.6 má přítel narozeniny 🙂 Na záchod chodím dvakrát za noc, někdy i třikrát, protože mě třeba vzbudí malej a já si prostě musím dojít. 😀

makuka88
23. kvě 2014

@lennaaa já mám před spaním takový žaludek na vodě, ale dá se to ... to ti vůbec nezávidím, já se strašně modlila abych měla bezporblémové těhotenství ... doufej, že se to zlepsí moje kamarádka měla nevolnosti snad až do porodu ... :-/

@nolies Super, to bude tečka jako hrom 😀 to pochodování v noci po bytě je šílený, já na to nejsem zvyklá 😀

nolies
23. kvě 2014

@lennaaa To je jasný, že budeš mít princeznu 😀

lennaaa
23. kvě 2014

holky všechny zdravim a přeju krásnej sluníčkovej a pohodovej den 😎

lennaaa
23. kvě 2014

@nolies jj, princezna jak víno 🙂 jsem zvědavá jestli fakt holka nebo kluk.

nolies
23. kvě 2014

@lennaaa Já si třeba myslím, že budu mít opět kluka, protože se cítím hodně dobře. Ale je to individuální. A počůrala si sodu?

makuka88
23. kvě 2014

@lennaaa a chcete holku nebo kluka ? 😀

lennaaa
23. kvě 2014

@nolies jestli budeš brát fotečku v pondělí,tak ji sem určitě hoď 🙂 jsme zvědavé

nolies
23. kvě 2014

@makuka88 Jednou za noc je to pořád dobrý 🙂

nolies
23. kvě 2014

@lennaaa Fotku si určo budu brát, pokud tam ta tečka opravdu bude. Jsem hodně na začátku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru