Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
9. črc 2014

@nolies je možné abych cítila takové ťukání v břiše...?jako že by mimčo?zdá se mi to brzo.ve čtvrtek začínám 14.týden...nebo že by to byl nějáký tik. Jo a muj tip - u tebe si myslím že to bude holčička 🙂

nolies
9. črc 2014

@lennaaa Počkej a nezačínáš už 15.týden?? Ještě je dost brzo, většinou u prvorodičky jdou cítit pohyby od 18.týdne (ale u mě to bylo už od 16.týdne, protože byl Tobík větší 😀 ) JJ, na holčičku mě typuje každý a já v to hrozně doufám.

lennaaa
9. črc 2014

@nolies néé..ve čtvrtek začínám 14.týden.minulé utery jak jsme byli na nt tak na zprave bylo napsano 12+5 dle crl.tak to asi bude jen nějáký tik..blbnu už 😀 moc ti tu holčičku přeju 😉

nolies
9. črc 2014

@lennaaa 12+5 je 13.týden, takže teď seš ve 14.týdnu a ve čtvrtek v 15.týdnu 🙂 Vysvětlím: 12+5 znamená 12 týdnů + 5 dnů z dalšího týdne, tudíž 13.týden. Však ty máš v bříšku taky holčičku 😀

nolies
9. črc 2014

@lennaaa Jinak ty nevolnosti mě už fakt ser....Už se modlím, aby to přešlo.

lennaaa
9. črc 2014

@nolies no to je docela logické jaktože mi to nedošlo 😀 si připadám teď jak trubka. o nevolnostech mi ani nemluv...už mě trápí od 5. týdne...je to nekonečné ☹ čekám na zlepšení jak na smilování,je pravda že některý den to vypadá lépe a já zvracim jen jednou denně,ale za dva dny nato už zas 3x za den...a zase si říkám že kdyby se mi udělalo dobře,že bych se bála jestli není nic s mimčem.nooooo...já bych staršího raději chlapečka 😅

lennaaa
9. črc 2014

@nolies tak jsem si ty týdny upravila i tady,ať jsem v obraze 😀

nolies
9. črc 2014

@lennaaa No super, teď jsem v obraze i já, mátlo mě, že tam máš TP tak pozdě. 🙂 A nejseš trubka, spousta holek to tak počítá, hlavně u prvního těhu 🙂 Je pravda, že je lepší mít prvního kluka, když by byl páreček. Já osobně jsem chtěla 2 holčičky. Ale tohle si člověk nevybere a hlavně platí to klišé, ať je zdravý 🙂

nolies
9. črc 2014

@lennaaa V pondělí mi došel Angelsounds, ale ještě jsem mimíska neslyšela, je moc brzo. Tak každý den zkouším, kdy ho uslyším....většinou to bývá od 14.týdne.

lennaaa
9. črc 2014

@nolies jééé,to pak dej vědět jak ho uslyšíš 🙂

nolies
9. črc 2014

@lennaaa Jéé, ty máš pěknou fotku 🙂) Vypadáš hrozně mladě 🙂

lennaaa
9. črc 2014

@nolies dík,vybrala jsem tu nejschopnější 😀 to je focene v době jak jsem na těhu čerstvě přišla,takže nějáký 4tt. tady mám čočky..jinak nosim i brejle...no to slyším pořád že vypadám na 14😀 však už jsem ti říkala...ale čím jsem mladší tím méně mi to vadi 🙂 vim že kdysi ještě mi to vadilo hodně, že vypadám tak mladě.

lennaaa
9. črc 2014

@nolies blbnu...čím jsem starší tim meně mi to vadi ,ne čim jsme mladší.bohužel nemládneme, že 😀

nolies
9. črc 2014

@lennaaa Vždyť to je super, že ti každej typuje míň, opačně by to byla hrůza 🙂 Tak já taky pohledám nějakou fotku 🙂 Taky jsem nosila brýle a před rokem jsem byla na laseru, ale to už jsem určo říkala.

lennaaa
9. črc 2014

@nolies jj,říkala. pohledej, pohledej 😉 no nic,jdu večeřet a dneska brzo zalehnu,jsem kantááre .tak páá

nolies
9. črc 2014

@lennaaa My už taky půjdem, Tobík dneska vůbec přes den nespal a už je protivnej. Tak pa pá

makuka88
9. črc 2014

@lennaaa
@nolies takže to máme tak nějak ob týden 🙂 to je hezké..holky.. vy budete mit holky a ja kluka.. cooo ? 😀

makuka88
9. črc 2014

@nolies netuším.. talhle to navázalo omylem. Snad budou výsledky ok

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Tak ty seš jasná, že budeš mít kluka 🙂 V kolik dneska jdeš k dr.?

makuka88
10. črc 2014

@nolies kamarádce bylo dobře i při holčičce a to čekala druhý 🙂 a teď co moje známá rodí tak taky holku a nic .... 🙂 ale kdo ví ... dnes 10.15hod 🙂

nolies
10. črc 2014

@makuka88 JJ, u někoho to tak neplatí. Však se říká, že jsou to jen babské řeči. Tak uvidíme 🙂 Jistotu stejně budeme mít, až je budeme držet v náručí 🙂

makuka88
10. črc 2014

@nolies Asi tak nějak 😀 a jak je tobě ?

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Ještě jsem nejedla, tak dobře. Ale jak se najím, bohužel to začne 😠

makuka88
10. črc 2014

@nolies teda ,ale už by to taky pomalu mělo ustoupit. já už jsem po 😀 dnes i s kávou ... a vážila jsem se a furt ani ťuk ...

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Teď jsem se taky zvážila a mám o cca kilo víc 🙂 Ale to mě lítá takhle pořád, kilo sem kilo tam. Modlím se, aby už bylo líp.

makuka88
10. črc 2014

@nolies jj mě taky, ale spíš jdu dolů pak na svoji, pak dolů a furt 😀 ale asi se není čeho bát ... Furt koukám na tu fotku ... to bylo tak krásný 🙂 a jak se mi tam pěkně vrtělo 🙂

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Když jsem chodila na UZ s Tobíkem, tam měl vždycky nohy a ruce u obličeje, prostě se nechtěl ukazovat. Ale svoji parádu mezi nožkama, to ukazoval pořád 🙂

makuka88
10. črc 2014

@nolies nám to včera taky mohla vykoukat na tom 3D si myslim, ale těžko říct ... dnes u mojí mi to asi neřekne ☹ na 13tt to řikaj jen na screeningu

nolies
10. črc 2014

@makuka88 dr. nemají tak dobrý UZ, tak to určo pozná až později. Ale za chvilku budeš mít druhý screening a to už bude tutovka 🙂

makuka88
10. črc 2014

@nolies 4.9 mám další !!!! To jsou 2 měsíce 😀 Dnes si nesu flashku k dr ..dostanu další fotky 😀 už bysme chtěli koupit album ale nevíme barvu 😎 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru